• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Białystok

(93)
  • Mieszkanie Białystok, Józefa Ignacego Kraszewskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Białystok, Józefa Ignacego Kraszewskiego

    Białystok

    • 895 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i klimatyzacją - Nowe Bojary. Na sprzedaż świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m², zlokalizowane w pożądanej dz...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto, Stefana Żeromskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Nowe Miasto, Stefana Żeromskiego

    Białystok

    • 529 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam na prezentac...

  • Mieszkanie Białystok Bojary,
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Bojary,

    Białystok

    • 2 100 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przestron...

  • Mieszkanie Białystok Młodych,
    1 / 9
    Mieszkanie Białystok Młodych,

    Białystok

    • 709 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.TYLKO U NAS W OFERCIE!...

  • Mieszkanie Białystok Przydworcowe,
    1 / 5
    Mieszkanie Białystok Przydworcowe,

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy jasne, dw...

  • Mieszkanie Białystok Bojary,
    1 / 4
    Mieszkanie Białystok Bojary,

    Białystok

    • 895 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.NOWE, elegancko urządz...

  • Mieszkanie Białystok Mickiewicza, Adama Mickiewicza
    1 / 12
    Mieszkanie Białystok Mickiewicza, Adama Mickiewicza

    Białystok

    • 619 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz 3 pokojowego m...

  • Mieszkanie Białystok Piasta,
    1 / 7
    Mieszkanie Białystok Piasta,

    Białystok

    • 510 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu mie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Białystok ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego

    Białystok » ul. Kraszewskiego

    • 895 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i klimatyzacją - Nowe Bojary.Na sprzedaż świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m², zlokalizowane w pożądanej dzie...

  • **Czarna**
    1 / 9
    **Czarna**

    Białystok

    • 967 050 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 63m² usytuowane na trzecim piętrze w bloku przy ul. Czarnej. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - dwóch sypialni - łazienki z wc -...

  • Mieszkanie Białystok ul. Nowosielska

    Białystok » ul. Nowosielska

    • 409 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przytulne 3 pokoje 48,4m² | Stan do wprowadzenia | Cicha okolicaNa sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,4 m², zlokalizowane na 4. piętrze w niskim bloku (4 piętra)....

  • Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok ul. Upalna

    Białystok » Słoneczny Stok » ul. Upalna

    • 399 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,7 m² zlokalizowane w bardzo pożądanej dzielnicy - Słoneczny Stok. To idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze od podstaw, be...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 459 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | 3-pokojowe mieszkanie na parterze z potencjałem aranżacyjnym - osiedle Dziesięciny II, ul. Zagórna. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w spokojnej i zi...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny ul. Palmowa

    Białystok » Dziesięciny » ul. Palmowa

    • 479 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1982 roku. Budynek po termomodernizacji i z odnowioną elewacją, w d...

  • Przytulne mieszkanie M3 Wyszyńskiego blisko Dworca PKP i PKS
    1 / 15
    Przytulne mieszkanie M3 Wyszyńskiego blisko Dworca PKP i PKS

    Białystok

    • 510 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,2 m². Nieruchomość położona jest na drugim piętrze w bloku po termomodernizacji przy ulicy Wyszyńskiego 8c....

  • Mieszkanie Białystok ul. Rzemieślnicza

    Białystok » ul. Rzemieślnicza

    • 399 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz przestrzeni, którą możesz zaaranżować od A do Z według własnego gustu i potrzeb? Oto idealna propozycja dla Ciebie!To idealna oferta dla:-Osób poszukujących mieszkania inwe...

  • **Towarowa**
    1 / 10
    **Towarowa**

    Białystok

    • 389 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 57,80m2 usytuowane na czwartym piętrze w budynku IV-piętrowym przy ulicy Towarowej w dzielnicy Piasta. Na przestrzeń mieszkalna składa się: -salon z balko...

  • Piętro Domu Jednorodzinnego z oddzielną klatką schodową i mediami
    1 / 16
    Piętro Domu Jednorodzinnego z oddzielną klatką schodową i mediami

    Białystok

    • 460 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bezczynszowe umeblowane mieszkanie w cichej okolicy wśród domów jednorodzinnych. Blisko tereny zielone i plaża miejska, szkoła podstawowa nr 20, przedszkole, przychodnia, poczta, a...

  • Mieszkanie Białystok Piaski ul. Zwierzyniecka

    Białystok » Piaski » ul. Zwierzyniecka

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia przy ul. Zwierzynieckiej Blisko Politechniki Białostockiej, parku zwierzynieckiego,blisko centrum! Na nieruchomość składa się:-kuchnia wraz ze sprzętem AGD ...

  • Mieszkanie Białystok Starosielce ul. Nowosielska

    Białystok » Starosielce » ul. Nowosielska

    • 444 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    **REZERWACJA**Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą | 60,7 m2Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z lat...