• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Białystok

(24)
  • Mieszkanie w Centrum Białegostoku 2pok /parking
    1 / 7
    Mieszkanie w Centrum Białegostoku 2pok /parking

    Białystok

    • 629 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 35,6 m² – centrum, ul. Jurowiecka 11 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35,6 m², zlokalizowane w prestiżowym ap...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,
    Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,

    Białystok

    • 659 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Mieszkanie Białystok Młodych, Gruntowa
    Mieszkanie Białystok Młodych, Gruntowa

    Białystok

    • 429 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu n...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Sukienna

    Białystok » Centrum » ul. Sukienna

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 45 m2 w samym centrum miasta! To doskonała okazja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum. Mieszkanie znajduje się n...

  • Idealne 2-pokoje dla Rodziny lub Studentów
    1 / 8
    Idealne 2-pokoje dla Rodziny lub Studentów

    Białystok

    • 485 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lokalizacja: Ul. Wiejska, Białystok Mieszkanie o powierzchni 39m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Wiejskiej. Bliskość Politechniki Białostockiej czyni tę n...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia
    1 / 11
    Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia

    Białystok

    • 575 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania bli...

  • Wynajmę 2-pok. 39m2 ul. Wiejska obok Politechniki od 1 lipca
    1 / 8
    Wynajmę 2-pok. 39m2 ul. Wiejska obok Politechniki od 1 lipca

    Białystok

    • 2 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie o pow. 39m2 zlokalizowane w Białymstoku przy ul. Wiejskiej. Idealne dla singla lub pary badż studentów ze względu na bliskie...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia
    1 / 6
    Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia

    Białystok

    • 539 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu n...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Białystok Wygoda ul. 42 Pułku Piechoty

    Białystok » Wygoda » ul. Pułku Piechoty

    • 675 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, wykończone i gotowe do wprowadzenia się 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowa Wygoda.Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,09 m2, po...

  • Mieszkanie Białystok Skorupy,
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Skorupy,

    Białystok

    • 780 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNSZOWEBEZ PCC 2%...

  • Mieszkanie Białystok, Józefa Ignacego Kraszewskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Białystok, Józefa Ignacego Kraszewskiego

    Białystok

    • 895 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i klimatyzacją - Nowe Bojary. Na sprzedaż świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m², zlokalizowane w pożądanej dz...

  • Mieszkanie Białystok Bojary,
    1 / 4
    Mieszkanie Białystok Bojary,

    Białystok

    • 895 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.NOWE, elegancko urządz...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,
    Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,

    Białystok

    • 699 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.☎️787 08 08 05Nowoczes...

  • Mieszkanie Białystok ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego

    Białystok » ul. Kraszewskiego

    • 895 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i klimatyzacją - Nowe Bojary.Na sprzedaż świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m², zlokalizowane w pożądanej dzie...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | ***Nowoczesna i przestronna kawalerka na wynajem*** Ścisłe centrum Białegostoku Wyremontowana kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie, P...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 2 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | ***Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem*** Ścisłe centrum Białegostoku Klimatyczna kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie, Pełne ume...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | ***Nowoczesna kawalerka na wynajem*** Ścisłe centrum Białegostoku Klimatyczna kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie, Pełne umeblowanie i...

  • Wynajmę 2-pok. 39m2 ul. Wiejska obok Politechniki Od 1 lipca
    1 / 8
    Wynajmę 2-pok. 39m2 ul. Wiejska obok Politechniki Od 1 lipca

    Białystok

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Białystok Bojary

    Białystok » Bojary-Kraszewskiego

    • 2 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | ***Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem*** Białystok - ulica Jana III Sobieskiego osiedle BOJARY Nowe budownictwo Wysoki standard Nowoczesne miesz...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Jurowiecka

    Białystok » Centrum » ul. Jurowiecka

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją i dużym balkonem — ul. Jurowiecka, centrum BiałegostokuDo wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m²,...