• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Łomianki +20 km
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 866)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 11 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Bezpieczeństwo Grochów 3 pokoje 53m2
    1 / 11
    Bezpieczeństwo Grochów 3 pokoje 53m2

    Warszawa

    • 780 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    #Warszawa #Grochów #bezpośrednio #mieszkanie Sprzedam bezpośrednio własnościowe mieszkanie na Grochowie, 53m2 + balkon (3 pokoje), 780.000 zł Nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkani...

  • Przestronna kawalerka na sprzedaż
    1 / 11
    Przestronna kawalerka na sprzedaż

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę o powierzchni 36 m2, składającą się z pokoju, łazienki z WC i widnej kuchni. Mieszkanie jest dwustronne, wysokie i słoneczne. Znajduje się na czwartym piętrze, p...

  • Przestronna przestrzeń biurowa
    1 / 14
    Przestronna przestrzeń biurowa

    Warszawa

    • 12 900 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 221 m², zlokalizowany na 5. piętrze budynku przy ul. Nakielskiej 3 w Warszawie. Lokal jest idealny dla firm posz...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Warszawa

    • 1 100 100 zł cena
    • 847 m2 powierzchnia
    • 1 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Warszawa Falenica Dzielnica Wawer.

  • Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 569 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 37,68 m zlokalizowane w malowniczej Starej Iwicznej, przy ulicy Nowej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spoko...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba, Jana III Sobieskiego
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba, Jana III Sobieskiego

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 18 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż | 46,6 m | 3 pokoje | Mokotów - ul. Jana III Sobieskiego Świetny układ zielona okolica nowa linia tramwajowa do Centrum lub Wilanowa Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonaln...

  • Mieszkanie Piaseczno, Warszawska
    1 / 15
    Mieszkanie Piaseczno, Warszawska

    Piaseczno

    • 799 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA! Dwupoziomowe mieszkanie 71,57 m z tarasem 60 m i widokiem na zielone patio - idealne dla rodziny lub inwestora. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Michałowice-Wieś gm. Michałowice
    1 / 15
    Dom Michałowice-Wieś gm. Michałowice

    Michałowice-Wieś

    • 2 400 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 10 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Michałowicach-Wieś - dom z duszą, idealny dla rodziny Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 165 m, położony na zadbanej działce o powi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz Żoliborz, Elbląska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz Żoliborz, Elbląska

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentowana nieruchomość to 47 m² mieszkanie na zielonym Żoliborzu. To jasna i funkcjonalna przestrzeń, która zachwyca układem i daje ogromne możliwości aranżacyjne. Idealne dla r...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów, Bukowińska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów, Bukowińska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie z pełną infrastrukturą handlowo-usługową w pobliżu, w bardzo dobrej lokalizacji (3 minuty do stacji Metra Wilanowska, d...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście,
    1 / 11
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście,

    Warszawa

    • 11 500 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU: Czynsz bazowy - 23,85 EUR/m2 miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 40,54 PLN/m2 miesięcznie Łącznie ok.: 123m2 x (101,36 PLN/m2 (Kurs: 1EUR=4,30PLN) + 40,54...

  • Mieszkanie 2 pokoje z balkonem | Wola | Metro
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokoje z balkonem | Wola | Metro

    Warszawa

    • 735 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie przy ul. Góralskiej łączy funkcjonalny układ z doskonałą lokalizacją. 46,14 m² na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku to propozycja dla osób, które cenią wygod...

  • Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Zdziarska
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Zdziarska

    Warszawa

    • 2 300 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom premium na Zielonej Białołęce - w otulinie Puszczy Słupeckiej Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Warszawy. Dom o wysokim s...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew, Mozarta
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew, Mozarta

    Warszawa

    • 1 390 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 21 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Atrakcyjne, umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD, gotowe do wprowadzenia mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z dużą szafą, gabinetu /...

  • Działka budowlana Owczarnia gm. Brwinów, Malinowa
    1 / 6
    Działka budowlana Owczarnia gm. Brwinów, Malinowa

    Owczarnia

    • 749 000 zł cena
    • 1 315 m2 powierzchnia
    • 570 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca na dom, gdzie naprawdę można odpocząć po pracy, usłyszeć ciszę i mieć naturę na wyciągnięcie ręki — a jednocześnie szybko dojechać do Warszawy? Na sprzedaż działka...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Siedmiogrodzka
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Siedmiogrodzka

    Warszawa

    • 4 100 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 POKOJOWE MIESZKANIE | BEZPIECZNE I ELEGANCKIE OSIEDLE | OAZA | DOSTEPNE OD 01.03.2026 | METRO M2 | RONDO DASZYNSKIEGO Prezentujemy Państwu mieszkanie na. wynajem, niezwykle prze...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Północne, Grzybowska
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Północne, Gr...

    Warszawa

    • 65 511 zł cena
    • 661 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU: Czynsz bazowy - 23,50 EUR/m2 miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 31 PLN/m2 miesięcznie Łącznie ok.: 661m2 x (97,50PLN/m2 (Kurs: 1EUR=4,15PLN) + 31 PLN/m2)...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Białołęka, Dworska, Modlińska
    1 / 11
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Białołęka, Dwors...

    Warszawa

    • 14 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    KOSZTY I OPŁATY: Czynsz najmu - 14000 PLN miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 2200 PLN miesięcznie 1 miejsce parkingowe - 70 PLN miesięcznie Kaucja - do dogadania Wszystkie pod...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska

    Warszawa

    • 16 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU: Czynsz bazowy - 9 PLN/os. miesięcznie Łącznie ok.: 6 os. x 1800 PLN/os. miesięcznie = 10800 PLN miesięcznie Zabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięc...