• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Białystok

(93)
  • Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia
    1 / 11
    Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia

    Białystok

    • 575 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania bli...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny,
    1 / 13
    Mieszkanie Białystok Dziesięciny,

    Białystok

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz 3 pokojowego m...

  • Mieszkanie Białystok Piasta, Warszawska
    1 / 5
    Mieszkanie Białystok Piasta, Warszawska

    Białystok

    • 398 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż - 3-pokojo...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Białystok

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie, 60m2 w pożądanej spokojnej lokalizacji. W pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia, liczne sklepy. Okna plastikowe. Podwójne drzwi wejściowe. Pa...

  • Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek ul. Wysoki Stoczek

    Białystok » Wysoki Stoczek » ul. Wysoki Stoczek

    • 589 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Białegostoku - przy ul. Wysoki Stoczek. Idealna propozycja dla rodziny...

  • Mieszkanie Białystok Przydworcowe ul. Sukienna

    Białystok » Przydworcowe » ul. Sukienna

    • 405 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie w centrum Białegostoku przy ul. Sukiennej - gotowe do zamieszkania!Marzysz o mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie w wygodnym centrum mias...

  • **św. Wojciecha**
    1 / 13
    **św. Wojciecha**

    Białystok

    • 460 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na parterze w bloku IV-piętrowym przy ulicy św. Wojciecha w dzielnicy Piasta. Przestrzeń mieszkalna to trzy osobne pokoje, łazienka z wc,...

  • Mieszkanie Białystok Wygoda ul. 42 Pułku Piechoty

    Białystok » Wygoda » ul. Pułku Piechoty

    • 675 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, wykończone i gotowe do wprowadzenia się 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowa Wygoda.Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,09 m2, po...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • * 3 pokoje * Gruntowa * balkon * od Właściciela
    1 / 11
    * 3 pokoje * Gruntowa * balkon * od Właściciela

    Białystok

    • 483 900 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w Białymstoku przy ul. Gruntowej, osiedle Młodych. Osiedle dobrze zlokalizowane, w pobliżu dworzec PKP, PKS, centrum handlowe Auchan Hetmańska i wi...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Sukienna
    1 / 14
    Mieszkanie Białystok Centrum, Sukienna

    Białystok

    • 755 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Mieszkanie Białystok Centrum,
    1 / 8
    Mieszkanie Białystok Centrum,

    Białystok

    • 430 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 3-pokojowe...

  • 75m2 przy Politechnice Wiejska

    Białystok » Nowe Miasto » ul. Wiejska

    • 800 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościNa sprzedaż oferowane jest przestronne, 74,6 m2 mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku z 2008 roku. To wyjątkowa propozycja dla osób, k...

  • **Stołeczna**
    1 / 12
    **Stołeczna**

    Białystok

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 44m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Stołecznej. Wnętrze mieszkania zostało przygotowane do przeprowadzenia prac remontowych. Okna pcv,...

  • 3-pokojowe w nowym apartamentowcu na Antoniuku
    1 / 8
    3-pokojowe w nowym apartamentowcu na Antoniuku

    Białystok

    • 2 400 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie w nowo wybudowanym budynku na Antoniuku (górka). Budynek znajduje się przy dużym skrzyżowaniu, co umożliwia szybką komunikację do centr...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Włókiennicza
    1 / 8
    Mieszkanie Białystok Centrum, Włókiennicza

    Białystok

    • 564 999 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż funkcjonal...

  • Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok,
    1 / 8
    Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok,

    Białystok

    • 535 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3-pokojowe mieszkanie...

  • Mieszkanie Białystok Piaski, Legionowa
    1 / 6
    Mieszkanie Białystok Piaski, Legionowa

    Białystok

    • 2 600 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.WYNAJMIJ  MIESZKANIE -...

  • Mieszkanie Białystok Piasta,
    Mieszkanie Białystok Piasta,

    Białystok

    • 363 702 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 578 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.48.5m2 | 4 PIĘTRO | PI...

  • Dwupoziomowe z antresolą Nowe Miasto *
    1 / 16
    Dwupoziomowe z antresolą Nowe Miasto *

    Białystok

    • 710 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż proponujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni całkowitej ok. 99 m² oraz powierzchni użytkowej 76,95 m² (bez skosów), położone na jedn...

  • Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok, Stroma
    1 / 6
    Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok, Stroma

    Białystok

    • 529 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę pi...