• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 866)
  • Sprzedam udział w domu z ogrodem
    1 / 12
    Sprzedam udział w domu z ogrodem

    Warszawa

    • 900 000 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 568 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam udział 5/12 w działce z domem o wymiarach działki 30x52 m. Oferta dotyczy udziału o powierzchni 660m2. Teren jest ogrodzony i ma dostęp do mediów: prąd, woda, gaz oraz ka...

  • Wynajmę biuro
    1 / 5
    Wynajmę biuro

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biuro typu open-space na 2 piętrze budynku biurowego w rejonie skrzyżowania Grochowska, Ostrobramska, Marsa. Oryginalne, wysokie, ciche, bardzo jasne, z dużym przeszkl...

  • Teren w okolicach Warszawy
    1 / 3
    Teren w okolicach Warszawy

    Błonie

    • 2 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferta dla dewelopera-inwestora. Do sprzedania teren do natychmiastowej zabudowy o powierzchnie od 5 do 20 hektarów, położony w doskonałej lokalizacji, trasa WARSZAWA-POZNAN mias...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Żelazna
    1 / 13
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Żelazna

    Warszawa

    • 9 543 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Poszukujesz idealnej przestrzeni biurowej w Warszawie? To biuro oferuje prestiż, nowoczesność i doskonałą dostępność komunikacyjną. Lokalizacja na Woli, dynamicznie rozwijającej...

  • Kawalerka na Żoliborzu. Wszystko w cenie.
    1 / 8
    Kawalerka na Żoliborzu. Wszystko w cenie.

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wynajmę przytulną, w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 20 m2 przy ul. Broniewskiego 22. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w bloku z windą. Okolica jest cicha, zielona i...

  • Działka inwestycyjna Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 4 251 000 zł cena
    • 3 270 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż działki o powierzchni 3 270 m² zlokalizowanej przy jednej z głównych dróg prowadzących do Piaseczna. Nierucho...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Aleja Wincentego Witosa
    1 / 13
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Aleja Wincentego Wit...

    Warszawa

    • 14 400 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    KOSZTY I OPŁATY: Czynsz najmu - ok. 14400 PLN (90 PLN/m2) miesięcznie Czynsz administracyjny - ok. 3800 PLN miesięcznie Koszty eksploatacyjne (media) - wg. zużycia Kaucja - do uzgo...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Jakubowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 2 280 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 160 m², położone w przedwojennej, willowej części Saskiej Kępy, na działce o powierzchni 487 m², w cenie 14.250 PLN/m²! Mies...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 12
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 640 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Piaseczna. T...

  • Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie
    1 / 14
    Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie

    Warszawa

    • 1 127 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania dla rodziny, w którym każdy będzie miał swoją przestrzeń, a jednocześnie wspólną, komfortową część do spędzania czasu razem? To 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowi...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Plac Konesera
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Prag...

    Warszawa

    • 6 336 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Koneser to kulturalno-rozrywkowe centrum Warszawy, usytuowane na terenie zabytkowej Wytwórni Wódek „Koneser”. Centrum to nowoczesny ekosystem różnorodnych restauracji, przestrzeń k...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Różana
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Różana

    Warszawa

    • 13 458 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Oferujemy do wynajęcia powierzchnię  biurową ok. 208 m2 na 4  piętrze kameralnego budynku biurowego na Górnym Mokotowie, blisko ul. Puławskiej...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście,

    Warszawa

    • 11 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU: Czynsz bazowy - 2300 PLN/os. miesięcznie Łącznie ok.: 5 os. x 2300 PLN/os. miesięcznie = 11500 PLN miesięcznie Zabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-mies...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy, Marcina Flisa
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy, Marcina Flisa

    Warszawa

    • 26 208 zł cena
    • 458 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Flanders Business Park B - Twoje Biuro w Strategicznym Sercu Biznesu (ul. Flisa 4) Szukasz prestiżowego biura, które łączy nowoczesną architekturę z doskonałą logistyką? Flanders...

  • Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Choszczówka, Dębowa
    1 / 14
    Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Choszczówka, Dębowa

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o powierzchni 125 m², położony w spokojnej, zielonej części Białołęki - na osiedlu Choszczówka. Do centrum Warszawy 30...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Plac Europejski
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Plac Europejski

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia niezwykła powierzchnia w legendarnym budynku biurowym. Wspaniale, nowocześnie i stylowo urządzona przestrzeń. Części wspólne jak designerski salon. 4 stanowiska pracy...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Grzybowska
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Grzybowska

    Warszawa

    • 65 617 zł cena
    • 661 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Odkryj 661 m² najwyższej klasy powierzchni biurowej, gdzie technologia spotyka się z zielonym otoczeniem. Dlaczego warto wybrać Grzybowska Park? To nie tylko biuro, to ekosystem s...

  • Sprzedam mieszkanie bezpośrednio 42,10m2 przy Metrze Ursynów
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie bezpośrednio 42,10m2 przy Metrze Ursynów

    Warszawa

    • 628 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie 42.10m2 znajduje przy ulicy Wiolinowej 8 obok stacji METRA URSYNÓW. Jak wiadomo, przypadku mieszkania - najważniejsza jest lokalizacja ! Mieszkanie posiada założoną księ...

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 8
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 940 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty z ogrodem, położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Pi...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Plac Stanisława Małachowskiego
    1 / 14
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Plac Stanisł...

    Warszawa

    • 10 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz eleganckiej przestrzeni biurowej w ścisłym centrum stolicy? To wyjątkowe biuro 6-osobowe w odrestaurowanej kamienicy przy Placu Małachowskiego łączy prestiżową lokalizacj...