działka na sprzedaż
28 mar 2022

Działka Kraków Podgórze, Sidzina ul. Petrażyckiego

Kraków Podgórze ul. Petrażyckiego
woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 4 lata temu, Poniedziałek, 28 marzec 2022 17:30
2 000 000 zł 4 600 m2
2 000 000 zł 4 600 m2 435 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 4 600 m2
Cena za metr 435 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K20772180

Opis

PRAWIE PÓŁ HEKTARA
Działka budowlana w II linii zabudowy, objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona w małej części pod teren zielony, w większej pod budownictwo jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej, szeregowej i bliźniaczej.Sąsiedztwo domy jednorodzinne i duże tereny zielone.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 203669
  • Data aktualizacji: 2023-03-13
  • ID ogłoszenia: K20772180
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Kraków, cena: od 1 700 000 do 2 300 000 zł, powierzchnia: od 3910 do 5290 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika