dom na sprzedaż
8 lut 2025

Bliźniak super lokalizacja/blisko WKD SuPeR CeNa!!

woj. Mazowieckie pow. pruszkowski gm. pruszkowski
Dodane 1 rok temu, Sobota, 8 luty 2025 14:00
780 000 zł 126 m2
780 000 zł 126 m2 6 191 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 126 m2
Cena za metr 6 191 zł/m2
ID oferty K36992958

Opis

Na sprzedaż dom typu bliźniak z lat 70-tych w miejscowości Otrębusy

Lokalizacja:  
Nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy na działce o powierzchni 400 m², z licznymi nasadzeniami. W bliskiej odległości znajdują się szkoła, przedszkole, kościół oraz sklepy, co zapewnia wygodę codziennego życia. W kilka minut można dojść do stacji kolejki WKD, co umożliwia szybki dojazd do Warszawy.

Opis nieruchomości:  
Dom piętrowy o powierzchni użytkowej 86 m², całkowicie podpiwniczony. Ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny) zainstalowane w piwnicy.

Wszystkie media są miejskie.

Rozkład pomieszczeń:

Parter:  
- Pokój, WC, osobna kuchnia, hall - około 43 m² 

Piętro:  
- Pokój, pokój, łazienka z wanną - około 43 m²  

Piwnica - około 40 m²

Dodatkowe informacje:  
- Nieruchomość posiada Księgę Wieczystą, pełna własność.  
- Ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny w piwnicy).  
- Pełna infrastruktura w okolicy, w tym szkoła, przedszkole, kościół oraz sklepy.  
- W kilka minut można dojść do stacji kolejki WKD.

Podsumowanie:  
To doskonała oferta dla osób szukających nieruchomości, którą można stopniowo remontować, jednocześnie zamieszkując. Cicha i spokojna okolica, bliskość do stacji WKD oraz pełna infrastruktura sprawiają, że jest to świetne miejsce do życia.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------