• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Białystok

(14)
  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny, Kalinowa
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Dziesięciny, Kalinowa

    Białystok

    • 462 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zamieszkaj w jasnym, p...

  • Wynajem
    1 / 16
    Wynajem

    Białystok

    • 1 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Blisko centrum. W pobliżu sklepy, ryneczek warzywny oraz przystanek MPK nr 5, 25. Dzielnica cicha, dużo zieleni. Mieszkanie po remoncie, umeblowane. Wynajmę od zaraz, wymagana kauc...

  • Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok,
    1 / 8
    Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok,

    Białystok

    • 535 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3-pokojowe mieszkanie...

  • Mieszkanie Białystok Młodych,
    1 / 9
    Mieszkanie Białystok Młodych,

    Białystok

    • 709 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.TYLKO U NAS W OFERCIE!...

  • Mieszkanie Białystok Mickiewicza, Adama Mickiewicza
    1 / 12
    Mieszkanie Białystok Mickiewicza, Adama Mickiewicza

    Białystok

    • 619 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz 3 pokojowego m...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny ul. Palmowa

    Białystok » Dziesięciny » ul. Palmowa

    • 479 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1982 roku. Budynek po termomodernizacji i z odnowioną elewacją, w d...

  • Mieszkanie Białystok ul. Jana Iii Sobieskiego

    Białystok » ul. Jana III Sobieskiego

    • 420 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 zlokalizowane na 4. piętrze w bloku z cegły przy ul. Jana III Sobieskiego w Białymstoku.Mieszkanie jest po remoncie, co obejmu...

  • Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia
    1 / 4
    Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia

    Białystok

    • 1 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Mieszkanie po remoncie (2 pokoje, kuchnia, łazienka) wynajmę 2 studentkom. Mieszkanie jest: - położone blisko centrum - w pobliżu uczelni UwB i UM - z pełnym wyposażeniem - z dosk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 575 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    | *** 4 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji *** Osiedle Piaski, ul. Wesoła Poszukujesz mieszkania gwarantującego przestrzeń oraz wygodę? Cenisz bliskość pełnej...

  • Mieszkanie Białystok Starosielce ul. Nowosielska

    Białystok » Starosielce » ul. Nowosielska

    • 444 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    **REZERWACJA**Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą | 60,7 m2Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z lat...

  • Mieszkanie Białystok Starosielce, Nowosielska
    1 / 17
    Mieszkanie Białystok Starosielce, Nowosielska

    Białystok

    • 444 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    **REZERWACJA** Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą | 60,7 m2 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z...

  • Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek ul.

    Białystok » Wysoki Stoczek

    • 495 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 4 piętrze w bloku z 1991 roku (wielka płyta). Mieszkanie jest dwustronne, z pięknym widokiem oraz dużym balkonem...

  • **Ciepła**
    1 / 9
    **Ciepła**

    Białystok

    • 450 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 45,40m2 w dzielnicy Sienkiewicza przy ulicy Ciepłej. Pokój dzienny z balkonem, dwa pokoje sypialne, łazienka z wc i korytarz. Układ dwustronny. Wnętrze...

  • 2 oddzielne sypialnie na Sukiennej, 46m2

    Białystok

    • 1 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ---ENGLISH VERSION BELOW--- KTO: Aleksandra, Biuro Nieruchomości, +48-[tel] CO: Mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią i balkonem, 46m2 GDZIE: ul. Sukienna, Osiedle przydwor...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 110 462 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 112 464 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 2 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 106 062 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grądy

    • 75 878 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 2 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości