• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chorzów
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 866)
  • 2-POKOROWE blisko PKP
    1 / 5
    2-POKOROWE blisko PKP

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie składa się z dwóch pokoi , zamkniętej kuchni z oknem ,przedpokoju i łazienki. W mieszkaniu na podłodze panele, w kuchni i w łazience terakota i glazura.. W bliskiej okol...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie na sprzedaż

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mokotów | ul. Batorego | 37,9 m² | Balkon 5 m² | Przy Polu Mokotowskim Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m², położone na 4. piętrze w 16-piętrowym budynku z 196...

  • Kontener15 m² do wynajęcia – Warszawa Bielany, Wergiliusza
    1 / 2
    Kontener15 m² do wynajęcia – Warszawa Bielany, Wergiliusza

    Warszawa

    • 800 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia dwa kontenery o powierzchni 15 m² każdy (łącznie 30 m²), położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – Warszawa Bielany, ul. Wergiliusza, tuż obok bazaru Wolumen. Konte...

  • Bartycka 20 - MIEJSCE POSTOJOWE w garażu poziemnym
    1 / 2
    Bartycka 20 - MIEJSCE POSTOJOWE w garażu poziemnym

    Warszawa

    • 300 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mokotów - Siekierki - do wynajęcia MIEJSCE POSTOJOWE w garażu przy ul. Bartyckiej 20. Miejsce w hali garażowej. Hala na poziomie -1 pod budynkiem na strzeżonym osiedlu z 2004 r....

  • LOKAL PRZY PKP MILANÓWEK

    Milanówek

    • 2 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal usługowo - handlowym w budynku w technologii murowanej usytuowanym przy dworcu PKP MILANÓWEKLokalizacja jedna z najlepszych w północnym Milanówku.Wejście do lok...

  • Mieszkanie Lesznowola ul. Poprzeczna

    Lesznowola » ul. Poprzeczna

    • 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dwupoziomowy apartament  o powierzchni 148,20 m² (w tym garaż 15,6 m² ) z tarasem 20 m² . Idealne miejsce dla rod...

  • Targówek, dom mieszkalny, usługowy lub inwestycja.

    Warszawa » ul. Nad Potokiem

    • 2 600 000 zł cena
    • 535 m2 powierzchnia
    • 4 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na Warszawskim Targówku przy ulicy Nad Potokiem. Nieruchomość z dużym potencjałem z przeznaczeniem do własnej aranżacji. Dom z lat 90-tych zbudowany na działce gruntu o po...

  • GOTOWE DO REMONTU | TUŻ OBOK WUM

    Warszawa » Ochota » ul. Żwirki i Wigury

    • 759 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji dla wynajmujących mieszkania na pokoje lub kawalerki. Tylko 400m do Warszawskiego Uniwersyte...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Biały Kamień
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Biały Kamień

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w luksusowym apartamencie z prywatnym ogrodem i tarasem na prestiżowym osiedlu Biały Kamień, tuż przy Polu Mokotowskim. Najważniejsze cechy nieruchomości: • Prestiżowa...

  • Kawalerka ul.Syreny
    1 / 5
    Kawalerka ul.Syreny

    Warszawa

    • 530 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 20 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania kawalerka 26,40m 2 z dużym ustawnym pokojem 16 m . Okolica spokojna w otoczeniu zieleni p. Wysoki parter. Kawalerka w świetnej komunikacji blisko tramwaj ,autobus. B...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Botaniczna
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Botaniczna

    Warszawa

    • 2 380 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa - Wawer, ul. Botaniczna Powierzchnia domu: ok. 170 m² Kondygnacje: • kondygnacja -1 (przyziemie): 67,3 m² • kondygnacja 0: 50 m² • kond...

  • Też pokoje Nadarzyn ogródek
    1 / 12
    Też pokoje Nadarzyn ogródek

    Nadarzyn

    • 4 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w Nadarzynie z własnym ogródkiem. Teren monitorowany Parking pod budynkiem Teren zamkniety

  • WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY
    1 / 16
    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY

    Warszawa

    • 1 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 26 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY – ORDONA 5 Na sprzedaż oferujemy stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m², położone na ostatnim piętrze nowocze...

  • Wynajem 2 pokoje Wola
    1 / 8
    Wynajem 2 pokoje Wola

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sloneczne mieszkanie przy metrze Mlynow. Kaucja 2200. Miesięczny koszt 2700.

  • ✅Sprawdź >>> Ładne, ustawne 3 pokoje ✅
    1 / 16
    ✅Sprawdź >>> Ładne, ustawne 3 pokoje ✅

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia - 76,6 m2 - kameralne, zielone osiedle przy ul. Kamińskiego. Istnieje możliwość wydzielenia czwartego pokoju z obecnej kuchni. Polecam pr...

  • Działka inwestycyjna przy lotnisku Warszawa Okęcie
    1 / 10
    Działka inwestycyjna przy lotnisku Warszawa Okęcie

    Warszawa

    • 3 400 000 zł cena
    • 3 416 m2 powierzchnia
    • 996 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta inwestycyjna - Kupujący nie płaci prowizji ! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ok. 3416 m² położona w strategicznej części Warszawy – Okęcie, ul. Półksiężyca,...

  • klimatyczne, 2 pokojowe, mieszkanie na Bielanach
    1 / 13
    klimatyczne, 2 pokojowe, mieszkanie na Bielanach

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, przedpokoju, sypialni, z której jest wejście bezpośrednio do łazienki. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Po generalnym remoncie, ur...

  • Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy
    1 / 6
    Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy

    Falenty Nowe

    • 1 499 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W spokojnej i zielonej miejscowości Falenty Nowe znajduje się kameralna inwestycja już zamieszkanych domów w zabudowie bliźniaczej oraz jeszcze wolne 2 budynki 4 lokalowe, obecnie...

  • Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy
    1 / 6
    Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy

    Falenty Nowe

    • 1 299 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 2 pokojowe mieszkanie, blisko Centrum Warszawy
    1 / 8
    2 pokojowe mieszkanie, blisko Centrum Warszawy

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na Pradze Południe - Grochów. Powierzchnia mieszkania wynosi 47 m2. Lokal jest usytuowany w bloku z cegły z lat 50 -tych. Mieszkanie jest dwustronn...