• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Białystok

(23)
  • Mieszkanie w Centrum Białegostoku 2pok /parking
    1 / 7
    Mieszkanie w Centrum Białegostoku 2pok /parking

    Białystok

    • 629 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 35,6 m² – centrum, ul. Jurowiecka 11 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35,6 m², zlokalizowane w prestiżowym ap...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, K. Kalinowskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Białystok Centrum, K. Kalinowskiego

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwupokojowe mieszkanie...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia
    1 / 11
    Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia

    Białystok

    • 575 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania bli...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Ludwika Waryńskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Białystok Centrum, Ludwika Waryńskiego

    Białystok

    • 2 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie na wynajem...

  • Mieszkanie Białystok Przydworcowe ul. Sukienna

    Białystok » Przydworcowe » ul. Sukienna

    • 405 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie w centrum Białegostoku przy ul. Sukiennej - gotowe do zamieszkania!Marzysz o mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie w wygodnym centrum mias...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia
    1 / 6
    Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia

    Białystok

    • 539 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu n...

  • Mieszkanie Białystok Centrum,
    1 / 8
    Mieszkanie Białystok Centrum,

    Białystok

    • 430 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 3-pokojowe...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Białystok Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego

    Białystok

    • 489 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.2 samodzielne pokoje i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Białystok Centrum,
    1 / 9
    Mieszkanie Białystok Centrum,

    Białystok

    • 722 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.4 kawalerki inwestycyj...

  • nowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta obok OPERY Biało
    1 / 10
    nowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta obok OPERY Biało

    Białystok

    • 2 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    wynajmę nowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta obok OPERY Białostockiej oraz blisko ok.10 min pieszo do dworca PKS i PKP, jest to osiedle PRZYDWORCOWE. powierzchnia mieszkani...

  • Przestronne, puste mieszkanie 82 m² w centrum – kamienica z duszą, wysokość 3,70 m!
    1 / 13
    Przestronne, puste mieszkanie 82 m² w centrum – kamienica z duszą...

    Białystok

    • 3 300 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Bez mebli – dajemy Ci wolną rękę w aranżacji przestrzeni dokładnie tak, jak lubisz. Dlaczego wart...

  • Mieszkanie Białystok Bojary,
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Bojary,

    Białystok

    • 2 100 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przestron...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | ***Nowoczesna i przestronna kawalerka na wynajem*** Ścisłe centrum Białegostoku Wyremontowana kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie, P...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 2 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | ***Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem*** Ścisłe centrum Białegostoku Klimatyczna kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie, Pełne ume...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | ***Nowoczesna kawalerka na wynajem*** Ścisłe centrum Białegostoku Klimatyczna kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie, Pełne umeblowanie i...

  • Mieszkanie Białystok Piaski ul. M. Curie-Skłodowskiej

    Białystok » Piaski » ul. Curie-Skłodowskiej

    • 430 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie  o powierzchni 42m2 do remontu położone w centrum Białegostoku przy ul. M. Skłodowskiej-Curie- Powierzchnia 42m2- Piętro 4 z windą- Budownictwo:...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Jurowiecka

    Białystok » Centrum » ul. Jurowiecka

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją i dużym balkonem — ul. Jurowiecka, centrum BiałegostokuDo wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m²,...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 390 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | 2 pokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku ul. Włókiennicza przestronne, słoneczne, oddzielna kuchnia, do własnej aranżacji,...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Żabia

    Białystok » Centrum » ul. Żabia

    • 385 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 33 m² w centrum Białegostoku!Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33 m², zlokalizowane przy ul. Żabiej, w samym sercu Białegostoku. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Białystok Centrum

    Białystok » Centrum

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Ścisłe centrum Białegostoku Klimatyczna kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie, Pełne umeblowan...