• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 733)
  • Działka w otulinie lasu
    1 / 6
    Działka w otulinie lasu

    Rusiec

    • 1 157 000 zł cena
    • 2 411 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2.411m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 67,26 x 44,77 x 40,9 x 46,9...

  • Przy stacji metra, biuro na call center , 24h
    1 / 9
    Przy stacji metra, biuro na call center , 24h

    Warszawa

    • 16 782 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia biuro - przestronne, nowoczesne z dużą ilością światła dziennego , z całodobowym dostę...

  • Sprzedam kawalerkę w super lokalizacji

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Sprzedam kawalerkę 25,5m2 wraz z komórką 3m2 w super lokalizacji przy ul. Broniewskiego. Osiedle ogrodzone, blok 4 piętrowy.. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i sklada się z pr...

  • Sprzedam Działkę budowlaną
    1 / 3
    Sprzedam Działkę budowlaną

    Żółwin

    • 450 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ o wymiarach 16 x 81,5 m . Działka znajduje się przy drodze powiatowej , asfaltowej i sąsiaduje z lasem. - ogrodzona od strony lasku elementami beto...

  • BEZPOŚREDNIO /44,18 m2 / 3 POKOJE / nowe mieszkanie /
    1 / 2
    BEZPOŚREDNIO /44,18 m2 / 3 POKOJE / nowe mieszkanie /

    Warszawa

    • 630 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 – pokojowe przy ul. Kartograficznej (44,18 m2) Planowane oddanie III kw. 2024r. Opis nieruchomości: Mieszkanie w stanie developerskim, usytuowane na pierwszym piętr...

  • NOWE 2 pok. Mieszkanie w centrum Rembertowa 3 minut od stacj
    1 / 7
    NOWE 2 pok. Mieszkanie w centrum Rembertowa 3 minut od stacj

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio wynajmę 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Strażackiej 145 w apartamentowcu z 2025 roku. Mieszkanie nowe, jasne - do tej pory niezamieszkane. Świeżo wykończone, umeblowane...

  • Sprzedam dom 70,działka 3900 m2 Szczeglacin gmina Korczew

    Warszawa

    • 365 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZCZEGLACIN woj. mazowieckie, powiat siedlecki, gm Korczew. Siedlisko 3813 m2 ogrodzone siatką. Budynek mieszkalny – 70m2, kuchnia, łazienka, dwa pokoje, sień, korytarz. Dom je...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Niedźwiadek, Mariana Keniga
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Niedźwiadek, Mariana Keniga

    Warszawa

    • 635 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży 3 niezależne pokoje z widną kuchnią i 3 m2 loggią  położone na II pietrze IV piętrowego kameralnego , jedno klatkowego budynku na przyjaznym osiedlu Niedźwiadek w Ursu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Stare Włochy, Jerozolimskie Al.
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Stare Włochy, Jerozolimskie Al.

    Warszawa

    • 4 528 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa II piętro w kompleksie biurowo-handlowo-usługowym, Stare Włochy. Obiekt strzeżony/monitorowany 24h/dobę, winda towarowa. Dostęp do lokalu 24h/dob...

  • Sprzedam działkę ROD Sielanka
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD Sielanka

    Warszawa

    • 40 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawo użytkowania ogródka działkowego o powierzchni około 400 m2 na terenie ROD "Sielanka" w Warszawie przy ul. Augustówka w Wilanowie, na tyłach TVN. Łatwy dojazd samocho...

  • Parter, witryny, ogródek zabytkowa kamienica
    1 / 10
    Parter, witryny, ogródek zabytkowa kamienica

    Warszawa

    • 24 950 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 270 m 2 w Centrum Warszawy , w rejonie ulicy Marszałkowskiej i Alej Jerozo...

  • Parter , witryna , zabytkowa kamienica,ochrona
    1 / 11
    Parter , witryna , zabytkowa kamienica,ochrona

    Warszawa

    • 16 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia niepowtarzalny lokal użytkowy o pow ok 122 m 2 , blisko Sejmu i Placu Trzech Krzyży . Pa...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Załuski, Działkowa
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Załuski, Działkowa

    Warszawa

    • 41 898 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajmu magazyn W-wa/Włochy/Załuski. Atrakcyjnie położony (400 metrów od Al. Krakowskiej), dogodny dojazd także dla tirów (2 szerokie bramy wjazdowe). Dobra lokalizacja przy C...

  • Dwupokojowe w centrum
    1 / 9
    Dwupokojowe w centrum

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia od już, dwupokojowe ładne mieszkanie po generalnym remoncie, na Warszawskim Powiślu, przy ul Solec. Pokoje samodzielne, wejście do każdego pomieszczenia z holu, kuchni...

  • Rozkładowe, balkon, winda. Przy metrze. Grunt uregulowany
    1 / 16
    Rozkładowe, balkon, winda. Przy metrze. Grunt uregulowany

    Warszawa

    • 815 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Bez prowizji. Przy stacji metra Targówek Mieszkaniowy (100 m). Ciche, narożne, słoneczne, ze świeżym powietrzem (VII piętro) i widokiem na centrum (pokoje na południe) i metro (ku...

  • Bezpośrednio Centrum Nowolipie/ Jana Pawła II widna kuchnia
    1 / 5
    Bezpośrednio Centrum Nowolipie/ Jana Pawła II widna kuchnia

    Warszawa

    • 680 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pośrednikom z góry dziękuję, 2pokoje z osobną kuchnią, ul. Nowolipie 26 – serce Muranowa Centrum ,Cisza i Spokój Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,...

  • Okazja! Przytulne 2 pokoje w centrum Warszawy
    1 / 16
    Okazja! Przytulne 2 pokoje w centrum Warszawy

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 22 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m², zlokalizowane przy ul. Chłodnej 15 na warszawskiej Woli. To idealna p...

  • Lokal użytkowy Warszawa, al. Jana Pawła II
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa, al. Jana Pawła II

    Warszawa

    • 5 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal na I piętrze , 92m2 do dowolnej aranżacji w chwili obecnej znajdują się tam 3 gabinety, recepcja, pokój socjalny, toalety, ( świeżo po remoncie) lokal nadaje się idealnie...

  • Lokal użytkowy handlowy Wilanów
    1 / 5
    Lokal użytkowy handlowy Wilanów

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy 100-350m2 - powierzchnia handlowa bezpośrednio od właściciela w obiekcie handlowym na dolnym Mokotowie w Warszawie. Preferowane przeznaczenie na dział...