• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Białystok

(73)
  • Mieszkanie Białystok,
    1 / 8
    Mieszkanie Białystok,

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiamy Państwu...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Ludwika Waryńskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Białystok Centrum, Ludwika Waryńskiego

    Białystok

    • 2 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie na wynajem...

  • Mieszkanie Białystok Młodych, Gruntowa
    1 / 10
    Mieszkanie Białystok Młodych, Gruntowa

    Białystok

    • 421 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulne 2-pokojowe m...

  • Mieszkanie Białystok Piaski, Jerzego Waszyngtona
    1 / 6
    Mieszkanie Białystok Piaski, Jerzego Waszyngtona

    Białystok

    • 370 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 2...

  • Mieszkanie bezczynszowe- do remontu!
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe- do remontu!

    Białystok

    • 250 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Sprzedam mieszkanie na poddaszu w kameralnym budynku. Wspólne podwórko zamykane na bramę. To przytulne 2-pokojowe lokum ma jasne wnętrza i jest częściowo umeblowane- do remontu. Do...

  • Wynajmę 2-pok. 39m2 ul. Wiejska obok Politechniki od 1 lipca
    1 / 8
    Wynajmę 2-pok. 39m2 ul. Wiejska obok Politechniki od 1 lipca

    Białystok

    • 2 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie o pow. 39m2 zlokalizowane w Białymstoku przy ul. Wiejskiej. Idealne dla singla lub pary badż studentów ze względu na bliskie...

  • Topowa lokalizacja ul. Wesoła

    Białystok » Piaski

    • 320 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferta tylko w naszym biurzeAtrakcyjne mieszkanie – ul. Wesoła, Białystok | Idealne pod wynajem i do zamieszkaniaMieszkanie położone w wysokim bloku z windą przy ul. Wesołej to świ...

  • Wynajmę mieszkanie 47m2 Galeria Antoniuk Antoniukowska
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie 47m2 Galeria Antoniuk Antoniukowska

    Białystok

    • 1 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie przy ulicy Antoniukowskiej 56, mieszkanie znajduje się od razu nad galerią Antoniuk. Mieszkanie jest umeblowane, dostępne miejsce parkingowe oraz komórka lokator...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Białystok Białostoczek,
    1 / 14
    Mieszkanie Białystok Białostoczek,

    Białystok

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę ni...

  • Mieszkanie Białystok Mickiewicza, Juliusza Słowackiego
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Mickiewicza, Juliusza Słowackiego

    Białystok

    • 509 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m², położone przy ul.Juliusza Słowackiego w Białymstoku na osiedlu Mickiewicza. Znajduje się na 1. pię...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia
    1 / 6
    Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia

    Białystok

    • 539 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu n...

  • Mieszkanie Białystok Sienkiewicza, Ciepła
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Sienkiewicza, Ciepła

    Białystok

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy na prezentację przytulnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem położonego w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Sienkiewicza ul. Ciepła. Piętro 3 ,blok 4 piętrowy z cegły z...

  • Łąkowa 20 * Najbardziej Prestiżowy Adres !!! 43m2 * I piętro
    1 / 10
    Łąkowa 20 * Najbardziej Prestiżowy Adres !!! 43m2 * I piętro

    Białystok

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kamienica Starobojarska to obecnie najbardziej pożądany adres na mapie Białegostoku. Luksusowa kamienica powstała przy ul. Łąkowej 20 w sercu historycznego osiedla Bojary, w miejs...

  • Mieszkanie Białystok Dojlidy,
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Dojlidy,

    Białystok

    • 550 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe...

  • Osobne 2 pokoje, ul. Podleśna, 48,6 m2, I piętro
    1 / 10
    Osobne 2 pokoje, ul. Podleśna, 48,6 m2, I piętro

    Białystok

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania przy ulicy Podleśnej 13. Mieszkanie jest idealne dla studentów lub pary. Nieruchomość składa się z dwóch niez...

  • Wynajem
    1 / 16
    Wynajem

    Białystok

    • 1 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Blisko centrum. W pobliżu sklepy, ryneczek warzywny oraz przystanek MPK nr 5, 25. Dzielnica cicha, dużo zieleni. Mieszkanie po remoncie, umeblowane. Wynajmę od zaraz, wymagana kauc...

  • **Sikorskiego**
    1 / 11
    **Sikorskiego**

    Białystok

    • 325 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 31,40m2 usytuowane na dziewiątym piętrze w bloku przy ulicy Sikorskiego w dzielnicy Słoneczny Stok. Przestrzeń mieszkalną stanowi pokój dzienny z kuchnią,...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Białystok Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego

    Białystok

    • 489 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.2 samodzielne pokoje i...

  • Mieszkanie 54 m² Białystok| 2 pokoje| gotowe do wprowadzenia
    1 / 15
    Mieszkanie 54 m² Białystok| 2 pokoje| gotowe do wprowadzenia

    Białystok

    • 619 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54 m², położone w nowoczesnym budynku z 2008 roku na cenionym osiedlu Wygoda w Białymstoku. Mieszkanie jest tró...

  • nowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta obok OPERY Biało
    1 / 10
    nowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta obok OPERY Biało

    Białystok

    • 2 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    wynajmę nowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta obok OPERY Białostockiej oraz blisko ok.10 min pieszo do dworca PKS i PKP, jest to osiedle PRZYDWORCOWE. powierzchnia mieszkani...