• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Białystok

(93)
  • Mieszkanie Białystok Starosielce, Nowosielska
    1 / 17
    Mieszkanie Białystok Starosielce, Nowosielska

    Białystok

    • 444 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    **REZERWACJA** Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą | 60,7 m2 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z...

  • **Włókiennicza**
    1 / 12
    **Włókiennicza**

    Białystok

    • 520 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lokal mieszkalny o powierzchni 46.5m2 usytuowany na trzecim piętrze w bloku z windą przy ulicy Włókienniczej. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny z otwartą kuchni...

  • Mieszkanie Białystok Młodych, Ślusarska
    1 / 13
    Mieszkanie Białystok Młodych, Ślusarska

    Białystok

    • 519 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 51,9 m² | Osiedle Młodych | Białystok Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m², położone na 2 piętrze niskiego bloku z cegły (1998 r.) na lubianym osie...

  • Sprzed. bezp. 3 pok. na 1 p. w budynku 1/1
    1 / 8
    Sprzed. bezp. 3 pok. na 1 p. w budynku 1/1

    Białystok

    • 572 760 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w Jest to mieszkanie własnościowe o pow. 66,60m2 z garderobą, piwnicą na parterze i miejscem postojowym na terenie...

  • Atrakcyjne 3 pok. IIIp. - ul. UPALNA
    1 / 12
    Atrakcyjne 3 pok. IIIp. - ul. UPALNA

    Białystok

    • 459 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie położone na IIIp. w niskim bloku na os. Słoneczny Stok (ul. UPALNA). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Mieszkanie ki...

  • **Ogrodniczki**
    1 / 14
    **Ogrodniczki**

    Białystok

    • 425 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 59,80m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Ogrodniczki w dzielnicy Wysoki Stoczek. Przestrzeń mieszkalna to: -pokój dzienny -dwie osobne sy...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul.

    Białystok » Centrum

    • 665 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w budynku z 1992 roku, wykonanego z cegły. Lokal mieści się w zadbanym bloku z dużymi, wyposażonymi w domofony klatkami schodowymi....

  • Mieszkanie Białystok Wygoda, Wasilkowska
    1 / 11
    Mieszkanie Białystok Wygoda, Wasilkowska

    Białystok

    • 419 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne mieszkanie o powierzchni 57,86 m², zlokalizowane na osiedlu Wygoda. Dobra propozycja do rodzin ze względu na układ pokoi i okolicę, w której w bliskiej odległości znajd...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Białystok Wygoda ul. Wasilkowska

    Białystok » Wygoda » ul. Wasilkowska

    • 419 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• **Rumiankowa**
    1 / 13
    **Rumiankowa**

    Białystok

    • 530 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,90m2 przy ulicy Rumiankowej w dzielnicy Zielone Wzgórza. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze dzięki temu zyskujesz spokój, ciszę i...

  • Mieszkanie Białystok Antoniuk ul. Wierzbowa

    Białystok » Antoniuk » ul. Wierzbowa

    • 430 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 56,10 m² - Atrakcyjna cena!Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,10 m², w bardzo dobrej lokalizacji. Idealne...

  • Mieszkanie Białystok Bojary

    Białystok » Bojary-Kraszewskiego

    • 2 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | ***Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem*** Białystok - ulica Jana III Sobieskiego osiedle BOJARY Nowe budownictwo Wysoki standard Nowoczesne miesz...

  • **Piastowska**
    1 / 11
    **Piastowska**

    Białystok

    • 415 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 48,20m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Piastowskiej w dzielnicy Piasta. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -pokój dzienny -dwa pokoje sypia...

  • Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek ul. Blokowa

    Białystok » Wysoki Stoczek » ul. Blokowa

    • 389 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA 3-pokojowe mieszkanie na os. Wysoki Stoczek - gotowe do zamieszkania!Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m², położone przy ul. Blokowej, n...

  • Mieszkanie Białystok Przydworcowe ul. Kardynała Stefana Wyszyński...

    Białystok » Przydworcowe » pl. Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    • 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji - na Osiedlu Przydworcowym, blisko ścisłego Centrum miasta oraz wyższych uczelni. Mieszkanie polecane młodym rodzinom, to także ba...

  • Mieszkanie Białystok Białostoczek ul. 1000-Lecia Państwa Polskieg...

    Białystok » Białostoczek » ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

    • 646 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanieMieszkanie w Białymstoku przy Alei 1000-lecia Państwa Polskiego o powierzchni 62,68 m² w świetnym układzie: 2 sypialnie i salon z wyjśc...

  • Mieszkanie Białystok Białostoczek

    Białystok » Białostoczek

    • 2 700 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | ***3-pokojowe mieszkanie na wynajem*** Białystok, Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 10 osiedle Białostoczek Nowe budownictwo, Wysoki standard,...

  • **Hallera**
    1 / 15
    **Hallera**

    Białystok

    • 640 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w dzielnicy Dziesięciny przy ulicy gen. Hallera. Powierzchnia mieszkalna to 67,82m2 na którą składa się: -przestronny salon z kuchnią w formie aneksu -dwie oddzielne s...

  • Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek ul.

    Białystok » Wysoki Stoczek

    • 495 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 4 piętrze w bloku z 1991 roku (wielka płyta). Mieszkanie jest dwustronne, z pięknym widokiem oraz dużym balkonem...

• 1 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia czyste i zadbane mieszkanie, idealne dla rodziny z dziećmi, par pracujących. Nieruchomość usytuowana przy ul. Wyszyńskiego, os. Przydworcowe, Białystok.Mieszkanie o po...