• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • 3 pokojowy apartament przy Jana Kazimierza
    1 / 8
    3 pokojowy apartament przy Jana Kazimierza

    Warszawa

    • 1 880 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 22 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania przestronne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza. Klimatycznie wykończone mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z wyjściem na balk...

  • Magazyn 60m2 w Łomiankach do Wynajęcia
    1 / 6
    Magazyn 60m2 w Łomiankach do Wynajęcia

    Łomianki

    • 3 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia Magazyn 60m2 w Łomiankach . Przeznaczenie TYLKO I WYŁĄCZNIE NA CELE MAGAZYNOWE cena 3.800tys.zł. za miesiąc. Bardzo dobra lokalizacja. Alarm tel. [tel]. z braku czasu...

  • Gocław 2 pokoje 54 m2 ul. Okulickiego od zaraz.

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Okulickiego

    • 695 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 54 m2 na szóstym piętrze w wieżowcu na osiedlu Wilga IX B na Gocławiu w dzielnicy Praga Południe w Warszawie. Mieszkanie:- powierzchnia 54 m kw.-...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wolska

    Warszawa » Wola » ul. Wolska

    • 5 150 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo - magazynowy o pow.103m2. Lokal ma parterze w magazynie przy ul.Wolskiej. Składa się z pokoi (51m, 25m, 27 m). W części wspólnej znajduje się łazienka og...

  • Lokal Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 16 900 zł cena
    • 336 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN - PRODUKCJA - DRUKARNIA !! Do wynajęcia samodzielny obiekt - magazyn o pow.251m2, wysokość 3,43m. Biuro 80 -85m2. Szerokość schodów 0,8 m. Pomieszczenia biurowe d...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Dywizjonu 303

    Warszawa » Bemowo » ul. Dywizjonu 303

    • 1 188 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 16 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osie...

  • Tanie sale na spotkania w centrum Warszawy na godz.
    1 / 4
    Tanie sale na spotkania w centrum Warszawy na godz.

    Warszawa

    • 50 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia na godziny kameralne sale konferencyjne w samym centrum Warszawy - doskonała lokalizacja o krok od węzła komunikacyjnego z metrem Rondo ONZ i kilka kroków od...

  • Działka Warszawa Bemowo/ Jelonki
    1 / 7
    Działka Warszawa Bemowo/ Jelonki

    Warszawa

    • 1 476 000 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 2 976 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokojna działka na Bemowie, Jelonki Pn, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Zlokalizowana przy ul. Rzędzińskiej 4 (dz. 158) Powierzchnia 496m2 o regularnym kształcie i równym ter...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam 55,5 m BEZPOŚREDNIO Żoliborz
    1 / 14
    Sprzedam 55,5 m BEZPOŚREDNIO Żoliborz

    Warszawa

    • 1 700 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 30 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio, 55,5 m, Warszawa, Żoliborz. Okna zachodnie, widne, słoneczne mieszkanie. Ciche. Salon z aneksem, sypialnia, łazienka. Wszystkie usługi dostępne na osied...

  • Wynajmę piękne, słoneczne mieszkanie 42m na Woli, Kole
    1 / 8
    Wynajmę piękne, słoneczne mieszkanie 42m na Woli, Kole

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę przytulne, słoneczne, umeblowane mieszkanie na Woli. Atutem mieszkania jest doskonała lokalizacja i dobra komunikacja. Mieszkanie typu studio z oddzielna kuchnią znajduje s...

  • Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich
    1 / 5
    Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich

    Reguły

    • 3 250 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DANE OGÓLNE: Na sprzedaż stalowy magazyn/hala o powierzchni około 600m2, w skład którego wchodzi magazyn/hala o powierzchni około 520m2 + budynek biurowy o powierzchni 74m2. Całoś...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka

    Warszawa

    • 9 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 5 piętro

    (english below) 170 m² komfortu na Powiślu | 5 pokoi | 2 balkony | garaż | Tamka 16 Duża przestrzeń, świetny adres i cisza mimo ścisłego centrum. To mieszkanie łączy klimat Powiś...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Włochy, Nowe włochy ul. ks. Juliana Chrościckiego

    Warszawa » Włochy » ul. Chrościckiego

    • 2 540 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w Warszawie/Włochach. Pokój biurowy, I piętro duży kompleks magazynowo-usługowy. Istnieje możliwość najmu dodatkowo pojedynczych pokoi: -...

  • Lokal Warszawa Targówek, Targówek Mieszkaniowy ul. Myszkowska

    Warszawa » Targówek » ul. Myszkowska

    • 4 800 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na Targówku Mieszkaniowym w rejonie ul. Radzymińskiej. Budynek stosunkowo nowy z przeznaczeniem biurowo-handlowo-usługowym dwukondygnacyjny, skom...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 4 935 € cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 219,35 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 7 737 € cena
    • 442 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 442,15 m2 na 1 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 5 530 € cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    biuro powierzchni 316 m2 do wynajęcia na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 3 143 € cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 142,88 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 4

    Warszawa » Włochy » ul. Chrościckiego

    • 1 718 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom Warszawa Targówek ul. Szklana

    Warszawa » Targówek » ul. Szklana

    • 2 750 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 39 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż działka o powierzchni 551 m² położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, objęta MPZP - teren TPU (techniczno-produkcyjno-usługowy).Na działce znajduje się...