• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Stanisława Augusta
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Stanisława Augusta

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ul...

  • Działka budowlana Warszawa Wawer, Borków
    Działka budowlana Warszawa Wawer, Borków

    Warszawa

    • 8 144 000 zł cena
    • 10 180 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna działka pod zabudowę osiedla Nieruchomości leży na terenie planu zagospodarowania przestrzennego który mówi: max intensywność zabudowy 0,6 max powierzch...

  • Bezpośrednie wynajmę lokal 103 m2 Warszawie
    1 / 3
    Bezpośrednie wynajmę lokal 103 m2 Warszawie

    Warszawa

    • 120 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bezpośrednie wynajmę lokal użytkowy 103m2 przy ul.Radarowej 9 w Warszawie . Lokal jest w brylie budynku osiedla Radarowa w ciągu lokali usługowo-handlowych. Lokal posiada dwa wejś...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Łukowska

    Warszawa » ul. Łukowska

    • 2 799 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na dwunastym piętrze w zadbanym bloku. Lokal wyróżnia się praktycznym ukła...

  • Świetna lokalizacja, Działka z obowiązującym MPZP

    Pruszków

    • 540 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 932 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m2, wjazd na działkę z drogi gminnej, położona w Pruszkowie w pobliżu nowo powstającej zabudowy.Działka z dostępem do mediów (prąd, woda, gaz,...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 2 000 € cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 200 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [e...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 4 000 € cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 400 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [e...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 3 000 € cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [em...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 6 777 € cena
    • 677 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.677,67 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 6 780 € cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.678 m2 na 9 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [em...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 2 500 € cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 250 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [e...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany

    Warszawa » Bielany

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Polecamy na wynajem mieszkanie o pow. 46,80 m 2 położone przy ulicy Rudnickiego na warszawskich Bielanach. Najbliższy przystanek autobusowy "Obrońców Tobruku" znajd...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 23 653 € cena
    • 1 213 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1213 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 41 671 € cena
    • 2 137 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2137 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 18 018 € cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.924 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Praga Płd./Kamionek - 36 m, 2 pok., umeblowane, ciche
    1 / 14
    Praga Płd./Kamionek - 36 m, 2 pok., umeblowane, ciche

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferujemy do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na terenie dzielnicy Praga Południe/Kamionek przy ul. Gocławskiej w apartamentowcu z 2013 r., na zamkniętym, s...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Rembertów Rembertów
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Rembertów Rembertów

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    DANE OGÓLNE: Do wynajęcia pokój z kuchnią 25,5 mkw. Z BALKONEM, w nowym budownictwie (2022), nowe osiedle. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W budynku jest winda, która zwiezie d...

  • Lokal w zabytkowej kamienicy z windą, CENTRUM
    1 / 8
    Lokal w zabytkowej kamienicy z windą, CENTRUM

    Warszawa

    • 8 490 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    |Lokal na Biuro| Miejsce postojowe|Śródmieście| Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Chmielnej w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Rakowiec, Stefana Baleya
    1 / 4
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Rakowiec, Stefana Baleya

    Warszawa

    • 595 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy - Ochocie. Bardzo dobra komunikacja miejska, zieleń, cisza, a przy tym liczne punk...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka

    Warszawa

    • 1 500 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży dwustronne i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 wraz z klimatyzacją i dwiema łazienkami + duży balkon, położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy...