• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Białystok

(41)
  • Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe, 40m2
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe, 40m2

    Białystok

    • 1 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe, 40m2, mieszkanie słoneczne, dwustronne, oddzielna kuchnia, mieszkanie umeblowane, odświeżone,przytulne w bloku z windą

  • 2-pokojowy apartament ANTONIUK
    1 / 8
    2-pokojowy apartament ANTONIUK

    Białystok

    • 2 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z windą na Antoniuku. Spokojna i zielona okolica oferuje spokój i komfortowy wypoczynek, a bliskość centrum i...

  • Mieszkanie w Centrum Białegostoku 2pok /parking
    1 / 7
    Mieszkanie w Centrum Białegostoku 2pok /parking

    Białystok

    • 629 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 35,6 m² – centrum, ul. Jurowiecka 11 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35,6 m², zlokalizowane w prestiżowym ap...

  • kawalerka 29 m2, wymarzony kącik w Białymstoku ul. Zachodnia
    kawalerka 29 m2, wymarzony kącik w Białymstoku ul. Zachodnia

    Białystok

    • 1 300 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecam mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Białymstoku przy ulicy Zachodniej 30A. Powierzchnia 29m2 Rozkład pomieszczeń: salon połączony z aneksem kuchennym. przedpokój, łazien...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto, Wiadukt
    Mieszkanie Białystok Nowe Miasto, Wiadukt

    Białystok

    • 2 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na wynajem przestronne...

  • Mieszkanie Białystok Centrum,
    Mieszkanie Białystok Centrum,

    Białystok

    • 425 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego
    Mieszkanie Białystok Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego

    Białystok

    • 1 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiamy Państwu...

  • Mieszkanie bezczynszowe- do remontu!
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe- do remontu!

    Białystok

    • 250 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Sprzedam mieszkanie na poddaszu w kameralnym budynku. Wspólne podwórko zamykane na bramę. To przytulne 2-pokojowe lokum ma jasne wnętrza i jest częściowo umeblowane- do remontu. Do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę 2-pok. 39m2 ul. Wiejska obok Politechniki od 1 lipca
    1 / 8
    Wynajmę 2-pok. 39m2 ul. Wiejska obok Politechniki od 1 lipca

    Białystok

    • 2 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie o pow. 39m2 zlokalizowane w Białymstoku przy ul. Wiejskiej. Idealne dla singla lub pary badż studentów ze względu na bliskie...

  • Wynajmę mieszkanie 47m2 Galeria Antoniuk Antoniukowska
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie 47m2 Galeria Antoniuk Antoniukowska

    Białystok

    • 1 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie przy ulicy Antoniukowskiej 56, mieszkanie znajduje się od razu nad galerią Antoniuk. Mieszkanie jest umeblowane, dostępne miejsce parkingowe oraz komórka lokator...

  • Mieszkanie Białystok Białostoczek,
    1 / 14
    Mieszkanie Białystok Białostoczek,

    Białystok

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę ni...

  • Mieszkanie Białystok Sienkiewicza, Ciepła
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Sienkiewicza, Ciepła

    Białystok

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy na prezentację przytulnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem położonego w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Sienkiewicza ul. Ciepła. Piętro 3 ,blok 4 piętrowy z cegły z...

  • Osobne 2 pokoje, ul. Podleśna, 48,6 m2, I piętro
    1 / 10
    Osobne 2 pokoje, ul. Podleśna, 48,6 m2, I piętro

    Białystok

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania przy ulicy Podleśnej 13. Mieszkanie jest idealne dla studentów lub pary. Nieruchomość składa się z dwóch niez...

  • Wynajem
    1 / 16
    Wynajem

    Białystok

    • 1 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Blisko centrum. W pobliżu sklepy, ryneczek warzywny oraz przystanek MPK nr 5, 25. Dzielnica cicha, dużo zieleni. Mieszkanie po remoncie, umeblowane. Wynajmę od zaraz, wymagana kauc...

  • 3-pokojowe w nowym apartamentowcu na Antoniuku
    1 / 8
    3-pokojowe w nowym apartamentowcu na Antoniuku

    Białystok

    • 2 400 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie w nowo wybudowanym budynku na Antoniuku (górka). Budynek znajduje się przy dużym skrzyżowaniu, co umożliwia szybką komunikację do centr...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Białystok Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego

    Białystok

    • 489 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.2 samodzielne pokoje i...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,
    1 / 8
    Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,

    Białystok

    • 810 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.4 kawalerki inwestycyj...

  • Mieszkanie Białystok Centrum,
    1 / 9
    Mieszkanie Białystok Centrum,

    Białystok

    • 722 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Białystok Bema,
    1 / 7
    Mieszkanie Białystok Bema,

    Białystok

    • 750 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 7 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.5 kawalerek w doskonał...

  • Piękna i nowoczesna kawalerka na wynajem
    1 / 8
    Piękna i nowoczesna kawalerka na wynajem

    Białystok

    • 1 600 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Do wynajęcia piękna, nowoczesna kawalerka, zlokalizowana przy ul. Rzemieślniczej w Białymstoku (24 metry kwadratowe, 9 piętro). Mieszkanie jest wykończone, w pełni umeblowane i wyp...