• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 866)
  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 7 269 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Śródmieście, rejon Dworca Centralnego. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 103 mkw., z ładnym widokiem na Warszawę. Biuro znajduje się na czternastym piętrze. Aktual...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Bruzdowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Bruzdowa

    Warszawa

    • 1 354 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową nieruchomość w spokojnej okolicy Wilanowa. Jeśli szukacie Państwo komfortu, możliwości zamieszkania b...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Bitwy Warszawskiej 1920 r.
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Ochota, Bitwy Warszawskiej 1920 r.

    Warszawa

    • 665 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Filip Malesa tel. [tel] WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Ustawne, 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Warszawskiej Ochocie z oddzielną kuchnią. Podstawowe...

  • Segmenty w Esteponie na Costa del Sol Hiszpania
    1 / 7
    Segmenty w Esteponie na Costa del Sol Hiszpania

    Warszawa

    • 2 010 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne segmenty położone w zachodniej części Estepony, w jednym z najbardziej prestiżowych rejonów Costa del Sol. Nieruchomości oferują 2 sypialnie, powierzchnię od 230 m² do 2...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 3
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 10 650 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Śródmieście, rejon Dworca Centralnego. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 150 mkw., z ładnym widokiem na Warszawę. Biuro znajduje się na dwudziestym piętrze. Aktual...

  • 2 pokoje mieszkanie 60m2
    1 / 9
    2 pokoje mieszkanie 60m2

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w bloku z biaľej cegły ocieplany w okolicy nowych osiedli mieszkaniowych w najblizszej odleglosci sklepy wszelkiego rodzaju,szkola ,przedszkole,żłobek ,przystanek autobu...

  • Działka usługowa 5 772 m² - Białołęka
    1 / 12
    Działka usługowa 5 772 m² - Białołęka

    Warszawa

    • 3 490 000 zł cena
    • 5 772 m2 powierzchnia
    • 605 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 5 772 m² w Warszawie - Białołęka - róg ul. Przykoszarowej i Szlacheckiej, oddalona ok 2,5 km od Trasy Toruńskiej, przezn...

  • Mieszkanie na cele biurowe 115 metrów na Woli
    1 / 10
    Mieszkanie na cele biurowe 115 metrów na Woli

    Warszawa

    • 6 850 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Lokal może być przeznaczony na różne rodzaje działalności gospodarczej, m.in. kancelarię prawną, biuro rachunkowe lub księgowe, firmę IT, biuro nieruchomości oraz inne pokrewne dzi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Klimatyczne 1 pokojowe o pow. 29,2m2 ul. Tyszkiewicza, Wola
    1 / 8
    Klimatyczne 1 pokojowe o pow. 29,2m2 ul. Tyszkiewicza, Wola

    Warszawa

    • 610 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 21 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedaży 1 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 29,2 m2 na Woli. 1 piętro w 3 piętrowej kamienicy. Widna, oddzielna kuchnia, ustawny pokój.Wystawa okien na wsc...

  • Apartament 3 pokoje  - Eko Park, Chodkiewicza
    1 / 15
    Apartament 3 pokoje - Eko Park, Chodkiewicza

    Warszawa

    • 6 950 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament 3-pokojowy po kompleksowym odświeżeniu | Eko-Park, Mokotów (ul. Chodkiewicza) Do wynajęcia stylowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m², położony na prestiżowym o...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Michała Spisaka
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Michała Spisaka

    Warszawa

    • 7 900 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

        Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal na pierwszym piętrze budynku biurowo-usługowego, położonego na ogrodzonej posesji w dzielnicy Ursus. Lokal doskonale nadaje się na: -...

  • Komfortowe mieszkanie - Wola
    1 / 16
    Komfortowe mieszkanie - Wola

    Warszawa

    • 1 550 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 19 621 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego, dwustronnego mieszkania z loggią o powierzchni 8,16 m2, położonego na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu WoW...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 3
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 32 710 zł cena
    • 478 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Śródmieście, rejon Dworca Centralnego. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 478 mkw., w układzie gabinetowym z ładnym widokiem na Warszawę. Aktualnie biuro jest podzie...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 7
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 64 311 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa/Śródmieście , rejon ul. Towarowej, do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa. Moduł 898 mkw. netto a 970 mkw. brutto na piętrze pierwszym. Czynsz najmu wywoławczo...

  • Apartament 163 m² , Osiedle Magnolii, Józefosław
    1 / 11
    Apartament 163 m² , Osiedle Magnolii, Józefosław

    Józefosław

    • 1 499 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 9 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Józefosław, ul. Magnolii Przestronny apartament o powierzchni całkowitej (KW)163 m² z ogrodem, tarasem i garażem – kameralne osiedle z basenem. Na sprzedaż wyjątkowy 5-pokojowy ap...

  • 25 m2 na wynajem ul. Warszawska, Łomianki
    1 / 6
    25 m2 na wynajem ul. Warszawska, Łomianki

    Łomianki

    • 1 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jeśli poszukujesz niewielkiego lokalu biurowego w centrum Łomianek to jest to idealna oferta. -doskonała lokalizacja w centrum Łomianek -usytuowanie biura w zacisznej części budyn...

  • Apartamenty inwestycyjne Dominikana Punta Cana
    1 / 6
    Apartamenty inwestycyjne Dominikana Punta Cana

    Warszawa

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego! Nowoczesna inwestycja w sercu Bávaro–Punta Cana oferuje apartamenty 2‑ i 3‑pokojowe, przestronne penthouse’y 4‑pokojowe oraz ekskluzywne...

  • 3 pokojowe mieszkanie z balkonem
    1 / 11
    3 pokojowe mieszkanie z balkonem

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do wynajęcia 3 pokojowego mieszkania z balkonem, na parterze. Budynek jest ogrodzony, teren wokół budynku zadbany, z dużą ilością zieleni, dodatkowo wydzielono plac zaba...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Popularna
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Popularna

    Warszawa

    • 759 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI! Dwupokojowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 40,85 m2 z dużym balkonem!!! Podst...

  • Mieszkanie Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 719 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Wola | przy metrze Księcia Janusza Na sprzedaż starannie wykończone mieszkanie położone na warszawskiej Woli, w lokalizac...