• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 733)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 402 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,02 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Dom Bieniewice ul. Dobra

    Bieniewice » ul. Dobra

    • 897 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesny, przestronny segment w Bieniewicach - gotowy do zamieszkania!Sprzedam dwukondygnacyjny segment o pow. użytkowej 122 m2 zbudowany w 2023 r. w Bieniewicach, w gminie Błoni...

  • Lokal Warszawa Rembertów ul. Działyńczyków

    Warszawa » Rembertów » ul. Działyńczyków

    • 1 999 999 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwupiętrowy budynek w zabudowie bliźniaczej z częścią usługowo-produkcyjną o łącznej powierzchni ok. 290 m², położony w Warszawie - Rembertowie, przy ul. Działyńczyków....

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 132 200 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 18 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul....

  • Dom Warszawa Rembertów ul. Działyńczyków

    Warszawa » Rembertów » ul. Działyńczyków

    • 1 999 999 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Działka rolna w pobliżu wjazdu na A2

    Domaniew

    • 325 000 zł cena
    • 3 217 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3 217 m2 zlokalizowana w Domaniewie, gminie Brwinów.Nieruchomość ma zapewniony dostęp do drogi publicznej od dwóch stron.Działka znajduje si...

  • Mieszkanie o pow. 56,20m2 oraz 188,7m2 poddasza !!

    Pruszków » ul. Ceramiczna

    • 1 300 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 5 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!Na sprzedaż jasne, ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20m2 do mieszkania przynależy poddasze o powierzchni 188,73m2 (łączna powierzchni...

  • Działka Ławy

    Ławy

    • 96 600 zł cena
    • 966 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu dla siebie, a może chciałbyś zainwestować w ziemię na przyszłość? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą działek w miejscowości Ławy gmina...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Ludna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Ludna

    • 5 389 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 29 939 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni 180 m2, położony w Śródmieściu, z ogromnymi witrynami na całą długość lokalu, z widokiem na Wisłę i dwoma miejscami postojowymi w...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 371 600 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 12 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 1 182 455 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 8 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości.Lokal o powi...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 1 192 454 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Przestronne Mieszkanie 109m2, 4 pok. Białołęka

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 1 390 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 12 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Skarbka z...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 1 199 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 8 752 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 801 746 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Stanowisko fryzjerskie/kosmetyczne / Natolin ul. Lanciego
    1 / 8
    Stanowisko fryzjerskie/kosmetyczne / Natolin ul. Lanciego

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia samodzielne stanowisko fryzjersko-kosmetyczne w pobliżu metra Natolin. Przedmiotem ogłoszenia jest podnajem samodzielnego stanowiska fryzjerskiego lub wynajem pomiesz...

  • Reprezentacyjny biurowiec 5 minut od metra
    1 / 10
    Reprezentacyjny biurowiec 5 minut od metra

    Warszawa

    • 15 325 zł cena
    • 264 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał tel.[tel] Do wynajęcia powierzchnia komercyjna ( pow. ok. 260 m 2 ) z przeznaczeniem pod działalność biurową w...

  • Biuro 5 minut od stacji metra , autobus , tramwaj
    1 / 12
    Biuro 5 minut od stacji metra , autobus , tramwaj

    Warszawa

    • 16 776 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa o pow. 292,27 m2 w prestiżowym budynku handlow...

  • Działka Rusiec- dobra cena
    1 / 6
    Działka Rusiec- dobra cena

    Rusiec

    • 418 000 zł cena
    • 1 229 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1229m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 18,18 x 46,97 x 40,9 x 44,77...