• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wola

(471)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 36 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajecia: umeblowane biuro dla 20 osób a 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 23 400 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 404 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajecia: umeblowane biuro dla 13 osób a 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 90 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajecia: umeblowane biuro dla 50 osób a 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 12 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 9 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 18 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajecia: umeblowane biuro dla 10 osób a 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 179 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    biuro wirtualne do wynajęcia na Woli w budynku biurowym w okolicach ul. Okopowej, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Atrakcyjny adres dla firmy....

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 21 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 496 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 10 osób na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 13 200 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy na I piętrze w ciągu handlowo-usługowym (sklepy, banki, motoryzacja itp.), W-wa/Wola/Koło. W ofercie przykładowe zdjęcia oferty najmu. Doskonała lokalizacja, ko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 11 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy na parterze z witryną od ulicy w ciągu handlowo-usługowym (sklepy, banki, motoryzacja itp.). Doskonała lokalizacja, komunikacja w 4 kierunkach (Poznań, Kraków, Gd...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Żytnia

    Warszawa » Wola » ul. Żytnia

    • 540 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka z oddzielną kuchnią w stanie do remontu na Warszawskiej Woli-Młynów przy metrze Młynów.Mieszkanie jest jasne, dobrze doświetlone a ekspozycja...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Pańska

    Warszawa » Wola » ul. Pańska

    • 6 600 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Komfortowe mieszkanie (Apartamenty Pańska) z podziemnym miejscem parkingowym. Do wynajęcia 3 pokojowe przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84 m w nowoczesnym budy...

  • ATRAKCYJNY 106 m lokal biurowo - usługowy na Woli

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 1 050 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 9 906 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Elegancki 106-metrowy klimatyzowany lokal biurowy z klimatyzacją w doskonałej lokalizacji przy ul. GórczewskiejPrezentujemy wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 106 m², położony w...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 16 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL MAGAZYNOWO - BIUROWY !! 1 piętro budynku o powierzchni łącznej 400 mkw (wymiary na projekcie), z windą towarową i o wymiarach 120x240 cm i udźwigu 500 kg, z rampą Od...

  • Lokal Warszawa Wesoła, Wola Grzybowska

    Warszawa » Wola

    • 5 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Widna hala magazynowa lub usługowa !! (tylko na nieuciążliwą działalność) Hala 120 m2 z kanałem. Wysoka 4,0 m z kanałem. Posadzka niepylna,ogrzewana. Drzwi wjazdo...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 2 800 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 22 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 126 mkw, zlokalizowane na 10 piętrze w budynku z 1997 roku przy ul. Łuckiej na warszawskiej Woli, obok Metra Rondo Daszyńskiego.Nieruch...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Wesoła, Wola Grzybowska ul. Aleksandra Kostki Na...

    Warszawa » Wola » ul. Kostki Napierskiego

    • 980 000 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 1 087 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m2, położona na terenie Warszawy w dzielnicy Wesoła - Wola Grzybowska przy ulicy Kostki Napierskiego Aleksandra. Grunt w kształci...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 2 303 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia biuro o powierzchni 24,53 m2 w budynku biurowym przy ul. Żelaznej w Warszawie. Doskonała lokalizacja 2 minuty pieszo przystanek autobusowy.Atuty budynku i loka...

  • Mieszkanie Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 420 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 18 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | Kawalerka na Warszawskiej Woli - Ulrychów Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 23,4 m², zlokalizowaną w sercu warszawskiej Woli, w dzielnic...

  • Lokal Warszawa Wola, Mirów ul. Sienna

    Warszawa » Wola » ul. Sienna

    • 4 500 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal mieszkalny w Centrum W-wy. Doskonała lokalizacja: - pieszo w 2 minuty do stacji metra: Rondo ONZ, przystanku autobusowego na ul. Jana Pawła II i Świętokrzyska...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Sienna

    Warszawa » Wola » ul. Sienna

    • 4 500 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro