• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Białystok

(73)
  • Mieszkanie Białystok Centrum, Ludwika Waryńskiego
    Mieszkanie Białystok Centrum, Ludwika Waryńskiego

    Białystok

    • 1 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Ludwika Waryńskiego, blisko centrum, z dostępnym przy bloku parkingiem.  Układ i wyposażenie: ✔️pokój/ salon z dużym balkonem ...

  • Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe, 40m2
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe, 40m2

    Białystok

    • 1 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe, 40m2, mieszkanie słoneczne, dwustronne, oddzielna kuchnia, mieszkanie umeblowane, odświeżone,przytulne w bloku z windą

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Icchoka Malmeda

    Białystok » Centrum » ul. Malmeda

    • 359 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    UKŁAD: mieszkanie składa się z dwóch, nieprzechodnich pokoi, dużej kuchni, łazienki i przedpokoju z wnęką na szafę. Do mieszkania przynależy piwnica.STAN: do remontu. Wymienione zo...

  • Mieszkanie Białystok Centrum,
    Mieszkanie Białystok Centrum,

    Białystok

    • 2 400 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nie możesz być bliżej...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Białystok

    • 445 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie na pierwszym piętrze osiedle Nowe Miasto ul.Dubois. .Mieszkanie wygodne,ciepłe,dwustronne,z korytarza przejście do wszystkich pomieszczeń.Blok ocieplony, wymien...

  • Mieszkanie Białystok Młodych ul. Gruntowa

    Białystok » Młodych » ul. Gruntowa

    • 295 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego znajdującego się na 3 piętrze niskiego bloku na Osiedlu Młodych. Oferta interesująca dla młodych ludzi, poszu...

  • 2-pokojowy apartament ANTONIUK
    1 / 8
    2-pokojowy apartament ANTONIUK

    Białystok

    • 2 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z windą na Antoniuku. Spokojna i zielona okolica oferuje spokój i komfortowy wypoczynek, a bliskość centrum i...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul.

    Białystok » Centrum

    • 310 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 14 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego o powierzchni całkowitej 25 m2 (po podłodze) i powierzchni użytkowej 21,5 m2 (odliczając skosy). To doskonała propozycja dla tych, którzy p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokoje, loggia, komórka | ul. Wrocławska

    Białystok » ul. Wrocławska

    • 435 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,80 m², położone przy ul. Wrocławskiej w Białymstoku, na 3. piętrze w budynku bez windy.Zdjęcia w ogłoszeniu...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Ludwika Waryńskiego
    Mieszkanie Białystok Centrum, Ludwika Waryńskiego

    Białystok

    • 549 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż funkcjonal...

  • Mieszkanie w Centrum Białegostoku 2pok /parking
    1 / 7
    Mieszkanie w Centrum Białegostoku 2pok /parking

    Białystok

    • 629 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 35,6 m² – centrum, ul. Jurowiecka 11 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35,6 m², zlokalizowane w prestiżowym ap...

  • 56m2 przy Politechnice cegła

    Białystok

    • 630 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta objęta klauzulą wyłączności Na sprzedaż oferowane jest przestronne mieszkanie o powierzchni 56,7m2 położone na trzecim piętrze w budynku z 2008 roku. To wyjątkowa propoz...

  • 2-pokojowe mieszkanie
    2-pokojowe mieszkanie

    Białystok

    • 340 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku czterokondygnacyjnym, położonym na białostockim osiedlu Antoniuk przy ul. Antoniukowskiej. Przestr...

  • Mieszkanie Białystok Młodych, Gruntowa
    Mieszkanie Białystok Młodych, Gruntowa

    Białystok

    • 429 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu n...

  • Mieszkanie Białystok Centrum,
    Mieszkanie Białystok Centrum,

    Białystok

    • 425 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe...

  • Mieszkanie Białystok Piasta, Mieszka I
    Mieszkanie Białystok Piasta, Mieszka I

    Białystok

    • 429 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam na prezentac...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Icchoka Malmeda
    Mieszkanie Białystok Centrum, Icchoka Malmeda

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu n...

  • 2 pokoje + kuchnia * Nowe, wyposażone * M.Postojow
    1 / 14
    2 pokoje + kuchnia * Nowe, wyposażone * M.Postojow

    Białystok

    • 520 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję ZUPEŁNIE NOWE, 2 pokojowe MIESZKANIE o powierzchni 39,8 m2. Z balkonem 4,35m2 oraz MIEJSCEM POSTOJOWYM w podziemnej hali garażowej na poziomie -1 . Wykończone...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, K. Kalinowskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Białystok Centrum, K. Kalinowskiego

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwupokojowe mieszkanie...

  • Idealne 2-pokoje dla Rodziny lub Studentów
    1 / 8
    Idealne 2-pokoje dla Rodziny lub Studentów

    Białystok

    • 485 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lokalizacja: Ul. Wiejska, Białystok Mieszkanie o powierzchni 39m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Wiejskiej. Bliskość Politechniki Białostockiej czyni tę n...