• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Białystok

(23)
  • Wynajmę mieszkanie przy ul. Jurowieckiej

    Białystok

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę od zaraz mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 38m2 na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz dużego...

  • Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie w centrum

    Białystok

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biurom dziękuję. DO NEGOCJACJI Zapraszam do bezpośrendiego zapoznania się z ofertą sprzedażny mieszkania w bardzo atrakcyjnej okolicy przy ul. Piastowskiej Lokal mieszkalny usyt...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 32 piętro

    | ***Klimatyczna kawalerka na poddaszu*** NA WYNAJEM Ścisłe centrum Białegostoku Wyremontowana kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Michałowo ul. Hieronimowska

    Michałowo » ul. Hieronimowska

    • 335 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 62,7m2, położone w Centrum w Michałowie. Lokal świeżo po remoncie, utrzymany w stylu loft, co nadaje mu nowoczesny i przestronny design. Doskonała lokaliza...

  • Mieszkanie Michałowo, Hieronimowska
    Mieszkanie Michałowo, Hieronimowska

    Michałowo

    • 335 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro