• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 13 600 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowy o pow.160m2, na parterze budynku usługowego zlokalizowanego bezpośrednio przy głównej ulicy Woli - Alei Prymasa 1000-lecia. Lokal doskonały sklep , centrum hand...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Dobra

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dobra

    • 5 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w prestiżowej lokalizacji przy ul. Dobrej 54, w sercu Powiśla (Śródmieście). Lokal znajduje się na part...

  • Wilanów, 73m, 3 pok. garaż
    1 / 16
    Wilanów, 73m, 3 pok. garaż

    Warszawa

    • 4 470 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie bez mebli z garażem, położone w apartamentowcu, w centralnej części Miasteczka Wilanów. Sarmacka przy Klimczaka. Kilka minut do tramwaju lub autobusu. Dwustr...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    Wynajmę mieszkanie

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Umeblowane, wszystkie sprzęty. Komfortowe. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia z łóżkiem, duża łazienka, duży przedpokój z szafami. Duży balko...

  • Dom Warszawa Wilanów, Wilanów Niski, Biedronki
    1 / 15
    Dom Warszawa Wilanów, Wilanów Niski, Biedronki

    Warszawa

    • 25 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajmu przestronny dom, wykończony w wysokim standardzie, z garażem, piwnicą i 9-pokojami o pow. ok. 600 m2 położony na Wilanowie Niskim przy ul. Biedronki, położona zaledwie 1...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Mokotów
    1 / 12
    Powierzchnia biurowa Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 15 045 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA: Powierzchnia BIUROWA - Świetna Lokalizacja - Górny Mokotów / Bukowińska / Al. Niepodległości / Al. Wilanowska ** BUDYNEK ** - Dwunasto-kondygnacyjna budowla o chara...

  • Lokal użytkowy Warszawa Praga-Południe
    1 / 12
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Południe

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal Mieszkalny wykorzystywany jako BIURO, 65 m2 - Taras - Praga Pd, Grochów - CH Promenada, Plac Szembeka - Pętla Tramwajowa Gocławek Idealne na kancelarię, sklep internetowy, ga...

  • Działka na granicy Targówka I Ząbek

    Warszawa

    • 36 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ( kolonia Dotrzyma) na granicy Targówka I Ząbek. Działka bez nasadzeń. Kontener ( płyta pir 20cm) na podmurówce z domurowanym wiatrołapem. Nowe drzwi i okna . Kontener ok 1...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • POD WYNAJEM |

    Warszawa » Wola » ul. Pawia

    • 749 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 17 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie do lekkiego odświeżenia, położone przy ul. Pawiej 36 w Warszawie – dogodnie skomunikowane, tuż obok centrum, w kameralnej i spokojnej okolicy. Idealne dla pr...

  • 1 / 4
    Budowlana z pięknymi drzewami | Media | Mpzp | LUX

    Siestrzeń

    • 429 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka z pięknym drzewostanem – idealna pod Twój wymarzony dom!Siestrzeń, gm. Żabia Wola | 1,7 km od Książenic | szybki dojazd do WarszawyZ przyjemnością prezentujemy wyj...

  • Działka w dobrej lokalizacji z MPZP

    Kajetany

    • 645 400 zł cena
    • 1 844 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uzbrojona działka, przy drodze asfaltowej. Teren objęty planem zagospodarowania,Idealna lokalizacja. Dojazd do Warszawy 20 min. Wjazd na trasę S8 oddalony o ok 600m. Bardzo blisko...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Sowińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sowińskiego

    • 45 325 € cena
    • 2 064 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 2064 m2 Śródmieściu, na3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Gdańskiego, na warszawskim Śródmieściu, poleca Agenc...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Sowińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sowińskiego

    • 13 066 € cena
    • 595 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 595m2 w Śródmieściu, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 6 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 105 m², położony przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku z windą. Funkcjonalny układ 4 nie...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Zwoleńska
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Zwoleńska

    Warszawa

    • 32 800 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: lokal użytkowy 690,54 m² - Warszawa, Wawer Prezentujemy Państwu nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy na wynajem, zlokalizowany przy ul. Zwoleńskiej w Warszawie. Dan...

  • sprzedam Działkę RODO
    1 / 16
    sprzedam Działkę RODO

    Warszawa

    • 53 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam Do sprzedania działka RODO Warszawa Mokotów ul. Piaseczyńska przedostatnia w alejce powierzchnia 420 m2 kilka drzew owocowych i tuje woda miejska światło .Domek murowany ok...

  • Dom w zabudowie szeregowej w Bieniewicach
    1 / 8
    Dom w zabudowie szeregowej w Bieniewicach

    Bieniewice

    • 639 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 70m2 zlokalizowany w miejscowości Bieniewice. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe oraz ogród o powierzchni ok. 50m2. Cicha...

  • Kawalerka premium południe warszawy
    1 / 5
    Kawalerka premium południe warszawy

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szukasz bezpiecznego lokum? Oferuję wygodny pokój z kuchnią w chronionym bloku z recepcją, monitoringiem, ogrodzeniem, rowerownię i komórką lokatorską. Brak barier architektoniczny...

  • Mieszkanie 3 pokojowe do wynajmu. Ursus - Stare Włochy

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie składające się z dwóch zamykanych pokojów wraz z dodatkowym salonem wychodzącym na urządzoną kuchnię wraz z parkingami podziemnymi monitoro...

  • Wynajem - Warszawa ul. Józefa Siemieńskiego

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wolne od 1.03.2026 roku Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35 mk2 położone na III piętrze w nowym pięciopiętrowym apartamentowcu z windą o podwyższonym standardzie przy ulic...