mieszkanie na sprzedaż
14 cze 2023

Mieszkanie Białystok Leśna Dolina ul. Armii Krajowej

Białystok Leśna Dolina ul. Armii Krajowej
woj. Podlaskie pow. Białystok gm. Białystok
Dodane 2 lata temu, środa, 14 czerwiec 2023 21:41
420 000 zł 68 m2
420 000 zł 68 m2 6 177 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 68 m2
Cena za metr 6 177 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 4
ID oferty K28704146

Opis

Przedstawiam Państwu urocze mieszkanie na sprzedaż, położone w doskonałej lokalizacji w samym sercu Białegostoku. To przestronne mieszkanie o 3 pokojach znajduje się na 4. piętrze 4-piętrowego budynku zbudowanego w 1993 roku. Konstrukcja budynku oparta jest na solidnej cegle, co gwarantuje trwałość i stabilność.   **Charakterystyka mieszkania:** - Liczba pokoi: 3 - Piętro: 4 - Rok budowy: 1993 - Materiał wykonania budynku: Cegła   **Lokalizacja:** To mieszkanie posiada dogodne położenie, znajdując się w bliskim sąsiedztwie wielu udogodnień. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, szkoła oraz galeria, które zapewnią wygodę codziennego życia. Dodatkowo, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej umożliwi szybkie przemieszczanie się po mieście.   **Cena:**420 000 złotych   Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celuzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację. To doskonała okazja, aby znaleźć swój wymarzony dom w sercu Białegostoku. Nie przegap tej szansy!  

Serdecznie polecam
Magdalena Płońska
Doradca ds. nieruchomości
tel. Pokaż numer telefonu   *Uwaga: Ogłoszenie jest wyłącznie informacyjne i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa. Wszelkie dane i informacje są przekazywane w dobrej wierze i mogą podlegać zmianom.* Numer oferty: 146124
  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 68 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Białystok, osiedle Leśna Dolina, ul. Armii Krajowej
  • Mieszkanie położone na 4 piętrze