• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Podkowa Leśna
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 866)
  • Mieszkanie Warszawa Praga Płn., Brechta Bertolta
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Praga Płn., Brechta Bertolta

    Warszawa

    • 590 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 w kamienicy nieopodal placu Hallera,...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Rzeczypospolitej Al.
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Rzeczypospolitej Al.

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy jasne, ciche, komfortowe 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Wilanowie Budynek z 2017 r , cegła Balkon 8 m Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszk...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Radziwie

    Warszawa » Wola » ul. Radziwie

    • 3 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli przy ulicy Radziwie. W b...

  • Działka Janczewice ul. Jedwabna

    Janczewice » ul. Jedwabna

    • 760 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 760 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy klienci,W świecie, gdzie każdy chce „blisko, ale cicho”, ta działka gra pierwsze skrzypce. Janczewice, ul. Jedwabna - kameralna enklawa pomiędzy Magdalenką, Lesznowolą i Pia...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 4 553 € cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 314 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 3 204 € cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - do wynajęcia lokal biurowy o pow. 221 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Domaniewskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Szeligowska

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 720 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,77 m2, do wykończenia. W ofercie zamieszczone przykładowe wizualizacje. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskim Bemowie...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 3 625 € cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.250 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Domaniewskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Zaściankowa

    Warszawa » Wilanów » ul. Zaściankowa

    • 719 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 23 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 30 m² typu open space, położona na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku z 2020 roku w prestiżowej części Wilanowa Królewskiego -...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 10 128 € cena
    • 422 m2 powierzchnia
    • 24 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 422 m2 w Centrum Warszawy, w kameralnej kamienicy biurowej, w okolicach Krakowskiego Przedmieścia i Placu Zamkowego, poleca Agencja...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 25 434 € cena
    • 1 413 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1413 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 793 € cena
    • 432 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.432,95m2 na 7 piętrze w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 8 557 € cena
    • 475 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.475,42 m2na 3 piętrze w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 9 489 € cena
    • 499 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 426 m2 na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 6 900 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa - warsztatowa lub inna. Lokal o pow. 173m2, na parterze, duża brama dwuskrzydłowa 460 cm szer. x 350 cm wys., powierzchnia bez słupów. W lokalu jes...

  • Lokal Warszawa Praga ul. Ząbkowska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Ząbkowska

    • 21 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy na wynajem - Praga-Północ, klimatyzacja, własna windaOferuję na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 270 m², usytuowany na parterze kamienicy wyremontowa...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Złota

    Warszawa » Śródmieście » ul. Złota

    • 33 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 25 piętro

    Luksusowy apartament na sprzedaż | Złota 44 | 170 m² | 25. piętroZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu premium, zlokalizowanego na 25. piętrze iko...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Księcia Janusza
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Księcia Janusza

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością pragnę zaoferować na sprzedaż, inwestycyjne mieszkanie w Warszawie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48 m²,...

  • Mieszkanie w spokojnym i ładnym miejscu, w pobliżu stacji me
    1 / 8
    Mieszkanie w spokojnym i ładnym miejscu, w pobliżu stacji me

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie przy ulicy Goławickiej, w spokojnym i ładnym miejscu, w pobliżu stacji metra, sklepów i szkoły podstawowej, przedszkola, przychodni zdrowia i kościoła – idealne do zamie...

  • Dom Nadarzyn,
    1 / 15
    Dom Nadarzyn,

    Nadarzyn

    • 1 480 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży elegancki i komfortowy dom z pięknym ogrodem bezpośrednio przy ścianie lasu w Strzeniówce. Wyjątkowa nieruchomość z klimatem, idealna dla tych, którzy cenią otoczenie...