• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 866)
  • Mieszkanie Warszawa Ursus, Ursus, Posag 7 Panien
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Ursus, Ursus, Posag 7 Panien

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe mieszkanie ok. 48 m2 w nowej części Ursusa, gotowe do zamieszkania! Podstawowe...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Bolesławicka
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Bolesławicka

    Warszawa

    • 670 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m², położone przy ul. Bolesławickiej na warszawskim Bródnie. Lokal znajduje się na 5. piętrze w budynku z 1974 roku. W 2024 ro...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota
    1 / 12
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 56 482 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Ochota, Parter. Do wynajęcia powierzchnia usługowo-handlowa, również biurowa na parterze - moduł 911 mkw. netto, 938 mkw. brutto. Możliwość wyburzenia ścianek g/k wewnątrz l...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 49 317 zł cena
    • 644 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 644 m2 na 7 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Wał Miedzeszyński
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Wał Miedzeszyński

    Warszawa

    • 1 599 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w zielonej i spokojnej części Warszawy w dzielnicy Wawer, tuż przy Wale Miedzeszyńskim. Jest to jedyny taki dom wolnostojący w te...

  • Apartament w Centrum
    1 / 5
    Apartament w Centrum

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w Centrum , obok PL Konstytucji, jednopokojowe mieszkanie położone na terenie Śródmieścia Południowego, przy PL Konstytucji Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w p...

  • Lokal użytkowy Piaseczno
    1 / 4
    Lokal użytkowy Piaseczno

    Piaseczno

    • 960 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL Do Wykończenia (Stan Deweloperski) - Centrum Piaseczna Idealny Na Klinikę, Przychodnię Medyczną, Gabinety. Centrum Medyczne, Club Fitness Na sprzedaż lokal na nowym osiedlu w...

  • Działka budowlana Milanówek
    1 / 11
    Działka budowlana Milanówek

    Milanówek

    • 420 000 zł cena
    • 992 m2 powierzchnia
    • 424 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MJ Nieruchomości prezentuje: Urokliwa działka w cichej części Milanówka. Działka o powierzchni 992 m2 w sąsiedztwie wille oraz domy jednorodzinne. Wymiary działki 25 x 40. Na dz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę PUŁAWSKA kawalerka z klimatyzacją
    1 / 6
    Wynajmę PUŁAWSKA kawalerka z klimatyzacją

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę komfortową kawalerkę na III piętrze o powierzchni 23m² położoną w doskonałym punkcie komunikacyjnym na Starym Mokotowie (skrzyżowanie ul. Puławska/Wiktorska) Atuty mieszka...

  • Dom Warszawa Wesoła, 1 Praskiego Pułku
    1 / 13
    Dom Warszawa Wesoła, 1 Praskiego Pułku

    Warszawa

    • 1 700 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu Wesoła, Warszawa Działka 809 m | Powierzchnia całkowita domu ok. 230 m | Zaciszna leśna okolica Na sprzedaż segment środkowy położ...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 2 395 758 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 21 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Kameralna inwestycja apartamentowa w zielonym otoczeniu, oferująca wysoki poziom prywatności, uporządkowane części wspólne i rozwiązania podnoszące komfort codziennego życia. Zakup...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 10
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 89 433 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Ochota, do wynajęcia powierzchnia biurowa na pierwszym piętrze 1442 mkw. netto, 1505 mkw. brutto z możliwością wydzielenia mniejszych modułów. Obecny podział pomieszczeń jest w...

  • SUPER biuro 70,2 m2, al. Jana Pawła II - NOWOLIPKI
    1 / 4
    SUPER biuro 70,2 m2, al. Jana Pawła II - NOWOLIPKI

    Warszawa

    • 5 265 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 70,2 m2 znajdujący się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola. W najbliższym sąsiedztw...

  • Piękny apartament na Sadybie 164 m2
    Piękny apartament na Sadybie 164 m2

    Warszawa

    • 14 500 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmij 4 pokojowy apartament w sercu zielonej Sadyby na Warszawskim Mokotowie. Agencja Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękny, całkowicie wyremontowany apart...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Świętokrzyska
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Świętokrzyska

    Warszawa

    • 171 444 zł cena
    • 1 538 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.1538 m2 na 24 piętrze biurowca klasy "A" na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Rondo ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium
    1 / 14
    Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium

    Głosków

    • 1 690 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 9 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Głosków przy ul. Millenium. Działka o powierzchni 1405 m² zapewnia dużo przestrzeni i prywatności, co je...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Chłodna
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Chłodna

    Warszawa

    • 24 032 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz przestrzeni, która stanie się wizytówką Twojej firmy? Przenieś swój biznes na 28. piętro jednego z najnowocześniejszych biurowców w sercu Warszawy Oferujemy przestronne bi...

  • Komórka lokatorska 3,9m ul. Wynalazek
    1 / 2
    Komórka lokatorska 3,9m ul. Wynalazek

    Warszawa

    • 250 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę komórkę lokatorską około 3,9m², ul. Wynalazek 2, Warszawa. Cena 250 zł/mc.

  • Dom Warszawa Międzylesie
    1 / 2
    Dom Warszawa Międzylesie

    Warszawa

    • 2 300 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przepiękna działka położona przy kameralnej ulicy w Międzylesiu (okolice CZD). Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 450 m2 z garażem . W sąsiedztwie piękne, nowe rezydenc...

  • Apartament przy British School OD ZARAZ!!
    1 / 13
    Apartament przy British School OD ZARAZ!!

    Warszawa

    • 6 200 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    English Description below: **Elegancki Apartament do Wynajęcia z Widokiem na Park** Blisko szkoły Brytyjskiej i Francuskiej! Dodatkowo tylko opłaty licznikowe! To właśnie to wy...