• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 6 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 105 m², położony przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku z windą. Funkcjonalny układ 4 nie...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Zwoleńska
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Zwoleńska

    Warszawa

    • 32 800 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: lokal użytkowy 690,54 m² - Warszawa, Wawer Prezentujemy Państwu nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy na wynajem, zlokalizowany przy ul. Zwoleńskiej w Warszawie. Dan...

  • sprzedam Działkę RODO
    1 / 16
    sprzedam Działkę RODO

    Warszawa

    • 53 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam Do sprzedania działka RODO Warszawa Mokotów ul. Piaseczyńska przedostatnia w alejce powierzchnia 420 m2 kilka drzew owocowych i tuje woda miejska światło .Domek murowany ok...

  • Dom w zabudowie szeregowej w Bieniewicach
    1 / 8
    Dom w zabudowie szeregowej w Bieniewicach

    Bieniewice

    • 639 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 70m2 zlokalizowany w miejscowości Bieniewice. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe oraz ogród o powierzchni ok. 50m2. Cicha...

  • Kawalerka premium południe warszawy
    1 / 5
    Kawalerka premium południe warszawy

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szukasz bezpiecznego lokum? Oferuję wygodny pokój z kuchnią w chronionym bloku z recepcją, monitoringiem, ogrodzeniem, rowerownię i komórką lokatorską. Brak barier architektoniczny...

  • Mieszkanie 3 pokojowe do wynajmu. Ursus - Stare Włochy

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie składające się z dwóch zamykanych pokojów wraz z dodatkowym salonem wychodzącym na urządzoną kuchnię wraz z parkingami podziemnymi monitoro...

  • Wynajem - Warszawa ul. Józefa Siemieńskiego

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wolne od 1.03.2026 roku Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35 mk2 położone na III piętrze w nowym pięciopiętrowym apartamentowcu z windą o podwyższonym standardzie przy ulic...

  • Wysoki standard nowe 3-pok Metro Kabaty z meblami
    1 / 12
    Wysoki standard nowe 3-pok Metro Kabaty z meblami

    Warszawa

    • 1 560 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 21 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż luksusowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m², położone na drugim piętrze w budynku bez windy, w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od stacji m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Okazja! Wynajem lokalu na sklep spożywczy Warsz. Ursynów
    1 / 5
    Okazja! Wynajem lokalu na sklep spożywczy Warsz. Ursynów

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA! Wynajem lokalu 58m2 na sklep spożywczy na Natolinie. Sklep działa od początku lat 90tych, nieprzerwanie ponad 30 lat od zasiedlenia osiedla. Było to pierwsze komercyj...

  • wynajmę magazyn+powierzchnie handlową
    wynajmę magazyn+powierzchnie handlową

    Warszawa

    • 40 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę bardzo ładną powierzchnię usługowo magazynową 580m2 z witryną 240 m2 magazyn 6 m wysoki z dużymi drzwiami wjazdowymi z witryną,na podłodze w części usługowej płytki bardzo...

  • Open space przy głównej ulicy - do własnej aranżacji
    1 / 10
    Open space przy głównej ulicy - do własnej aranżacji

    Warszawa

    • 32 590 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal na II piętrze (2 windy!) w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Usytuowany w no...

  • Na sprzedaż: 4-pokojowe, 86 m², Warszawa Ursus
    1 / 16
    Na sprzedaż: 4-pokojowe, 86 m², Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 1 249 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 14 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    LOKALIZACJA - Ursus, ul. Dzieci Warszawy 29 Na sprzedaż 4-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86,7 m², zlokalizowane w Warszawie, Ursus, przy ul. Dzieci Warszawy 29....

  • Na wynajem lokale o powierzchni już od 20 m2
    1 / 7
    Na wynajem lokale o powierzchni już od 20 m2

    Warszawa

    • 14 294 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem lokale biurowe na Dolnym Mokotowie o różnej powierzchni, już od 14m2! Przedmiotem oferty jes...

  • Wynajmę stanowisko manicure
    Wynajmę stanowisko manicure

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Podnajmę stanowisko manicure – Grodzisk Mazowiecki Podnajmę stanowisko do manicure w salonie fryzjerskim w Grodzisku Mazowieckim. Praca w miłej i spokojnej atmosferze. Oferuję:...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Dzieci Warszawy

    Warszawa » Ursus » ul. Dzieci Warszawy

    • 1 299 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 16 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Adres: ul. Dzieci WarszawyPiętro: 2/3Powierzchnia: 78.75 mkwPokoje: salon + 3 sypialnieCena: 1 299 000 złDodatki:- miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej - 50 000 zł...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Marii Dąbrowskiej

    Warszawa » Bielany » ul. Dąbrowskiej

    • 3 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie na Bielanach, o powierzchni 55 m², zaraz przy stacji metra M1 Wawrzyszew. Opis mieszkania:- Pokój dzienny - pokój z dużą rozkładaną kanapą, strefą jad...

  • 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym od Syndyka - ul. Pasłęcka
    1 / 7
    1/2 udziału w lokalu mieszkalnym od Syndyka - ul. Pasłęcka

    Warszawa

    • 200 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/1680/2025 sprzeda udział w wysokości ½ części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer 62 położonego przy ul....

  • wynajmę lokal uzytkowy 300m2 z witryną na sklep hurownię int
    1 / 7
    wynajmę lokal uzytkowy 300m2 z witryną na sklep hurownię int

    Milanówek

    • 5 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę lokal wielkości 300 m2 na piętrze w bardzo dobrej lokalizacji wysokości 3.5m,Lokal ogrzewany gazem,na podłodze płytki,łazienka witryna ,drzwi wejsciowe na paletę,okazyjna c...

  • Klimatyczne mieszkanie
    Klimatyczne mieszkanie

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Bezposrednio wynajmę mieszkanie w Warszawie przy Pl.Narutowicza ul.Grójecka. 2 pokoje z oddzielna kuchnią. 33m Pokoje po 12m Kaucja 3500 Oplaty miesięczne 3500+prad Czynsz admini...

  • Wynajmę ładne zadbane mieszkanie w Warszawie
    1 / 15
    Wynajmę ładne zadbane mieszkanie w Warszawie

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia ładne zadbane i słoneczne mieszkanie z dużym balkonem na strzeżonym (ochrona), zamkniętym osiedlu na ul.Głębockiej 104. Budynek wyposażony jest w windę, system dom...