• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 737)
  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Wspólna
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Wspólna

    Warszawa

    • 18 179 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 225 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym w Śródmieściu, blisko stacji metro Centrum. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • 2 pokoje z balkonem + mp w garażu- Górna Droga 2
    2 pokoje z balkonem + mp w garażu- Górna Droga 2

    Warszawa

    • 2 240 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, widne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym i dostępem do siłowni oraz basenu przy ul. Górna Droga 2 w Warszawie. -Nierucho...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Prosta
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Prosta

    Warszawa

    • 48 179 zł cena
    • 515 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 515 m2 na 6 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Organizacji Narodów Zjednoczo...

    Warszawa

    • 49 480 zł cena
    • 629 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 629 m2 na 12 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Górnośląska
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Górnośl...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania na Powiślu, które daje więcej możliwości niż standardowe 2 pokoje? Do wynajęcia umeblowane 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Górnośląskiej w Warszawie. Lokal znaj...

Warszawa

    • 40 550 zł cena
    • 489 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 489 m2 na 7 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 68 144 zł cena
    • 641 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.667 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 69 229 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 880 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 POKOJE Z DWOMA BALKONAMI!
    1 / 6
    3 POKOJE Z DWOMA BALKONAMI!

    Warszawa

    • 744 046 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przy parku Kombatantów blisko PKP Stare Włochy! Kamienica z 1938 roku w trakcie kompleksowego remontu. Zakończenie prac III kw 2026r. Trzypokojowe mieszkanie z dwoma ba...

  • Recepcja ,dostęp 24h ,obiekt pofabryczny ,wys3,5m
    1 / 14
    Recepcja ,dostęp 24h ,obiekt pofabryczny ,wys3,5m

    Warszawa

    • 7 379 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 94 m 2 na terenie Dolnego Mokotowa, w rejonie ulicy Belwederskiej...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska

    Warszawa

    • 164 937 zł cena
    • 2 675 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2675m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Konstruktorskiej, poleca Agencja Ni...

  • Nad dachami Ursynowa - loft 91 m2, metro M1 Kabaty
    1 / 12
    Nad dachami Ursynowa - loft 91 m2, metro M1 Kabaty

    Warszawa

    • 1 590 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 17 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH (OFERTA 0%)! Istnieją mieszkania, o których powiedzieć możemy, iż są OK, ale i takie, w których od pierwszej chwili czuć to coś, co sprawia, że aż chce...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 111 867 zł cena
    • 1 422 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 1422 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 170 240 zł cena
    • 2 164 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 2164 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 2 POKOJE BLISKO PARKU!
    1 / 6
    2 POKOJE BLISKO PARKU!

    Warszawa

    • 419 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 19 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przy parku Kombatantów blisko PKP Stare Włochy! Kamienica z 1938 roku w trakcie kompleksowego remontu. Zakończenie prac III kw.2026r ROZKŁAD MIESZKANIA Oryginalne i z...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 163 483 zł cena
    • 2 563 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2563 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 55 174 zł cena
    • 865 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 865m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 75 471 zł cena
    • 816 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.816 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 92 579 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1001 m2 na poziomie - 1 w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 30 995 zł cena
    • 394 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 394 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości...