• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Blizne Jasińskiego

    • 3 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Trzypokojowe mieszkanie do sprzedania na Mokotowie

    Warszawa

    • 890 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe ciche, słoneczne mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką, oddzielną toaletą, garderobą oraz dużym balkonem około 7 m kw. Mieszkanie ma świetny rozkład,...

  • Dwupokojowe mieszkanie do sprzedania w Centrum

    Warszawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 18 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią oraz łazienką. Dodatkowo do mieszkania przynależy niewielki schowek znajdujący się na tym samym piętrze. Mi...

  • Czteropokojowe mieszkanie na Bemowie do sprzedania

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 12 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z możliwością zrobienia czterech pokoi o powierzchni 82,40 m2. Mieszkanie obecnie posiada dużą oddzielna kuchnią z miejscem na jadalnię, łazie...

  • Piękny dom typu segment w najlepszej części Białołęki

    Warszawa

    • 1 580 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 13 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferuję do sprzedania nowoczesny pięciopokojowy dom typu segment, który jest zlokalizowany na bliskiej Białołęce tzw. Choszczówce. Zielona Choszczówka to bardzo piękne osiedle do...

  • 1 / 2
    Bezpośrednio. Lokal usługowy 50 metrów od stacji metra, przy al K...

    Warszawa

    • 2 250 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 21 227 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Nie współpracuje z agencjami nieruchomości. Na sprzedaż lokal użytkowy – Warszawa, Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej (metro Natolin...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Stara Ochota ul. Filtrowa

    Warszawa » Ochota » ul. Filtrowa

    • 2 900 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Bezpośrednio od właściciela...bez prowizji tel [tel] Piękne pełne światła mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Ustawny umeblowany pokój z balkonem Wyposażona kuc...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Książąt Mazowieckich

    Warszawa » Bielany » ul. Mazowieckich

    • 3 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m2. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Książąt Mazowieckich, idealne dla osób ceniących sobie wygo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Braci Wagów

    Warszawa » Ursynów » ul. Wagów

    • 3 800 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą, na strzeżonym osiedlu przy ul. Braci Wagów.Układ i wyposa...

  • Działka Warszawa Targówek, Fabryczny ul. Szklana

    Warszawa » Targówek » ul. Szklana

    • 2 750 000 zł cena
    • 551 m2 powierzchnia
    • 4 991 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna TPU 551 m² - Warszawa Targówek - pełne uzbrojenie i 100% zabudowy.Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, obj...

  • biuro 28,3 m2
    1 / 2
    biuro 28,3 m2

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę biuro o pow. 28,3 m2 przy ul: Marywilskiej na Białołęce . w dobrym punkcie komunikacyjnym ( komunikacja miejska autobusowa , stacja PKP Warszawa Żerań), w sąsiedztwi...

  • biuro 21,5 m2
    1 / 2
    biuro 21,5 m2

    Warszawa

    • 1 572 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę biuro o pow. 21,5 m2 przy ul: Marywilskiej na Białołęce . W dobrym punkcie komunikacyjnym ( komunikacja miejska autobusowa , stacja PKP Warszawa Żerań), w sąsiedztwie...

  • Lokal 56m handlowo-usługowy
    1 / 9
    Lokal 56m handlowo-usługowy

    Grodzisk Mazowiecki

    • 610 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 893 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam Oferuje do sprzedania lokal handlowo-usługowe o powierzchni 56m na parterze . Lokale znajdują się w Grodzisku Mazowieckim ul. Elizy Orzeszkowej 8 przy chodniku , posiada po...

  • Lokal Warszawa Ursynów

    Warszawa » Ursynów

    • 7 500 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wolnostojący, 2-kondygnacyjny budynek przeznaczony na biuro. Lokal o powierzchni 155 m. Rozkład lokalu: - przestrzeń na recepcję, - przestrzeń na salę konferencyjną, -...

  • 4 Pokoje | Balkon | Garaż | obok Auchan

    Piaseczno

    • 849 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż Dwustronne, 4 Pokojowe mieszkanie (68 m²) z Garażem i dużym narożnym Balkonem. Zlokalizowane na styku Mysiadła, Józefosławia i Piaseczna, obok Auchan. Bliskość Warszawy...

  • Lokal Warszawa Ursus, Skorosze ul. Karola Taylora

    Warszawa » Ursus » ul. Karola

    • 6 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 71,18 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Najkorzyst...

  • Lokal Warszawa Ursus, Skorosze ul. Giserska

    Warszawa » Ursus » ul. Giserska

    • 16 999 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 168.37 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Najkorzys...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 900 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALE BIUROWE. Różne lokale biurowe do wynajęcia: - 20m2, piętro 1 - 17m2, piętro 1 - 17,5m2,parter - 18,5m2, parter Znajdują się w budynku biurowym na Targówku Fabryczn...

  • 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w fajnej okolicy
    1 / 8
    3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w fajnej okolicy

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcie 3 - pokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, w okolicy Parku Szczęśliwickiego. Okolica cicha i spokojna, mieszkanie znajduje się na chronionym osiedlu zamkniętym....

  • BEZ PROWIZJI bliźniak w Kolonii Mrokowskiej/gm.Lesznowola/
    1 / 12
    BEZ PROWIZJI bliźniak w Kolonii Mrokowskiej/gm.Lesznowola/

    Kolonia Mrokowska

    • 990 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujesz bezpośrednio od developera Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku PCC 2 % Koniecznie obejrzyj film video dołączony do oferty. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej...