mieszkanie na sprzedaż
13 mar 2024

Mieszkanie Białystok Młodych ul. Zwycięstwa

Białystok Młodych al. Zwycięstwa
woj. Podlaskie pow. Białystok gm. Białystok
Dodane 2 lata temu, środa, 13 marzec 2024 15:30
345 000 zł 52 m2
345 000 zł 52 m2 6 635 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 52 m2
Cena za metr 6 635 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 3
ID oferty K36461741

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie ma powierzchnię 52 m2 i składa się z następujących pomieszczeń:
- przestronnej sypialni,
- salonu, 
- kuchni
- łazienki,
- holu,
- piwnicy o powierzchni 8 m2
Trzystronne mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone światłem dziennym, wszystkie pomieszczenia mają duże przeszklenia dzięki, którym mieszkanie jest bardzo jasne.
8 lat temu blok mieszkalny został poddany termomodernizacji i otynkowaniu, wymianie poszycia dachowego, wymianie orynnowania, zrobieniu ogrodzenia, zamontowaniu bramy automatycznej i bramek. 
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest ogólnodostępny parking na ogrodzonym terenie nieruchomości przypisany tylko dla mieszkańców bloku, co wiąże się ze swobodą zaparkowania samochodu o każdej porze dnia.
Nieruchomość położona jest w bliskim otoczeniu szkół, przedszkoli, sklepów spożywczych, galerii handlowych, banków, marketów budowlanych dworca PKP, wszelkich dóbr użytku publicznego.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i prezentację.
Szymon Wyszyński
Doradca ds. nieruchomości
tel. Pokaż numer telefonu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Numer oferty: Pokaż numer telefonu
  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 52 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Białystok, osiedle Młodych, al. Zwycięstwa