• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 866)
  • Przytulna kawalerka z klimatem
    1 / 14
    Przytulna kawalerka z klimatem

    Warszawa

    • 400 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przytulna kawalerka z klimatem – Warszawa, ul. Nike 23 DO NEGOCJACJI Jeśli marzysz o spokojnym miejscu w Warszawie, gdzie można odetchnąć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Bagno
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Bagno

    Warszawa

    • 8 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Hampton Home ma przyjemność zaprezentować elegancki apartament na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Atelier Residence w samym sercu Warszawy. Do wykończenia budynku u...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wiktorska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wiktorska

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 19 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje | 43 m² | ogródek 16 m² | 100 m od metra | Stary Mokotów Hampton Home oferuje na sprzedaż dwustronne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 43 m² na warszawskim Starym Moko...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 640 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 15 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralna inwestycja nowoczesnych domów przy Wale Zawadowskim, w zielonym otoczeniu nad Wisłą. Duże przeszklenia, ogródek i taras zapewniają komfort na co dzień, a szybki dojazd do...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy,

    Warszawa

    • 15 950 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Biuro o pow. 300 mkw. na w jednym z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych biurowców w dzielnicy Włochy.  Moduł biurowy z możliwością dowolne...

  • Mieszkanie na ostatnim piętrze na Grochowie
    1 / 9
    Mieszkanie na ostatnim piętrze na Grochowie

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    To mieszkanie ma coś, czego nie da się kupić w nowym budownictwie — światło, przestrzeń i charakter. Położone na 4. piętrze ceglanej kamienicy przy Kickiego 26, jest jedynym lokal...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 740 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 16 310 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Leszczyny
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Leszczyny

    Warszawa

    • 12 500 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • parter

    Hampton Home ma przyjemność zaprezentować przestronny, 4-pokojowy apartament z prywatnym ogrodem i tarasem, zlokalizowany przy ul. Leszczyny, w prestiżowej, zielonej części Mokotow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 870 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 17 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 8
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 950 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 17 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bukowińska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bukowińska

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Świeżo wykończony apartament 3 pokojowy w Rezydencji pod Orłem przy ul. Bukowińskiej z recepcją i basenem w budynku. AUTOBUS, TRAMWAJ i METRO WILANOWSKA 500m Mamy przyjemność zapr...

  • Działka usługowa, inwestycyjna w Milanówku k/W-wy blisko A2
    1 / 7
    Działka usługowa, inwestycyjna w Milanówku k/W-wy blisko A2

    Milanówek

    • 3 600 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SPRZEDAM, WYDZIERŻAWIĘ, WYNAJMĘ, PRZYSTĄPIĘ DO WSPÓŁPRACY. Działka ma powierzchnię ok. 12 tys. m2 ( 1,2 ha ) w Milanówku ul. Królewska 3 – przedłużenie Al. Jerozolimskich z Warsz...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Białobrzeska

    Warszawa » Ochota » ul. Białobrzeska

    • 11 592 € cena
    • 644 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 644 m2 na 7 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 6 919 € cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 374 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Aleja Władysława Reymonta

    Warszawa » Bielany » al. Aleja Władysława Reymonta

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 38 m2 usytuowana na 2 piętrze zlokalizowana na Starych Bielanach przy al.  Reymonta 26 1 km od Metra. W skład mieszkania wchodzi:- Duży jasny p...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Trzcinowa

    Warszawa » Włochy » ul. Trzcinowa

    • 12 825 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o powierzchni 285 m², zlokalizowana na 2 piętrze biurowca przy ul. Trzcinowej w Warszawie - Włochy.Lokal stanowi samodzielny moduł bi...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 4 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Kamienica z 1993r. położona blisko ul. Emilii Plater i Hotelu Rialto. Dwa mieszkania na piętrze, balkon, W promieniu kilku minut spacerem znane i lubiane restauracje, Hala Koszy...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Cybernetyki
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Cybernetyki

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na wynajem jasny i cichy, komfortowy dwupokojowy apartament, nowocześnie umeblowany i z pełnym wyposażeniem. Nowe luksusowe osiedle, przy ulicy Cybernetyki, położone w biznesowym...

  • 3 przestronne pokoje, Przystań Włochy
    1 / 16
    3 przestronne pokoje, Przystań Włochy

    Warszawa

    • 997 101 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 17 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Odkryj butikowy charakter Przystań Włochy — zaledwie 24 lokale w dobrej lokalizacji przy ulicy Zbąszyńskiej we Włochach w Warszawie. Połączenie elegancji międzywojennej warszawskie...

  • 4 pokoje bez podatku Pcc!
    1 / 16
    4 pokoje bez podatku Pcc!

    Warszawa

    • 1 390 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 16 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż zupełnie nowe, jasne i ciche mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym, nowoczesnym budynku z 2025 r. w znakomitej lokalizacji na Bemowie...