• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wola

(471)
  • Lokal Warszawa Wola, Koło ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 2 625 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy na piętrze w ciągu handlowo-usługowym (sklepy, banki, motoryzacja itp.). Dogodny dojazd, możliwość swobodnego parkowania klientów przed lokalem. Istnieje możliwo...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 162 864 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Biuro o powierzchni 1508m2 na 22 lub innym piętrze w biurowcu Warszaw Unit METRAŻ: Powierzchnia netto: 1508m2 Powierzchnia brutto: 1584m2 OPŁATY: C...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Wola » ul. Chłodna

    • 93 191 zł cena
    • 1 062 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSON’S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Biuro o powierzchni 1062 m2 na 34. piętrze w biurowcu Warsaw Trade Tower przy ul. Chłodnej 51 w Warszawie. Możliwy krótszy czas najmu. METRAŻ: Pow...

  • Lokal Warszawa Wola, Wola ul. Złota

    Warszawa » Wola » ul. Złota

    • 6 288 € cena
    • 393 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Woli. Ofertę stanowi powierzchnia biurowo-usługowa w biurowcu, parter, po remoncie elewacji w 2010 roku. Składa się z: - recepcji; - o...

  • Lokal Warszawa Wola, Mirów ul. Rondo ONZ

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Misji Pokojowych ONZ

    • 58 500 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna, Warszawa - Wola, okolice Ronda ONZ. Budynek przy skrzyżowaniu ulic w odległości ok. 0,8 km od ścisłego centrum miasta (ok. 0,9 km od Dworca C...

  • Lokal Warszawa Wola, Mirów

    Warszawa » Wola

    • 5 978 € cena
    • 427 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna Woli. Oferta usytuowana roku w budynku mieszkalno - usługowo - biurowym wybudowanym w roku 2010. Parter i I piętro lokale komercyjne, II-VIII...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Skierniewicka

    Warszawa » Wola » ul. Skierniewicka

    • 5 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajmu w pełni umeblowane i wyposażone, dwupokojowe mieszkanie na Woli. Nowe strzeżone osiedle. Bardzo dobra lokalizacja, pełna infrastruktura miejska (m. in. metro). Dw...

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 10 360 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w W-wie/ Wola/Koło. Oferowane pomieszczenia w budynku kl. B. Pokoje biurowe znajdują się na II piętrze. Budynek zlokalizowany jest na zamknię...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 10 000 € cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal wystawienniczy o powierzchni ok. 500m2, wysokość ok.3,5m2 doskonale wyeksponowany i widoczny z głównej ulicy. Nieruchomość mieści się w parterze ekskluzywnego biurowca zlokal...

  • Lokal Warszawa Wola, Mirów

    Warszawa » Wola

    • 3 750 € cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowo-usługowy (parter), zlokalizowany w dzielnicy Wola w budynku Platinium Towers. Pomiędzy budynkami rozpościera się galeria handlowa zlokalizowana na parterze. W podzie...

  • Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 7 401 € cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 21 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal wystawienniczo-handlowy doskonale wyeksponowany, posadowiony w parterze wysokiej klasy budynku biurowego z dużymi witrynami od podłogi do sufitu. Lokal ma powierzchnie 361m2...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola, Mirów

    Warszawa » Wola

    • 3 000 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 27 028 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowo-usługowy w nowej inwestycji na Woli. Lokal jest doskonale wyeksponowany i doświetlony posiada duże witryny i wejście z chodnika. Lokal posiada rezerwację 2 miejsc po...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 20 800 zł cena
    • 346 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 346,48 m2 na parterze w budynku mieszkalnym, wielorodzinnym, IX kondygnacyjnym, z garażem podziemnym przy ul. .. Budynek wykonany w technologii...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola, Wola ul. Starynkiewicza Sokratesa Pl.

    Warszawa » Wola » ul. Sokratesa

    • 10 000 € cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa, parter, witryny w centrum W-wy. Budynek biurowy wybudowany jako jeden z pierwszych w Warszawie po 1989 roku, w centrum Warszawy....

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola, Wola ul. Jerozolimskie Al.

    Warszawa » Wola » al. Jerozolimskie

    • 722 € cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek biurowy wybudowany jako jeden z pierwszych w Warszawie po 1989 roku, w centrum Warszawy. Bardzo dobra lokalizacja przy głównej arterii miasta w pobliżu przystanków i stacj...

  • Lokal Warszawa Wola, Muranów ul. Anielewicza Mordechaja

    Warszawa » Wola » ul. Anielewicza

    • 5 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy po remoncie z witryną, możliwość prowadzenia działalności, handlowej, biurowej oraz usługowej np. finansowej, ubezpieczeniowej. W czynszu zagwarantowane jest korzys...

  • Lokal Warszawa Wola, Mirów ul. Elektoralna

    Warszawa » Wola » ul. Elektoralna

    • 7 800 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek biurowy "B+" pięciokondygnacyjny, cztery piętra, położony w dzielnicy Wola w świetnie skomunikowanym punkcie miasta. Powierzchnia dostępna na 1 piętrze. Do dyspozycj...

  • Lokal Warszawa Wola, Wola ul. Elektoralna

    Warszawa » Wola » ul. Elektoralna

    • 10 552 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na 4 piętrze w biurowcu KL "A". Nowoczesny kompleks biurowo - handlowy o powierzchni 25 000 m2 oddany do użytku w styczniu 2001 roku. Wyposażenie...

  • Lokal Warszawa Wola, Wola ul. Elektoralna

    Warszawa » Wola » ul. Elektoralna

    • 2 544 € cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 21 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    2022.02.26 być może będzie wynajety sp. 28 lutego 22 toku!!! Do wynajmu powierzchnia handlowo - usługowa w nowoczesnym budynku biurowym. Preferowany wynajem na aptekę, dr...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Chmielna

    Warszawa » Wola » ul. Chmielna

    • 1 980 € cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 30 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.66 m2 w kamienicy biurowej na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Chmielnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...