• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Łomianki +20 km
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 866)
  • Sprzedam
    Sprzedam

    Warszawa

    • 1 100 110 zł cena
    • 847 m2 powierzchnia
    • 1 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana.

  • 2 pokoje, 53m, Centrum, Muranów, świetna lokalizacja
    1 / 8
    2 pokoje, 53m, Centrum, Muranów, świetna lokalizacja

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Klimatyczne, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53,14 m2 zlokalizowane w Warszawie w Centrum przy ul. Nowolipki. Mieszkanie w pełni umeblowane (łóżko, kanapa, 2 stoły...

  • Mieszkanie Warszawa Służew, Wałbrzyska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Służew, Wałbrzyska

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedaży duże, zadbane 2-pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie na rogu ul. Wałbrzyskiej i Podbipięty, tuż przy stacji metra Służew. BUDYNEK Mieszkanie jest położone na 4 p...

  • Śródmieście Powiśle pokój do wynajęcia
    1 / 16
    Śródmieście Powiśle pokój do wynajęcia

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Śródmieście - Centrum, Powiśle, ul. Dobra, Bezpośrednio Do wynajęcia duży pokój 18m, w kamienicy, doskonała lokalizacja ulica Dobra - Centrum Warszawy w pobliżu Nowego Światu i Kra...

  • Mieszkanie 4 pokoje Cybernetyki Mokotów
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokoje Cybernetyki Mokotów

    Warszawa

    • 7 450 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Duże, nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie | 90 m² | Cybernetyki | 2–3 min do Galerii Mokotów | od marca Do wynajęcia bardzo ustawne, nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe (ok. 90 m²) w świ...

  • 2 pokoje w apartamentowcu Ochota.
    1 / 8
    2 pokoje w apartamentowcu Ochota.

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, dwupokojowe z balkonem usytuowane na II. piętrze w IV-piętrowym budynku z 2011 r. na Ochocie. Salon połączony z kuchnią - ok. 30 m2...

  • WYNAJMĘ 2 pokojowe mieszkanie na Gocławiu
    1 / 9
    WYNAJMĘ 2 pokojowe mieszkanie na Gocławiu

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gocławia przy skrzyżowaniu Fieldorfa i Bora Komorowskiego. Mieszkanie w pełni umeblowane, pralka, zmywarka , lodówka brak telewizora. Do dy...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Nowolipki
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Nowolipki

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 44,07 m² w Śródmieściu Warszawy, ul. Nowolipki. Powierzchnia idealna na biuro lub działalność usługową. Nieruchomość znajduje się na niskim...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ✅Sprawdź>>> Ustawne 3pokoje + miejsce parkingowe✅
    1 / 13
    ✅Sprawdź>>> Ustawne 3pokoje + miejsce parkingowe✅

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania w zielonej części Warszawy - ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53,86 m², zlokalizowane na T...

  • Willa z klimatem. Bezpośrednio?
    1 / 9
    Willa z klimatem. Bezpośrednio?

    Pruszków

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dopóki ogłoszenie jest widoczne na portalu jest aktualne Bezpośrednio - 1750000 zŁ . Sprzedam wille położoną w Pruszkowie w dzielnicy Żbików w idealnej lokalizacji, w sąsiedztw...

  • Atrakcyjny lokal 68 m2 w CH Panorama, Mokotów.
    1 / 12
    Atrakcyjny lokal 68 m2 w CH Panorama, Mokotów.

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 618 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy 68,2 m2, Centrum Handlowe Panorama. Zakup z przejęciem najemcy! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny lokal o powierzchni 68,2 m2, zlokalizowany w Cent...

  • Lokal użytkowy Błonie
    1 / 2
    Lokal użytkowy Błonie

    Błonie

    • 2 490 000 zł cena
    • 474 m2 powierzchnia
    • 5 254 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży budynek biurowo - usługowy usytuowany w Centrum Błonia. Budynek murowany, wybudowany w 2000 r. o łącznej powierzchni 474,4 m2 składający się z: a) lokal o powierzch...

  • Reprezentacyjna powierzchnia biurowo-usługowa 135m
    1 / 10
    Reprezentacyjna powierzchnia biurowo-usługowa 135m

    Warszawa

    • 16 742 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Reprezentacyjna powierzchnia biurowo-usługowa 135 m² | gotowa do pracy | standard medyczny Do wynajęcia elegancka i w pełni przygotowana powierzchnia biurowo-usługowa o łącznej po...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Złota

    Warszawa » Śródmieście » ul. Złota

    • 29 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 31 piętro

    Luksusowy apartament na wynajem | Złota 44 | 110 m² | 36 piętroZapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu premium, zlokalizowanego na 36 piętrze ikoniczn...

  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Ignacego Prądzyńskie...

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 283 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 22 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 56,40 m², położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji OVAL SKY na warszawskiej Woli. To wyjątkowa okazja...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 999 999 zł cena
    • 1 385 m2 powierzchnia
    • 1 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 1385 m² przy Trakcie Lubelskim w Warszawie (Wawer), objęta MPZP MN/U, umożliwiającym realizację zabudowy usługowej lub mieszkalno-usługo...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Popularna

    Warszawa » Włochy » ul. Popularna

    • 10 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal biurowy w nowym budynku z 2017 roku o powierzchni 138 m2 usytuowany w znakomitej lokalizacji na Włochach.Atuty:Lokalizacja - najszybciej rozwijająca się...

  • Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Echa Leśne

    Warszawa » Białołęka » ul. Echa Leśne

    • 1 935 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 12 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149,86 m², na ogrodzonej działce 419,18 m², w zielonej i spokojnej części Białołęki - Brzeziny. Wykończony w wysokim...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stegny ul. Św. Bonifacego

    Warszawa » Mokotów » ul. Bonifacego

    • 1 030 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament zlokalizowany na Mokotowie przy ul Św. Bonifacego. To wyjątkowe miejsce, które łączy komfort życia w mieście z ciszą. Lokal ma...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Warszawa » Wilanów » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 3 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia eleganckie, bardzo jasne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w prestiżowej części Warszawy - Miasteczko Wilanów. Lokal znajduje się na 3. pięt...