• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 737)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 14 700 € cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow.980 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Moduo House- Cybernetyki. W cenie garaż i komórka

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 1 682 408 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 19 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Osiedle Moduo Mokotów – teren strzeżony, zamknięty, z ochroną i sporą ilością zieleni. Spokojna i bezpieczna okolica z pełną infrastrukturą. Cybernetyki 4 (4a) na rogu ulicy Postę...

  • ✅Nowoczesny apartament na Mokotowie✅
    1 / 9
    ✅Nowoczesny apartament na Mokotowie✅

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny Design i Gigantyczny Taras – Pierwszy Najem, ul. Kierbiedzia 4 (Mokotów) Przy tej ofercie nie pobieramy wynagrodzenia od strony wynajmującej! Do wynajęcia wyjątkowy, s...

  • Lokal 47m2| WARSZAWA ul. Bora-Komorowskiego
    Lokal 47m2| WARSZAWA ul. Bora-Komorowskiego

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal handlowo-usługowy 47 m² | Pasaż handlowy | Warszawa, ul. Bora-Komorowskiego 21 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 47,03m² (2,70 m wysoko...

  • Przestronne 90 m² na Powiślu | ul. Rozbrat |
    1 / 8
    Przestronne 90 m² na Powiślu | ul. Rozbrat |

    Warszawa

    • 8 850 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na wynajem – ul. Rozbrat, Powiśle Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 90 m², położone w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal znajduje...

  • 2 pokoje z balkonem, widok, 10 piętro  gotowe!
    1 / 16
    2 pokoje z balkonem, widok, 10 piętro gotowe!

    Warszawa

    • 615 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 10 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, jasne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, zlokalizowane na 10. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku (technologia wielkiej płyty). Nieruch...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy,
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy,

    Warszawa

    • 6 000 zł cena
    • 767 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Nieruchomościami MD Broker zaprasza do zapoznania się z ofertą: Na sprzedaż budynek biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 767 m², usytuowany na działce o powier...

  • Lokal użytkowy Łomianki,
    Lokal użytkowy Łomianki,

    Łomianki

    • 40 zł cena
    • 1 269 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Obrotu Nieruchomościami MD Broker zaprasza do zapoznania się z ofertą: Do wynajęcia hala z pomieszczeniami biurowymi oraz showroomem. Obiekt o łącznej powierzchni 1269 m2....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Luksusowy 4-pokojowy apartament na 12 piętrze
    1 / 11
    Luksusowy 4-pokojowy apartament na 12 piętrze

    Warszawa

    • 8 950 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Agencja Prestige Nieruchomości prezentuje do wynajęcia luksusowy, przestronny 4-pokojowy apartament zlokalizowany w eleganckim apartamentowcu Apartamenty Murano przy ul. Pokorna 2,...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Warszawa

    • 114 483 zł cena
    • 1 923 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1923 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Warszawa

    • 44 769 zł cena
    • 752 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 752 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • M2 I nowe budownictwo I loggia I 15 min do centrum
    1 / 12
    M2 I nowe budownictwo I loggia I 15 min do centrum

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 9. piętrze w budynku z windą, na nowym osiedlu przy ul. Zagłoby 16 w warszawskim Ursusie. Lokal dostępny od zaraz. Rozkład p...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Aleja Solidarności
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Aleja Solidarności

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia odświeżone, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy Al. Solidarności 96 na warszawskiej Woli. To dobra propozycja dla osób, które szukają wygodnego układu w świetnej...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 31 165 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.337 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Kłobucka
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Kłobucka

    Warszawa

    • 27 683 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 930 m2 na 1 piętrze w biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 72 460 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1136 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Kawalerka z tarasem przy Arkadii, Wola
    1 / 16
    Kawalerka z tarasem przy Arkadii, Wola

    Warszawa

    • 676 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 28 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z tarasem przy Arkadii o powierzchni 24,93 m². Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 12-piętrowym budynku z 2019 roku przy ul. Kłopot na warszawsk...

  • GOCŁAW, BLISKO CENTRUM HADLOWE PROMENADA
    1 / 15
    GOCŁAW, BLISKO CENTRUM HADLOWE PROMENADA

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    GOCŁAW -DUŻA KAWALERKA Z LOGGIĄ - obok centrum handlowego PROMENADA – ul. JANA NOWAKA JEZIORAŃSKIEGO numer 9 -okna na ciche zielone patio | 38,3 m² | loggia 4m² | komórka lokatorsk...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Sokołowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Sokołowska

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prowizję pośrednika pokrywa właściciel mieszkania. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,96 m2, położone w odległości kilku minut pieszo do stacji metra Płocka. Zapraszamy na wi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Warszawa

    • 23 277 zł cena
    • 391 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 391 m2 na 7 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...