• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Białystok

(93)
  • Ustawne, trzypokojowe mieszkanie w Grajewie

    Białystok

    • 265 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Grajewie przy ul. Osiedle Południe 21. Lokal mieszkalny o powierzchni 60,76 m2 znajduje się na trzecim piętrze, trzypiętrowego budyn...

  • SPRZEDAM FAJNE MIESZKANIE NA TOWAROWEJ

    Białystok

    • 529 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SPRZEDAM FAJNE MIESZKANIE NA TOWAROWEJ. Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 48,01 m2 składające się z 3 pokoi, łazienki i oddzielnej kuchni skomunikowanych korytarzem. Zlokaliz...

  • Mieszkanie Białystok Młodych ul. Ślusarska

    Białystok » Młodych » ul. Ślusarska

    • 519 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 51,9 m² | Osiedle Młodych | BiałystokNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m², położone na 2 piętrze niskiego bloku z cegły (1998 r.) na lubianym osiedl...

  • Mieszkanie Białystok Białostoczek, Zagumienna
    Mieszkanie Białystok Białostoczek, Zagumienna

    Białystok

    • 489 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę mi...

  • Mieszkanie Białystok Antoniuk, Antoniukowska
    Mieszkanie Białystok Antoniuk, Antoniukowska

    Białystok

    • 339 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Są mieszkania, które o...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny, Gajowa
    Mieszkanie Białystok Dziesięciny, Gajowa

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, mieszkanie 57,90 m2 zlokalizowane przy ul. Gajowej na osiedlu Dziesięciny II w Białymstoku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja - z dużym po...

  • Mieszkanie Białystok Bacieczki,
    Mieszkanie Białystok Bacieczki,

    Białystok

    • 880 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu na...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,
    Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,

    Białystok

    • 659 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Białystok, Mieszka I
    Mieszkanie Białystok, Mieszka I

    Białystok

    • 559 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3...

  • Mieszkanie Białystok Białostoczek, Sokólska
    Mieszkanie Białystok Białostoczek, Sokólska

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz przestronnego...

  • Mieszkanie Białystok Wygoda,
    Mieszkanie Białystok Wygoda,

    Białystok

    • 629 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu w...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Sukienna

    Białystok » Centrum » ul. Sukienna

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 45 m2 w samym centrum miasta! To doskonała okazja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum. Mieszkanie znajduje się n...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 61m2 do remontu Białystok
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 61m2 do remontu Białystok

    Białystok

    • 370 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,30m2 do generalnego/kapitalnego remontu. Duży pokój-salon, dwa pokoje mniejsze-sypialnie, kuchnia, łazienka, oddzielne WC, koryta...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny ul. Jarzębinowa

    Białystok » Dziesięciny » ul. Jarzębinowa

    • 560 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Gorąca oferta!!! Tylko przez pierwszy tydzień mają -15000 zł od ceny mieszkania!! Szybko się decyduj i zamiast 575 000 zapłać 560 000zl! Umawiaj się szybko bo czasu jest nie wiele!...

  • Mieszkanie Białystok Bojary ul. Towarowa

    Białystok » Bojary-Kraszewskiego » ul. Towarowa

    • 525 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne 3 pokoje na Osiedlu Piasta - idealne dla rodziny!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 58,30 m² przy ul. Towarowej 10 (II piętro). To przestrzeń z dużym potencjałem,...

  • Mieszkanie Białystok Bema ul. Gen. Józefa Bema

    Białystok » Bema » ul. Bema

    • 375 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 48,13 m² | Osiedle Bema | BiałystokNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,13 m², położone na 3 piętrze niskiego bloku, na osiedlu Bema.Układ pomieszczeń:-...

  • Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek,
    1 / 5
    Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek,

    Białystok

    • 519 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Przestronne mieszkanie blisko Politechniki !
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie blisko Politechniki !

    Białystok

    • 590 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Modernhouse ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 58 m2, zlokalizowane na ul. Wiejskiej w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na parterze w czteropiętrow...

  • Mieszkanie Białystok Przydworcowe,
    1 / 9
    Mieszkanie Białystok Przydworcowe,

    Białystok

    • 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż ustawne 3...

  • Mieszkanie Białystok Zielone Wzgórza,
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Zielone Wzgórza,

    Białystok

    • 540 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronn...