działka na sprzedaż
23 maj 2022

Działka Kraków Krowodrza, Witkowice ul. Dożynkowa

Kraków Krowodrza ul. Dożynkowa
woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 3 lata temu, Poniedziałek, 23 maj 2022 11:30
646 674 zł 7 266 m2
646 674 zł 7 266 m2 89 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 7 266 m2
Cena za metr 89 zł/m2
Typ działki Rolne
ID oferty K21194065

Opis

Ponad 70 arowa w obecnym planie rolna. W najbliższym sasiedztwie tereny rolne, w dalszym zabudowa jednorodzinna.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 204498
  • Data aktualizacji: 2025-04-08
  • ID ogłoszenia: K21194065
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Kraków, cena: od 549 673 do 743 676 zł, powierzchnia: od 6177 do 8356 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika