• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Białystok

(93)
  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto ul. Świętego Jerzego

    Białystok » Nowe Miasto » rondo Jerzego

    • 560 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam zapoznanie się z ofertą ciekawego mieszkania na Osiedlu Nowe Miasto. Mieszkanie zwraca uwagę przestronnością, idealnym dwustronnym rozkładem pomieszczeń, dużym balkonem. Of...

  • Mieszkanie Białystok Młodych ul. Zwycięstwa

    Białystok » Młodych » al. Zwycięstwa

    • 345 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie ma powierzchnię 52 m2 i składa się z następujących pomieszczeń...

  • Mieszkanie Białystok Dojlidy ul. Niedźwiedzia

    Białystok » Dojlidy » ul. Niedźwiedzia

    • 425 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży  bezczynszowego mieszkania na osiedlu Dojlidy przy ul. Niedżwiedziej. Mieszkanie ma powierzchnię 70 m2 (licząc po podłodze) natomiast...

  • Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek ul. Jana Pawła Ii

    Białystok » Wysoki Stoczek » pl. Jana Pawła II

    • 599 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie, 7 piętro z 8 w bloku z windą. Powierzchnia - 60,61 m2. Ulica  Aleja Jana Pawła II w Białymstoku. Mieszkanie składa się z: **salonu z aneksem kuchennym **dw...

  • Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok ul. Stroma

    Białystok » Słoneczny Stok » ul. Stroma

    • 500 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    *** 3 Oddzielne Pokoje***Winda***Zapraszam na prezentację mieszkania o powierzchni 63m2 zlokalizowanego na spokojnym osiedlu Słoneczny Stok przy ul. Stromej Lokal usytuowany jest n...

  • Mieszkanie BIAŁYSTOK Centrum

    Białystok » Centrum

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | ***Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na wynajem*** Ścisłe centrum Białegostoku Klimatyczna kamienica, Wysoki standard, Duże i nowoczesne mieszkanie, Pełne u...

  • Sprzedam mieszkanie 53 m

    Białystok

    • 565 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 53m Plażowa 2020 r. 5 piętro/winda 2 sypialnie+salon z aneksem Wykończone+zabudowy stałe Taras 10 m Komórka Księga W. Gwarancja Miejsce postojowe+38 tyś. Za...

  • Mieszkanie Białystok Leśna Dolina ul. Armii Krajowej

    Białystok » Leśna Dolina » ul. Armii Krajowej

    • 420 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu urocze mieszkanie na sprzedaż, położone w doskonałej lokalizacji w samym sercu Białegostoku. To przestronne mieszkanie o 3 pokojach znajduje się na 4. piętrze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • **Ciepła**
    1 / 9
    **Ciepła**

    Białystok

    • 450 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 45,40m2 w dzielnicy Sienkiewicza przy ulicy Ciepłej. Pokój dzienny z balkonem, dwa pokoje sypialne, łazienka z wc i korytarz. Układ dwustronny. Wnętrze...

  • Mieszkanie Białystok Leśna Dolina ul. Niska

    Białystok » Leśna Dolina » ul. Niska

    • 620 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiam przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Leśna Dolina mieszczące się w bloku z 2007 roku przy ulicy Niskiej na parterze w 4 piętrowym bloku.Powierzchnia mieszka...

  • Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie w centrum

    Białystok

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biurom dziękuję. DO NEGOCJACJI Zapraszam do bezpośrendiego zapoznania się z ofertą sprzedażny mieszkania w bardzo atrakcyjnej okolicy przy ul. Piastowskiej Lokal mieszkalny usyt...

  • Mieszkanie Białystok Sienkiewicza ul. Nowogródzka

    Białystok » Sienkiewicza » ul. Nowogródzka

    • 440 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Sienkiewicza mieszczące się w bloku z 1970 roku przy ulicy Nowogródzkiej na 2 piętrze z 3.Powierzchnia mieszkania to 54,1 m2 na któ...

  • Mieszkanie BIAŁYSTOK Aleja Józefa Piłsudskiego

    Białystok

    • 495 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | 3 pokojowe mieszkanie na parterze Centrum Białegostoku Aleja Józefa Piłsudskiego 12 duże i przestronne, słoneczne, oddzielna kuchnia,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Porosły

    • 475 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • **Słowackiego**
    1 / 8
    **Słowackiego**

    Choroszcz

    • 335 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Słowackiego w miejscowości Choroszcz. Na przestrzeń o powierzchni 48m2 składa się: -pokój dzienny z balkonem -dwa p...

  • Niższa cena tylko teraz DOLINA CISÓW

    Wasilków » ul. Dereniowa

    • 599 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościWyjątkowe, słoneczne mieszkanie 56,6 m2 – Wasilków, ul. Dereniowa Na sprzedaż oferuję nowoczesne i niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 5...

  • Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater
    1 / 9
    Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater

    Wasilków

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania w W...

  • Mieszkanie Horodniany ul.

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią.UKŁAD:- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10 m2,...

  • Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,
    Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią. UKŁAD: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10...