• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ożarów Mazowiecki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 737)
  • 2 oddzielne pokoje po całkowitym remoncie!
    1 / 8

    Nowe

    2 oddzielne pokoje po całkowitym remoncie!

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nowe, klimatyczne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji – przy Al. Solidarności na Woli. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, nie było...

  • Designerska mikro kawalerka po remoncie- Dzielna 1
    1 / 9

    Nowe

    Designerska mikro kawalerka po remoncie- Dzielna 1

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia klimatyczna, świeżo wyremontowana mikro kawalerka o powierzchni 18 m², położona przy ul. Dzielnej 1 na warszawskim Muranowie (Śródmieście). -Nieruchomoś...

  • Warszawa/Dolina Służewiecka/Komfortowy dom 340m2. Kameralna okolica.

    Nowe

    Warszawa/Dolina Służewiecka/Komfortowy dom 340m2. Kameralna okoli...

    Warszawa

    • 2 959 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 10 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w doskonałej lokalizacji na pograniczu Mokotowa z Ursynowem przy ul. Chłapowskiego. Dom o pow. całkowitej 340m2 znajdu...

  • Super 2 pokoje, garaż i komórka, spokojna okolica

    Nowe

    Super 2 pokoje, garaż i komórka, spokojna okolica

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w zadbanym apartamentowcu z 2018 roku z windą do poziomu garaży. Dwupokojowe widne i słoneczne Lokal całkowicie umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD ( pralka, lodówka z...

  • Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze!

    Nowe

    Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze!

    Warszawa

    • 839 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze. Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze k...

  • Z dużym tarasem
    1 / 10

    Nowe

    Z dużym tarasem

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na wynajem jasne i ciche mieszkanie z dużym balkonem (14 m2) usytuowane w nowym budownictwie przy ulicy Szeligowskiej na Bemowie. W przedpokoju znajdują się pojemne szafy przesuwn...

  • Kawalerka na Ursusie z dużym balkonem

    Nowe

    Kawalerka na Ursusie z dużym balkonem

    Warszawa

    • 599 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m², usytuowane na 6. piętrze w zadbanym budynku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Nieruchomość przeszł...

  • Dom Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki

    Nowe

    Dom Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki

    Pogroszew

    • 1 160 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 7 946 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 146,93m2, na działce o powierzchni 500 m2, zlokalizowany w Pogroszewie, w gm. Ożarów Mazowiecki. W najbliższej okolicy sz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Bokserska

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Bokserska

    Warszawa

    • 645 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Okazja cenowa: 2 pokoje z balkonem za 17000zł/m2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie PCC | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem.  Wyróżn...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Jana Pawła II

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Jana Pawła II

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 97,1 m2 w Śródmieściu przy al. Jana Pawła II. Lokalizacja w centralnej części stolicy - bliska odległość zarówno Ronda "Radosława", jak i...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Francuska

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Francuska

    Warszawa

    • 820 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 23 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentuję niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania na warszawskiej Saskiej Kępie, tuż przy Stadionie Narodowym, ul. Francuska 49, blok zarządzany przez SBM Prac...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie
    1 / 8

    Nowe

    Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie

    Warszawa

    • 2 450 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W cenę wliczona jest opłata za media Zwierzęta domowe są również akceptowane. Proszę dać mi znać, jeśli posiadasz zwierzęta Wynajem na 12 mini...

  • Apartament w Śródmieściu gabinet do pracy zdalnej Westfield Arkad...

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament zlokalizowany blisko metra w bardzo luksusowym kompleksie Babka Tower w dzielnicy Śródmieście, przy Al. Jana Pawła II. Położony nieopodal Starego Miasta oraz w bezpośre...

  • Dwa osobne, nieprzechodnie pokoje, balkon, szybki dojazd do centr...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Herbu Oksza, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Warszawy - Ursus. Na pograniczu trzech dzielnic: Ursusa, Bemowa i Włoch....

  • OFERTY ZAGRANICZNE Hiszpania i Cypr

    Warszawa

    • 842 900 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Działka na MAZURACH - Gorło

    Warszawa

    • 470 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej nad jeziorem Ułówki w miejscowości Gorło gmina Stare Juchy. Jezioro Ułówki znajduje się w strefie ciszy, posiada p...

  • Działka o pow. 1.8 ha na MAZURACH - Pańska Wola

    Warszawa

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może jesteś...

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Warszawa

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Budynek handlowo-usługowy na MAZURACH - Prostki

    Warszawa

    • 330 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Prostkach przy ul. Krótkiej 19. Budynek o powierzchni użytkowej 179 m2, posadowiony jest na działce o powierzchni...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 12 486 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.399,98 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomo...