• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 866)
  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka

    Warszawa

    • 13 452 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 204 m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Karolkowa
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Karolkowa

    Warszawa

    • 96 082 zł cena
    • 1 413 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 5 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Niemcewicza
    1 / 12
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Niemcewicza

    Warszawa

    • 73 694 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 1025 m2 na 8 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Niemcewicza. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 41 825 zł cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 678 m2, na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Działka budowlana Warszawa Wesoła, Wesoła Centrum
    1 / 5
    Działka budowlana Warszawa Wesoła, Wesoła Centrum

    Warszawa

    • 2 165 800 zł cena
    • 3 094 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jest to przepiękna działka usytuowana pomiędzy nowymi ,zadbanymi domami .W ulicy są wszystkie media , komunikacja autobusowa , do SKM jest połączenie również autobusowe .Na terenie...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Żelazna
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Żelazna

    Warszawa

    • 154 362 zł cena
    • 1 951 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1951 m2 w na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 18 630 zł cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 302 m2, na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Solidarności Al.
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Wola, Solidarności Al.

    Warszawa

    • 920 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, 2 pokojowe, dwustronne, do wprowadzenia w Centrum, kamienica Kamienica z 1953r, kamienica Dwustronne, ekspozycja północ-południe Wysokie, 2,80m Piwnica 6 m Dostępne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Chałubińskiego
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Chałubińskiego

    Warszawa

    • 188 561 zł cena
    • 1 485 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 530 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Ignacego Daszyńskiego
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa

    • 41 790 zł cena
    • 517 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    blisko Ronda Daszyńskiego --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 517 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolica...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Chałubińskiego
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Chałubińskiego

    Warszawa

    • 67 263 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 530 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Niemcewicza
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Niemcewicza

    Warszawa

    • 41 203 zł cena
    • 596 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 596 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Niemcewicza. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 19 472 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 314 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Ignacego Daszyńskiego
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa

    • 76 549 zł cena
    • 947 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    blisko Ronda Daszyńskiego --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 947 m2 na3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicac...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Wawrzyńca Surowieckiego
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Wawrzyńca Surowieckiego

    Warszawa

    • 1 099 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Ursynowie Niski, kameralny budynek z 1994 r Osiedle zamknięte Ekspozycja wschodnio- zachodnia, dwustronne Balkon 7,4 m Piwnica 7,5 m Mieszkanie...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka

    Warszawa

    • 35 213 zł cena
    • 534 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 534 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielce ul. Bobrowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Bobrowiecka

    • 629 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 34,19 m², położoną na 4-tym piętrze nowoczesnego apartamentowca z ochroną 24h przy ul. Bobrowieckiej na warszawskim Mokotowi...

  • Działka 1523 m2 dla inwestora | Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka » ul. Wałuszewska

    • 1 900 000 zł cena
    • 1 523 m2 powierzchnia
    • 1 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki o numerze 13/1 oraz 13/2 położone w Warszawie przy ulicy Wałuszewskiej 60, dzielnica Białołęka Dworska. PRZEZNACZENIE:- działka nie ma wydanych warunk...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Powstańców Warszawy

    Piaseczno » ul. Powstańców Warszawy

    • 693 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, które jeszcze pachnie świeżością. Mieszkanie w Piasecznie przy ul. Powstańców Warszawy o powierzchni 47,64 m2 wra...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. ks. Juliana Chrościckiego

    Warszawa » Włochy » ul. Chrościckiego

    • 1 200 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 24 m2 w obiekcie biurowo-magazynowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. ks. J. Chrościckiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...