• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 733)
  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Ząbkowska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Ząbkowska

    • 3 850 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.35 m2 na 3 piętrze w klimatycznej kamienicy na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Ząbkowska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Ząbkowska

    • 4 095 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.45 m2 w przyziemiu, w kameralnej kamienicy biurowej na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja Nieruc...

  • Dom Odrano-Wola gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 10
    Dom Odrano-Wola gm. Grodzisk Mazowiecki

    Odrano-Wola

    • 1 600 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 4 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony w cichej, zielonej okolicy na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz możliwością zamieszkania dwóch rodzi...

  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Ignacego Prądzyńskie...

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 164 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 21 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,56 m², położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji OVAL SKY na warszawskiej Woli. To wyjątkowa okazja...

  • Warszawa Mokotów / Modzelewskiego / Lokale biurowe od 14m2
    1 / 8
    Warszawa Mokotów / Modzelewskiego / Lokale biurowe od 14m2

    Warszawa

    • 1 160 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni od 14,5 m2 do 48,5 m2 Lokale w części biurowej naszego budynku, zlokalizowane na 1 piętrze (brak windy). W cenie koszty eksploatacyjne t...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 750 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 10 800 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mieczysława Wolfkego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mieczysława Wolfkego

    Warszawa

    • 825 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz 3-pokojowego mieszkania w spokojnym miejscu, z zielenią za oknem i układem, który naprawdę daje przestrzeń domownikom? Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Mieczysława Wolfkego...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament z ogródkiem na Bemowie
    1 / 10
    Apartament z ogródkiem na Bemowie

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, z doskonałą komunikacją dzięki przyszłej stacji metra! Mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnią otwartą na salon,...

  • Mieszkanie 2 pokjowe Aleja Stanów Zjednoczonych Warszawa
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokjowe Aleja Stanów Zjednoczonych Warszawa

    Warszawa

    • 1 550 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Witam wolne od 21-11-2025 Do wynajęcia pokój w mieszkaniu 50 m2 na Pradze Południe przy ul. Aleja Stanów Zjednoczonych róg Ostrobramskiej i Kinowej przy Trasie Łazienkowskiej M...

  • Syndyk sprzeda udział w nieruchomości
    1 / 7
    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości

    Janki

    • 32 850 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Dominik Gryz ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Wynajmę mieszkanie 36m2
    1 / 3
    Wynajmę mieszkanie 36m2

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od zaraz jednopokojowe mieszkanie 36M2 dzielnica Włochy, ul.Kleszczowa 37a , Mieszkanie bardzo ładne ,czyste, zadbane,kuchnia umeblowana i wyposażona, pokój -bez mebli...

  • Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka

    Warszawa

    • 3 990 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej 8600 m 2 Augustówka. Tereny w trakcie przygotowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod usługi ,oświatę , r...

  • Okazja! 3 pokoje na Ursynowie - Wysoki standard
    1 / 11
    Okazja! 3 pokoje na Ursynowie - Wysoki standard

    Warszawa

    • 1 499 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 17 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować apartament wykończony w standardzie, który rzadko trafia na rynek. To miejsce powstało pod okiem uznanej warszawskiej projektantki wnętr...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 14 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 412 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 2 454 € cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.233,79 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Do wynajęcia mieszkanie Stare Miasto Warszawa CentrumPARKING
    1 / 11
    Do wynajęcia mieszkanie Stare Miasto Warszawa CentrumPARKING

    Warszawa

    • 4 250 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie w ścisłym centrum Starego Miasta ul. Bugaj 14, 00-285 Warszawa KONTAKT tylko tel. [tel] Opodal Bulwarów Wiślanych (miejsca, gdzie jest dużo pub'ów, klubów...

  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 4 865 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, przy samej Trasie S8, na wysokości ul. TARGOWEJ. MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY - HALA, MAGAZYN, BI...

  • Komfortowe 3 pokoje z ogródkiem

    Warszawa » Ursus » ul. Henryka Brodatego

    • 910 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m², położone na parterze nowoczesnego, 3‑piętrowego bloku z 2022 roku. Nieruchomość znajduje się na ładnym, zadbanym...

  • wynajmę halę z biurem razem 520m2 w dobrym miejscu
    1 / 5
    wynajmę halę z biurem razem 520m2 w dobrym miejscu

    Milanówek

    • 20 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJEM na składowanie różnego typu hurtownie np:okien i drzwi,medyczną itp. Lokalizacja: Chrzanów Mały , Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami pub...