• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Podkowa Leśna
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 866)
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Pańska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Pańska

    Warszawa

    • 3 410 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal 42 m2  (3 pokoje.) ul. Pańska 73 I Rondo ONZ.  Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji przy ul. Pańskiej  (500 metrów od Ronda ONZ). Orientacyjny koszt najmu: Czyn...

  • Elegancki apartament na Miasteczku&Garaż&Ochrona
    1 / 12
    Elegancki apartament na Miasteczku&Garaż&Ochrona

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu to wyjątkowe mieszkanie, które jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Ten przepiękny 3-pokojowy apartament znajduje się w jednym...

  • Dwupokojowe, nieumeblowane mieszkanie w kamienicy
    1 / 14
    Dwupokojowe, nieumeblowane mieszkanie w kamienicy

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Stary Mokotów | ul. Kazimierzowska Na wynajem eleganckie, dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze odnowionej, przedwojenn...

  • Dom Opacz Mała gm. Michałowice, Parkowa
    1 / 15
    Dom Opacz Mała gm. Michałowice, Parkowa

    Opacz Mała

    • 1 690 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis: Oferta dla klienta szukającego nieruchomości o parametrach technicznych wykraczających poza standard deweloperski. Budynek zlokalizowany w Opaczy Małej (gm. Michałowice) zap...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Złota
    1 / 11
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Złota

    Warszawa

    • 11 127 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz przestrzeni, która podniesie prestiż Twojej firmy i zapewni pracownikom komfort na najwyższym poziomie? Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego biura o powierzchni 86 m² nett...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Hoża
    1 / 13
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Hoża

    Warszawa

    • 8 650 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel. [tel] Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 98,98 m, położony w przyziemiu eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy. Lokal składa się z 4 po...

  • Mieszkanie Warszawa Rembertów ul. Admiralska

    Warszawa » Rembertów » ul. Admiralska

    • 555 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomiesz...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stary Mokotów, ul. Kazimierzowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Kazimierzowska

    • 5 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne, 2-pokojowy apartament o powierzchni 90 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Starym Mokotowie, ul. Kazimierzowskiej. Lokal usytuowany na piątym piętrze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Idealne parametry domu-Promocyjna cena!

    Pruszków » ul. Ciechanowska

    • 1 129 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Promocyjna cena trwa!!!Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 115,49m², zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr prz...

  • Lokal Warszawa Wola, Czyste

    Warszawa » Wola

    • 21 255 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Woli. Obiekt usługowo-magazynowo-biurowo-produkcyjny z wjazdem bezpośrednio z ulicy. Bardzo dobry dojazd, przy głównych arteriach komuni...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola, Koło ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 10 800 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia handlowo - usługowa z witrynami na parterze, dostępna w budynku biurowym kl. B na warszawskiej Woli. Budynek (biurowiec) po remoncie. Dobre połączenia komunikacy...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Trzcinowa

    Warszawa » Włochy » ul. Trzcinowa

    • 27 900 zł cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o powierzchni 620 m², zlokalizowana na 1 piętrze biurowca przy ul. Trzcinowej w Warszawie - Włochy.Lokal stanowi samodzielny moduł bi...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Politechniki...

    Warszawa » Śródmieście » al. Politechniki

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajmu wygodne, jednostronne (PŁD), w pełni umeblowane i wyposażone, jednopokojowe mieszkanie położone na terenie Śródmieścia Południowego. Lokalizacja: Ekskluzywna okolic...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wawer, Las ul. Wał Miedzeszyński

    Warszawa » Wawer » ul. Wał Miedzeszyński

    • 18 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu hala magazynowa w Wawrze. Lokalizacja: Jest to bardzo dobry punkt handlowy - węzeł drogowy "Trasa Siekierkowska" z drogą nr 801 (Wał Miedzeszyński). W okolicy liczn...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 39 988 € cena
    • 1 538 m2 powierzchnia
    • 26 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.1538 m2 na 24 piętrze biurowca klasy "A" na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Rondo ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Dom Wawrzyszew ul.

    Wawrzyszew

    • 1 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, parterowy dom o pow. użytkowej 99,3 m2 na działce o pow. 1159 m2 w miejscowości Wawrzyszew, w gminie Błonie.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem po...

  • Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 530 000 zł cena
    • 1 584 m2 powierzchnia
    • 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Adamowizna - duża działka budowlana 1584 m2 blisko Grodziska Mazowieckiego - na sprzedaż. Piękna działka 1584m2 o wymiarach :27x57. Objęta MPZP, który przewiduje dla niej z...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    W idealnym stanie technicznym po gruntownej renowacji centralnego ogrzewania ,podług , hydraulika , elektryka blisko ronda Wiatraczna , planowane Metro w budowie

  • Mieszkanie 3-pok Bielany po remoncie
    1 / 8
    Mieszkanie 3-pok Bielany po remoncie

    Warszawa

    • 5 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio od właściciela Do wynajecia przytulne, trzypokojowe mieszkanie na Bielanach, ul. Klaudyny 18 z dostepem do fantastycznej zielonej infrastruktury (przy Parku Kępa Poto...

  • Przytulne studio w apartamentowcu na Mokotowie
    Przytulne studio w apartamentowcu na Mokotowie

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Piękne, przytulne studio z bardzo dużym balkonem. W pełni urządzone i wyposażone. W pobliżu Park Łazienkowski, kawiarnie, restauracje i sklepy. Świetna komunikacja do centrum mi...