• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 733)
  • Malownicze działki niedaleko Warszawy
    1 / 7
    Malownicze działki niedaleko Warszawy

    Żółwin

    • 267 zł cena
    • 46 050 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ponad 4,5ha terenu w miejscowości Żółwin z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą oraz usługi nieuciążliwe. Położony przy drodze powiatowej z sąsiedztwem par...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Stare Miasto ul. Miodowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Miodowa

    • 5 885 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu ekskluzywne mieszkanie w świetnej lokalizacji w historycznej, zabytkowej kamienicy (w spokojnej części Starego Miasta). Spokojna i bezpieczna okolica otoczona zabytk...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielce ul. Ludowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Ludowa

    • 5 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu komfortowe, rozkładowe mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w apartamentowcu z ochroną i monitoringiem, ponadto fitness, basen, sala konferencyjna itd. na Dolnym M...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Pankiewicza Jana

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pankiewicza

    • 6 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie do wynajmu w przedwojennej, zabytkowej kamienicy na biuro, dwustronne (płn-płd), wysokie, stylowe. Budynek bez windy w centrum Warszawy, bardzo dobra i prestiżowa lok...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Pankiewicza Jana

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pankiewicza

    • 6 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Bez prowizji! Dwa pokoje w ikonicznej lokalizacji
    1 / 16
    Bez prowizji! Dwa pokoje w ikonicznej lokalizacji

    Warszawa

    • 774 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i ciche mieszkanie w fantastycznej lokalizacji położone przy ul. Bitwy Warszawskiej 23. Lokal zadbany, wykończony w podwyższonym s...

  • Niewielki Dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 890 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 85 m² z zagospodarowanym ogrodem w spokojnej części Piastowa, położony na zielonej działce o powierzchni 580 m² w otoczeni...

  • Pow. biurowa 210 - 180 Kasprowicza 47 przy stacji metra
    1 / 4
    Pow. biurowa 210 - 180 Kasprowicza 47 przy stacji metra

    Warszawa

    • 14 700 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę bezpośrednio lokal biurowy o powierzchni 210 lub 180 m2 w budynku biurowym, przy Metrze Stare Bielany. Doskonała lokalizacja w pobliżu centra handlowe, instytucje publiczne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka 25 arów z budynkiem do adaptacji – Grądy

    Grądy

    • 77 000 zł cena
    • 2 403 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dostępem do infrastruktury?Ta nieruchomość w miejscowości Grądy (gm. Mędrzechów, woj. małopolskie) to idealn...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 925 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuje do sprzedaży ładne, ciche, mieszkanie przy ulicy Emilii Plater 47 W samym centrum Śródmieścia, Mieszkanie ma powierzchnie 45,91 m2, jest trzy pokojowe i mieście się na 4 p...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Magistracka

    Warszawa » Wola » ul. Magistracka

    • 475 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 19 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w zielonej okolicy - doskonała lokalizacja!Na sprzedaż przytulna, bardzo jasna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 3. piętrze budynku przy ul. Magistrackiej 24 na...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 19 618 € cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1154 m2 w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 19 618 € cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 1154m2 w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Stara Praga ul. Kępna

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Kępna

    • 6 900 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal z witryną na parterze na Pradze Płn. Okolica z pełną infrastruktura miejską, dobre połączenia komunikacyjne (m.in. metro). Ofertę stanowi pow. na dwóch pozio...

  • 3 pokojowe mieszkania na sprzedaż Mokotów
    1 / 11
    3 pokojowe mieszkania na sprzedaż Mokotów

    Warszawa

    • 1 587 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 20 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sellex Real Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na ulicy Komputerowej na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze siedmiopiętrowego blok...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście, Emilii Plater
    1 / 14
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście, Emilii Plater

    Warszawa

    • 1 980 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia KAMERALNE BIURO - pokój biurowy o pok. ok. 22-25 m2 oraz części wspólne - dostęp do współdzielonej KUCHNI, ŁAZIENKI. Kamienica została przystosowana do potrzeb działal...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chmielna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 3 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia wyjątkowe biuro o powierzchni 48,5 m², położone w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy, przy ul. Chmielnej 73B. Biuro znajduje się na 7. piętrze zabytkowej kamie...

  • Lokal Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 8 320 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN o pow.260m2. Pomieszczenie magazynowe / handlowe / usługowe. Jest to hala po prawej stronie na zdjęciu. Lokalizacja usprawnia dojazd firmom spedycyjnym, dostawc...

  • Dom Łomianki ul. Baczyńskiego

    Łomianki » ul. Baczyńskiego

    • 1 520 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w prestiżowej, cichej części Łomianek . To idealny wybór dla osób ceniących przestrzeń i bliskość natury zaledwie 15 m...

  • Mieszkanie Łomianki ul. Baczyńskiego

    Łomianki » ul. Baczyńskiego

    • 1 520 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w prestiżowej, cichej części Łomianek . To idealny wybór dla osób ceniących przestrzeń i bliskość natury zaledwie 15 mi...