• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Działka Warszawa Bemowo/ Jelonki
    1 / 7
    Działka Warszawa Bemowo/ Jelonki

    Warszawa

    • 1 476 000 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 2 976 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokojna działka na Bemowie, Jelonki Pn, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Zlokalizowana przy ul. Rzędzińskiej 4 (dz. 158) Powierzchnia 496m2 o regularnym kształcie i równym ter...

  • Sprzedam 55,5 m BEZPOŚREDNIO Żoliborz
    1 / 14
    Sprzedam 55,5 m BEZPOŚREDNIO Żoliborz

    Warszawa

    • 1 700 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 30 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio, 55,5 m, Warszawa, Żoliborz. Okna zachodnie, widne, słoneczne mieszkanie. Ciche. Salon z aneksem, sypialnia, łazienka. Wszystkie usługi dostępne na osied...

  • Wynajmę piękne, słoneczne mieszkanie 42m na Woli, Kole
    1 / 8
    Wynajmę piękne, słoneczne mieszkanie 42m na Woli, Kole

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę przytulne, słoneczne, umeblowane mieszkanie na Woli. Atutem mieszkania jest doskonała lokalizacja i dobra komunikacja. Mieszkanie typu studio z oddzielna kuchnią znajduje s...

  • Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich
    1 / 5
    Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich

    Reguły

    • 3 250 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DANE OGÓLNE: Na sprzedaż stalowy magazyn/hala o powierzchni około 600m2, w skład którego wchodzi magazyn/hala o powierzchni około 520m2 + budynek biurowy o powierzchni 74m2. Całoś...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka

    Warszawa

    • 9 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 5 piętro

    (english below) 170 m² komfortu na Powiślu | 5 pokoi | 2 balkony | garaż | Tamka 16 Duża przestrzeń, świetny adres i cisza mimo ścisłego centrum. To mieszkanie łączy klimat Powiś...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Włochy, Nowe włochy ul. ks. Juliana Chrościckiego

    Warszawa » Włochy » ul. Chrościckiego

    • 2 540 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w Warszawie/Włochach. Pokój biurowy, I piętro duży kompleks magazynowo-usługowy. Istnieje możliwość najmu dodatkowo pojedynczych pokoi: -...

  • Lokal Warszawa Targówek, Targówek Mieszkaniowy ul. Myszkowska

    Warszawa » Targówek » ul. Myszkowska

    • 4 800 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na Targówku Mieszkaniowym w rejonie ul. Radzymińskiej. Budynek stosunkowo nowy z przeznaczeniem biurowo-handlowo-usługowym dwukondygnacyjny, skom...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 4 935 € cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 219,35 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 7 737 € cena
    • 442 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 442,15 m2 na 1 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 5 530 € cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    biuro powierzchni 316 m2 do wynajęcia na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 3 143 € cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 142,88 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 4

    Warszawa » Włochy » ul. Chrościckiego

    • 1 718 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom Warszawa Targówek ul. Szklana

    Warszawa » Targówek » ul. Szklana

    • 2 750 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 39 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż działka o powierzchni 551 m² położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, objęta MPZP - teren TPU (techniczno-produkcyjno-usługowy).Na działce znajduje się...

  • Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 100 000 zł cena
    • 1 571 m2 powierzchnia
    • 1 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę zabudowaną o pow. 1571m2 (wymiary ca :41m x 31m) zlokalizowaną w Dzielnicy Wesoła Zielona. Działka zabudowana jest obecnie obiektem o charakterze us...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Abp. Józefa Teodorowicza

    Warszawa » Wilanów » ul. Teodorowicza

    • 1 000 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie z dwoma ogródkami i dwoma tarasami, położone przy ul. Teodorowicza 3 w Warszawie.To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Orla

    Warszawa » Śródmieście » ul. Orla

    • 1 582 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. biurowa w centrum W-wy w sąsiedztwie Pl. Bankowego. Doskonała lokalizacja, kameralna uliczka, pełna infrastruktura. W sąsiedztwie metro, tramwaj, autobus, pla...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Orla

    Warszawa » Śródmieście » ul. Orla

    • 3 137 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 4 694 € cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.361,10 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 3 679 € cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.283 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wspólna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wspólna

    • 7 900 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Reprezentacyjny lokal premium w zabytkowej kamienicy  wybudowanej pod koniec XIX w. - ścisłe centrum Warszawy. Kamienica przetrwała II wojnę światową i jest pod ochroną konserwator...