• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 6 760 € cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.520,05 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 7 018 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.121 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny, Echa Leśne
    1 / 15
    Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny, Echa Leśne

    Warszawa

    • 1 990 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 13 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149,86 m, na ogrodzonej działce 419,18 m, w zielonej i spokojnej części Białołęki - Brzeziny. Wykończony w wysokim...

  • Dom Sokołów gm. Gostynin
    1 / 6
    Dom Sokołów gm. Gostynin

    Sokołów

    • 270 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 2 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży domu położonego w malowniczym Sokołowie, w otoczeniu natury. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w pobliżu naturalnych lasów i wód...

  • promocyjna cena skrajnego domu
    1 / 7
    promocyjna cena skrajnego domu

    Kiełpin

    • 1 198 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TERAZ - PROMOCYJNA CENA DOMU SKRAJNEGO !!! Budujemy tylko trzy domy w zabudowie bliźniaczej. Klasyczny wygląd i wykonanie z dbałością o szczegóły. Wybraliśmy dwa typy domów. Każdy...

  • Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach
    1 / 8
    Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania duże, widne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką i toaletą. Salon o powierzchni ok 20 m2, sypialnia 11m2, druga sypialnia 9 m2, kuchnia 6,5 m2, łazie...

  • Mieszkanie, kawalerka, Warszawa Wola metro Płocka
    1 / 13
    Mieszkanie, kawalerka, Warszawa Wola metro Płocka

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Do wynajęcia apartament, mieszkanie, kawalerka 36 metrów na warszawskiej Woli, zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Płockiej i Wolskiej tuż przy stacji metra Płocka. Mieszkanie po...

  • 3 pokojowe z balkonem i widną kuchnią, Metro
    1 / 9
    3 pokojowe z balkonem i widną kuchnią, Metro

    Warszawa

    • 790 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 60,7 m², położone na 2. piętrze w budynku z 11 piętrami i windą, na warszawskim Bemowie. Okolica jest...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę przestrzeń na pracownię / biuro
    1 / 6
    Wynajmę przestrzeń na pracownię / biuro

    Warszawa

    • 16 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Parter budynku o powierzchni łącznej 400 mkw, z rampą będące częścią użytkowanej przez firmę Ledon Design pracowni znajdującej się na terenie przemysłowym należącym do MPRI, zlokal...

  • Dwustronne mieszkanie 3 pokoje na Goclawiu z klimatyzacją
    1 / 16
    Dwustronne mieszkanie 3 pokoje na Goclawiu z klimatyzacją

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Agencjom dziękuję! Proszę o uszanowanie i nie dzwonienie! Sprzedam przestrzenne 3pokojowe mieszkanie (63,2) + wiatrołap (ok. 2m2)+ pomieszczenie gospodarcze (ok.2m2) na Gocławiu...

  • ✅Sprawdź>>>Kawalerka w świetnej lokalizacji✅
    1 / 13
    ✅Sprawdź>>>Kawalerka w świetnej lokalizacji✅

    Warszawa

    • 479 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka z oddzielną kuchnią na sprzedaż – Żerań, ul. Jana Kowalczyka Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m², położona na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku na war...

  • Lokal usługowy 765 m2, Warszawa Ochota
    Lokal usługowy 765 m2, Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 5 700 000 zł cena
    • 765 m2 powierzchnia
    • 7 451 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy o powierzchni 765 m2. Położony w odległości 100m od Parku Szczęśliwickiego w otoczeniu nowych osiedli mieszkalnych. Kondygnacja minus 1, do remontu i wykończenia w...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Ząbkowska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Prag...

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa | ul. Ząbkowska 14 | 75 m² | parter | duże witryny | Koneser Model najmu - wsparcie na start Aby ułatwić rozpoczęcie działalności i adaptację lokalu, właściciel przewidz...

  • Komfortowe | 2 pokoje | 56m2 | Wysoki Standard

    Warszawa » Białołęka » ul. Rossiniego

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 56 m² | 2 balkony | gotowe do zamieszkania | Białołęka – ul. RossiniegoSą mieszkania, do których po prostu dobrze się wraca.Jasne, wygodne, funkcj...

  • Wynajmę miszkanie 43m2 Nowa Iwiczna
    1 / 11
    Wynajmę miszkanie 43m2 Nowa Iwiczna

    Nowa Iwiczna

    • 2 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę prywatnie mieszkanie, 43m2, I piętro, na klatce 3 lokale (każdy na osobnym piętrze). Osiedle zamknięte, spokojne. Mieszkanie posiada 2 pokoje, w sypialni zamiast szafy wygo...

  • sprzedam mieszkanie w Warszawie
    sprzedam mieszkanie w Warszawie

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa Włochy, ul Batalionu AK Włochy do kolejki mieskiej 900 m, do przystanku autobusowego 500 m. Mieszkanie do remontu

  • Wynajem sal, gabinetów na warsztaty, spotkania warszawa cent
    1 / 16
    Wynajem sal, gabinetów na warsztaty, spotkania warszawa cent

    Warszawa

    • 30 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz komfortowego i klimatycznego miejsca na spotkanie z klientem? Punkt Pełni to miejsce powstałe w odpowiedzi na potrzeby psychologów, coachów, dietetyków oraz wszystkich tyc...

  • Stanowisko fryzjerskie
    1 / 2
    Stanowisko fryzjerskie

    Warszawa

    • 1 400 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Podnajmę stanowisko fryzjerskie – Warszawa (Gocław) . Lokalizacja: Warszawa, w pobliżu skrzyżowania ul. Fieldorfa i Bora-Komorowskiego Atrakcyjna cena podnajmu Wsparcie dla osób po...

  • Dom Warszawa, Świergotka
    1 / 7
    Dom Warszawa, Świergotka

    Warszawa

    • 869 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 72,07 m2 na działce 198m2. Rozkład pomieszczeń jest następujący : PARTER: salon z aneksem kuchennym 25,49m2 i WC 1,18m2, PIĘTRO: 2sypialnie (8,2...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 24 550 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, rejon ul. Marynarskiej, do wynajęcia powierzchnia na parterze biurowca. Lokal na parterze po kantynie o powierzchni 256 mkw. plus powierzchnia wspólna łącznie 287 mkw...