• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 737)
  • Lokal Warszawa Wola, Mirów ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 1 290 € cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa jako samodzielny moduł w biurowcu kl. B+ na warszawskiej Woli/Mirów. Biurowiec położony w doskonałej lokalizacji (500 metrów od Ronda ONZ). D...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Orla

    Warszawa » Śródmieście » ul. Orla

    • 15 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal mieszkalny przystosowany do prowadzenia działalności biurowej w centrum Warszawy w sąsiedztwie Pl. Bankowego. Doskonała lokalizacja, kameralna uliczka, pełna infrastruktura....

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Senatorska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Senatorska

    • 18 080 € cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 80 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia handlowo - usługowa z witrynami w budynku A+ (ochrona, monitoring, internet, room service itp) w doskonałej lokalizacji, centrum Warszawy Doskonała lokalizacja, met...

  • Lokal Warszawa Wilanów, Wilanów ul. Powsińska

    Warszawa » Wilanów » ul. Powsińska

    • 7 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowo - usługowa w budynku Kl. B+ /Wilanów. Oferowana powierzchnia podzielona lekką konstrukcją na kilka pomieszczeń biurowych z wykładziną na podłodze. Recepcja...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Poznańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Poznańska

    • 402 € cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy w kamienicy na 4 piętrze pow. 26,77m. Budynek w ścisłym centrum Warszawy. Czynsz najmu 26,77 x 15 + 10,00 x 3 (użytkowanie części wspólnych) = 431,55 Euro netto....

  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Waszyngtona Jerzego...

    Warszawa » Praga-Południe » al. Waszyngtona

    • 9 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal użytkowy, parter, witryna na Saskiej Kępie. Prestiżowa lokalizacja bardzo blisko centrum miasta. Spokojna i zielona okolica. Lokal użytkowy w nowoczesnym...

  • Lokal Warszawa Wola, Czyste

    Warszawa » Wola

    • 9 600 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pow. biurowa W-wa/Wola/Czyste. Budynek z ochroną i monitoringiem. Dostępna ogółem pow. ca 3000m. Minimalny moduł ca 240 Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parki...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów, Wilanów Wysoki

    Warszawa » Wilanów

    • 5 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal komercyjny w Wilanowie/Wysokim. W sąsiedztwie zabudowa jedno i wielorodzinna, usługi, handel, itd. Ofertę stanowi: Powierzchnia ca 65m - 2 pokoje; - trzec...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Grenadierów

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grenadierów

    • 6 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal komercyjny, narożny, parter, witryna, W-wa/Grochów. Okolica z pełną infrastrukturą miejską. W sąsiedztwie handel, usługi, placówki medyczne i oświatowe. Ponad...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Choszczówka ul. Obrębowa

    Warszawa » Białołęka » ul. Obrębowa

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Białołęce/Choszczówce. Ofertę stanowi część budynku jednorodzinnego w widnym przyziemiu. Kilka pomieszczeń do adaptacji i aranżacji przez...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Poznańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Poznańska

    • 2 333 € cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy na 5 piętrze pow. 155,55 m w kamienicy. Budynek w ścisłym centrum Warszawy, stanowiący samodzielny moduł do własnej aranżacji. Czynsz najmu 155,55 x 15 + 30,00 x...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Jana Pawła II Al.

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 7 890 € cena
    • 563 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w Śródmieściu W-wy. Budynek mieszkalno-biurowy kl. A. Sąsiedztwo CH Arkadia, b. dobre połączenia komunikacyjne oraz pełna infrastruktura miejska...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Centrum ul. Złota

    Warszawa » Śródmieście » ul. Złota

    • 36 872 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa w centrum Warszawy w kompleksie handlowo - usługowo - biurowym. W skład tego stojącego w centrum stolicy kompleksu wchodzi zawierający trzy kondygnacje budyne...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 6 128 € cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny biurowiec klasy A, zlokalizowany w ścisłym centrum W-wy. Biurowiec zapewnia komfortowe warunki pracy, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej. Budynek wyposażony je...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Foksal

    Warszawa » Śródmieście » ul. Foksal

    • 10 880 € cena
    • 680 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. biurowa, III piętro z windą w odrestaurowanej kamienicy biurowej w ścisłym centrum W-wy/Trakt Królewski. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne restaurac...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Poznańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Poznańska

    • 218 € cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy - pokój ( bez okna) w kamienicy na parterze. Budynek biurowy w ścisłym centrum Warszawy. Czynsz najmu 16,77 x 13 + 5,00 x 3 (użytkowanie części wspólnych) = 266,5...

  • Lokal handlowo - usługowy w Centrum
    Lokal handlowo - usługowy w Centrum

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży w centrum Warszawy, al Jana Pawła II, lokal na 1p. w pawilonach usługowo- handlowych, na 1piętrze w pasażu pawilonów, duże natężenie ruchu pieszego, Cena 450 000 PLN C...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Czosnów

    Czosnów

    • 4 480 000 € cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 140 €/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    świetna działka pod usługi i logistykę aktualny plan zagospodarowania bezpośredni wjazd z głównej drogi LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- In...

  • Działka Bieniewo Parcela

    Bieniewo-Parcela

    • 4 160 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka bezpośrednio przylegająca do trasy poznańskiej na długości 70 m. Grunt znajduje się 3 km od Błonia, 25 km od Warszawy. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego ob...

  • Działka Bieniewo Parcela

    Bieniewo-Parcela

    • 2 387 000 zł cena
    • 21 700 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna o powierzchni 217002m zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie trasy poznańskiej. LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Infor...

  • Działka Cybulice Małe

    Cybulice Małe

    • 5 500 000 zł cena
    • 40 698 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REWELACYJNA OFERTA DLA DEWELOPERA ! Cena obejmuje zarówno teren, jak i wykonane przygotowanie inwestycyjne, w tym m.in.: projekt zagospodarowania terenu, podział geodezyjny zgodny...

  • 1 / 2
    Działka Bieniewo Parcela

    Bieniewo-Parcela

    • 4 200 000 zł cena
    • 28 900 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna działka inwestycyjna w sąsiedztwie Trasy Poznańskiej/ 150m od trasy/ zlokalizowana w miejscowości Bieniewo Parcela około 35 km od Warszawy. Działka odrolniona LINK DO...

  • Dom Jesionka

    Jesionka

    • 1 599 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 7 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z ogrodem w Otulinie Kampinosu, gm. Czosnów, w miejscowości Jesionka. Do nieruchomości przynależy część gościnna z oddzielnym wejściem, własną kuchnią, łazienką oraz pokojem....

  • Czeczotki gm. Czosnów 879 m2 i inne powierzchnie

    Czeczotki

    • 175 800 zł cena
    • 879 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w całości budowlana w miejscowości Czeczotki, gmina Czosnów, o powierzchni 879m2. Przedstawiona działka jest najmniejszą do sprzedaży. Do sprzedaży mam również dzia...

  • Działka budowlana o pow. 20723m2,Cząstków Mazowiecki
    1 / 13
    Działka budowlana o pow. 20723m2,Cząstków Mazowiecki

    Cząstków Mazowiecki

    • 1 080 000 zł cena
    • 20 723 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 20723m2( 2,0723 ha) położona w Cząstkowie mazowieckim, gmina Czosnów, powiat Nowy Dwór maz.( 27 km od Warszawy). Skł...

  • BLIŹNIAK_5 POKOJI_WSZYSTKIE MEDIA_CISZA I ZIELEŃ
    BLIŹNIAK_5 POKOJI_WSZYSTKIE MEDIA_CISZA I ZIELEŃ

    Czosnów

    • 868 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działki budowlane z planem zagospodarowania

    Czosnów

    • 256 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka w ładnej okolicy w miejscowości Jesionka gmina Czosnów. Dla tego terenu obowiązuje plan zagospodarowania - normatyw 1500 m 2 - powierzchnia zabudowy 25 % -...

  • działki budowlane z planem zagospodarowania

    Czosnów » ul. Ciekawa

    • 255 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka w ładnej okolicy w miejscowości Jesionka gmina Czosnów. Dla tego terenu obowiązuje plan zagospodarowania - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna + garaże - n...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 750 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Nieruchomość 16 650 m2 działki budowlane i rolna
    1 / 9
    Nieruchomość 16 650 m2 działki budowlane i rolna

    Cząstków Mazowiecki

    • 354 780 zł cena
    • 16 650 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa o wielkości 16 650 m2 położona w Cząstkowie Mazowieckim, gmina Czosnów, powiat nowodworski składającą się z działek: działki budowl...

  • Działka siedliskowa Czosnów Brzozówka
    1 / 7
    Działka siedliskowa Czosnów Brzozówka

    Czosnów

    • 1 500 000 zł cena
    • 23 644 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękna działka w Kampinoskim Parku Narodowym usytuowana w miejscowości Brzozówka gm. Czosnów pow. Nowodworski- - siedliskowo - rolna o pow. 23644 m2. Działka w kształcie prostok...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jesionka

    • 975 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 4 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw
    1 / 16
    Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw

    Jesionka

    • 725 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy do sprzedania dom we wsi Jesionka gm. Wiskitki o pow. użytkowej 109 mkw , jednorodzinny, wolnostojący, bez podpiwniczenia, z powierzchnią strychową. Budynek ocieplony (...

  • Działka budowlana 1290 m2 Czosnów.
    Działka budowlana 1290 m2 Czosnów.

    Czosnów

    • 384 420 zł cena
    • 1 290 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z MPZP – Cząstków Mazowiecki/ Kaliszki - idealne pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż oferuję działki budowlane o powierzchni od 1290 m2 do 1800 m2, położone...

  • Działka budowlana
    1 / 5
    Działka budowlana

    Czosnów

    • 375 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam.Sprzedam działkę budowlaną w cichej miejscowości Dobrzyń.Dzialka ma powierzchni 1250 m kwadratowych.Dojazd drogą gminną utwardzoną,w pobliżu szkoła przedszkole itp itd. Cena...

  • 1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !
    1 / 10
    1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !

    Czosnów

    • 210 000 zł cena
    • 15 692 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1/2 udziału w działce budowlano-siedliskowej 25km od Warszawy nie daleko trasy nr S7, o powierzchni 15692m2 ,(2263m2 działka budowlana objęta MPZP) 13431m2 działka siedlis...

  • Działka inwestycyjna przy trasie DK7 3400 m2 gmina Czosnów
    1 / 4
    Działka inwestycyjna przy trasie DK7 3400 m2 gmina Czosnów

    Cząstków Polski

    • 1 190 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka inwestycyjna położona przy drodze krajowej nr 7 w miejscowości Cząstków Polski (gmina Czosnów) około 20 km od Warszawy (11km od lotniska w Modlinie). Działka...

  • Działka inwestycyjna przy trasie DK7 4300 m2 gmina Czosnów
    1 / 3
    Działka inwestycyjna przy trasie DK7 4300 m2 gmina Czosnów

    Cząstków Polski

    • 1 505 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka budowlana Cząstków Mazowiecki gm. Czosnów,
    1 / 6
    Działka budowlana Cząstków Mazowiecki gm. Czosnów,

    Cząstków Mazowiecki

    • 395 446 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaoferować Państwu trzy działki budowlane w gminie Czosnów: działka budowlana E o powierzchni ok. 1327 m² działka budowlana D o powierzchni ok. 1355 m² działk...

  • Działka Jesionka gm. Wiskitki
    1 / 2
    Działka Jesionka gm. Wiskitki

    Jesionka

    • 135 000 zł cena
    • 1 292 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA!!! Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia: 1292m2. Wymiary: 24x53m2. Kształt: równoległobok....

  • Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.
    1 / 15
    Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.

    Cybulice

    • 1 624 500 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 150,9 m2 + 20,2 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż i kotłownia/spiżarnia) +...

  • działka blisko PKP

    Jesionka

    • 159 000 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY usytuowana przy ulicy asfaltowej gminnej.Parametry zabudowy 20 % pow. zabudowy 50 % pow. biologicznie czynnah- 10 m wysokość zabudowy 15m szer. elew...

  • Działka pod lasem
    Działka pod lasem

    Cybulice

    • 175 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponuję państwu zakup pięknej działki blisko lasu. Działka położona przy drodze asfaltowej. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego jest działką budowlaną oznac...

  • działka blisko PKP

    Jesionka

    • 159 000 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom bliźniak
    1 / 10
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 797 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 5
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 749 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Jesionka gm. Czosnów,
    Działka budowlana Jesionka gm. Czosnów,

    Jesionka

    • 299 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnych, suchych działek budowlanych, idealnych do zabudowy wolnostojącej o powierzchniach 1500 (dwie sąsiadujące ze sobą) i 2230 metrów kwadratowych...