• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Poniatowa +20 km
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Kameralne 3 pokoje | 48 m² | Stare Włochy
    1 / 16
    Kameralne 3 pokoje | 48 m² | Stare Włochy

    Warszawa

    • 884 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,8 m² w kameralnej zabudowie osiedla Ogrody Jerozolimskie. Budynek, w którym się znajduje, zlokalizo...

  • Komfortowe 3 pokoje | gotowe do wprowadzenia

    Brwinów » ul. Kraszewskiego

    • 620 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,1 m², położone przy ul. Kraszewskiego w Brwinowie, w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dostępem do komunika...

  • Ustawne 2 pokoje | balkon | spokojna okolica

    Pruszków » ul. Broniewskiego

    • 590 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1 piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z cegły (po 2000 r.), na zamkniętym i monitorowanym os...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 925 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 556 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuje do sprzedaży ładne, ciche, mieszkanie przy ulicy Emilii Plater 47 W samym centrum Śródmieścia, Mieszkanie ma powierzchnie 45,91 m2, jest trzy pokojowe i mieście się na 4 p...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 33 005 zł cena
    • 535 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 535 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 68 419 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 826 m2 na 24 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Organizacji Narodów Zjednoczo...

    Warszawa

    • 125 055 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 1280 m2 na1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 10 716 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 250 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: @...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 33 753 zł cena
    • 548 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 548 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 98 956 zł cena
    • 1 792 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1792 m2 na 3 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 8 573 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 200 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: @...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Świętokrzyska
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Świętokrzyska

    Warszawa

    • 68 202 zł cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.710 m2 na 13 piętrze biurowca klasy "A" niedaleko stacji metra Rondo ONZ, w Śródmieściu, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Świętokrzyska
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Świętokrzyska

    Warszawa

    • 71 562 zł cena
    • 745 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.745 m2 na 34 piętrze biurowca klasy "A" niedaleko stacji metra Rondo ONZ, w Śródmieściu, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 12 860 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: @...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 29 063 zł cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.678 m2 na 9 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: @...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 36 029 zł cena
    • 435 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 435 m2 na 3 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 97 465 zł cena
    • 1 765 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1765 m2 na 4 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 92 274 zł cena
    • 1 114 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1114 m2 na 7 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Leona Berensona
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Białołęka, Leona Berensona

    Warszawa

    • 1 140 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 13 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 83,67 m z 2 ogródkami, gotowe do wprowadzenia. Idealne dla rodziny lub pod wynajem. Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie 83,67...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 17 146 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 400 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: @...