• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 866)
  • Mieszkanie Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 820 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Wola | przy metrze Księcia Janusza Na sprzedaż starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 50 m², położone w dobrz...

  • Lokal Warszawa Wola, Czyste ul. Kolejowa

    Warszawa » Wola » ul. Kolejowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 28 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż gotowy lokal usługowy o powierzchni 38,97 m2 usytuowany na parterze z dużymi witrynami na Osiedlu 19 Dzielnica.W skład lokalu wchodzi:- 3 oddzielne gabinety (w każdym j...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Miła

    Warszawa » Śródmieście » ul. Miła

    • 2 399 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na ósmym piętrze w bloku mieszkalnym z 1969 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Muranowie, w...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 2 950 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 130 m2 powierzchni magazynowej na parterze. Lokal nie ogrzewany. Na ogrodzonej i strzeżonej fizycznie i technicznie działce przez 24 h, dojazd całodobowy 20T....

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 630 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone przy ulicy Górczewskiej, w dzielnicy bliska Wola. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z 1938 r...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zygmunta Modzelewskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zygmunta Modzelewskiego

    Warszawa

    • 870 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Niezwykle ustawne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, łazienką oraz osobną toaletą.  Mieszkanie jest w położone na pierwszym piętrze kameralnego trzyklatkowego budyn...

  • 3 pokoje. 60m2, Konstruktorska
    1 / 6
    3 pokoje. 60m2, Konstruktorska

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 60 m² – Mokka Mokotów, ul. Konstruktorska Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w nowoczesn...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Pyry, Ludwinowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Pyry, Ludwinowska

    Warszawa

    • 1 199 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 17 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Jeśli poszukujesz przestrzeni niezbędnej do pracy lub wypoczynku, a nie chcesz przeprowadzać się poza miasto to biuro nieruchomości FindSQUARE ma coś dla Ciebie. Mieszkanie na part...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 4 POKOJE / 2 ŁAZIENKI / DUŻY OGRÓD / GARAŻ
    1 / 4
    4 POKOJE / 2 ŁAZIENKI / DUŻY OGRÓD / GARAŻ

    Warszawa

    • 744 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWE MIESZKANIE o powierzchni około 60 m2 m2 + duży ogród z tarasem 43m2 - ul. KĄTY GRODZISKIE 19B Mieszkanie znajduje się na parterze - widok z parteru jest na spory teren rekrea...

  • 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Dom Development Cybernetki
    1 / 8
    3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Dom Development Cybernetki

    Warszawa

    • 1 480 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 72,4 m² | Cybernetyki 17 | Dom Development POŚREDNIKÓW ZAPRASZAM TYLKO Z KLIENTEM Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego 3-pokojowego...

  • Wynajmę 3 pokoje 44 m
    1 / 16
    Wynajmę 3 pokoje 44 m

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę nowe nie zamieszkane mieszkanie Posag 7 Panien 16 Ursus. Wszystko kompletnie wyposażone. Opłaty 3500 tys., miejsce parkingowego w garażu podziemnym na życzenie 300 zł Plu...

  • Ogrodzona działka 1000 m² z aktualnym pozwoleniem na budowę!
    1 / 8
    Ogrodzona działka 1000 m² z aktualnym pozwoleniem na budowę!

    Krakowiany

    • 369 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO - Działka 1000 m² z aktualnym pozwoleniem na budowę – Gotowa do startu. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m² położona w malowniczych Krakowia...

  • Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nowe mieszkanie na 1 piętrze,umeblowane,że sprzętem AGD,z telewizorem,każda sypialnia ma wyjscie na balkon,10 min do przystanku,są miejsca parkingowe

  • Mieszkanie Warszawa Rembertów, Republikańska
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Rembertów, Republikańska

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m, zlokalizowane na 2. piętrze 5-kondygnacyjnego budynku z połowy lat 90. w warszawskim Rembertowie. Lokal stanow...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 15
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 199 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MJ Nieruchomości prezentuje: Nowoczesny segment mieszkalny położony w spokojnej i zielonej części miasta. Segment skrajny o powierzchni użytkowej 148,40 m2 w Grodzisku Mazowiecki...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 10
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 58 919 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ochota, do wynajęcia powierzchnia po laboratorium. Oferowana powierzchnia, 950 mkw., znajduje się w budynku biurowym na trzecim piętrze, z możliwością wydzielenia mni...

  • LOKAL USŁUG BIUROWY GRODZISK CENTRUM WITRYNAPARTER
    1 / 2
    LOKAL USŁUG BIUROWY GRODZISK CENTRUM WITRYNAPARTER

    Grodzisk Mazowiecki

    • 19 900 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do wynajmu doskonale położona nieruchomość w centrum Grodziska Mazowieckiego - najmocniej rozwijającej się w gmin...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Chmielna
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Chmielna

    Warszawa

    • 21 413 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE WILSON'S Przedstawiamy Państwu nowoczesny budynek biurowy klasy A, zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy (dzielnica Śródmieście). Lokalizacja:...

  • Marina Mokotów lokal na wynajem
    1 / 2
    Marina Mokotów lokal na wynajem

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Szukasz funkcjonalnego lokalu do działalności? Lokal usługowy położony na Osiedlu Marina Mok...

  • Budynek 1100m2 Usługowo-Biurowy W Centrum Brwinowa
    1 / 9
    Budynek 1100m2 Usługowo-Biurowy W Centrum Brwinowa

    Brwinów

    • 29 900 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do Wynajęcia ok. 1100m2 powierzchni w centrum miasta. Budynek biurowy w centrum Brwinowa, tuż obok stacji kolejow...