• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 61 185 zł cena
    • 1 108 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1108 m2 na parterze, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 68 835 zł cena
    • 831 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 831 m2 na9 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Organizacji Narodów Zjednoczo...

    Warszawa

    • 136 779 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 1400 m2 na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 29 050 zł cena
    • 677 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.677,67 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: @...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 97 686 zł cena
    • 1 769 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1765 m2 na 5 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Nowe mieszkanie Warszawa Wesoła 400 m -SKM PKP MZA
    1 / 6
    Nowe mieszkanie Warszawa Wesoła 400 m -SKM PKP MZA

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do wynajęcia oferuję nowe mieszkanie o powierzchni 47m2 położone przy SKM PKP Warszawa Wesoła....

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa

    Warszawa

    • 76 655 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.924 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa

    Warszawa

    • 177 285 zł cena
    • 2 137 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2137 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa

    Warszawa

    • 100 629 zł cena
    • 1 213 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1213 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 98 294 zł cena
    • 1 780 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1780 m2 na 2 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Apartament Międzynarodowa 31a Dom Saski
    1 / 16
    Apartament Międzynarodowa 31a Dom Saski

    Warszawa

    • 150 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PLANUJESZ PODRÓŻ SŁUŻBOWĄ? POSZUKUJESZ NOCLEGU DLA SIEBIE LUB DLA SWOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW? ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ! Nasze apartamenty to dobra alternatywa dla hoteli. Przygotujemy dla...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 97 355 zł cena
    • 1 763 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1763m2 na 1 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 34 394 zł cena
    • 583 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 583 m2 na warszawskiej Ochocie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Dworca Zachodniego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 13 687 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 229 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Solec, Ludna
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Solec, Ludna

    Warszawa

    • 784 999 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 20 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty Hubert Kask tel. [tel] Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,47m2, na Solcu. Podstawowe informacje: Mieszkanie, w pełni umeblowane, składa się z prze...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Saska Kępa, Międzynarodowa
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Saska Kępa, Międzynarodowa

    Warszawa

    • 789 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Opiekun oferty Hubert Kask tel. [tel] Na sprzedaż jasne, rozkładowe, narożne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,34 m2 w zielonej i spokojnej okolicy Saskiej Kępy, z dobrym...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Nowolipki, Jana Pawła II al.
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Wola, Nowolipki, Jana Pawła II al.

    Warszawa

    • 920 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 19 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Dwustronne mieszkanie po remoncie, z balkonem, 8 piętro, winda - zieleń, cisza - 2 pokoje z oddzielną kuchnią, 48,43 mkw Nieruchomość...

  • Działka inwestycyjna Pruszków,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Pruszków,

    Pruszków

    • 2 210 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Obrotu Nieruchomościami MD Broker zaprasza do zapoznania się z ofertą: Do sprzedaży oferujemy działkę usługową w doskonałej lokalizacji. Tuż przy zjeździe z autostrady A2...

  • Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 1 920 000 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 8 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny dwu lokalowy położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 237 m. Składa się z dwóch odrębnych lokali. Na parterze każdego lokalu salon otwarty na kuchnię...

  • Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 960 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu jednorodzinnego dwu lokalowego położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 118,7 m. Na parterze budynku salon otwarty na kuchnię o łącznej powierzchni 28 m. Ni...