• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 22 220 zł cena
    • 404 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 404 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 2 914 € cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 201 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 22 919 € cena
    • 1 763 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1763m2 na 1 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 22 997 € cena
    • 1 769 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1765 m2 na 5 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 23 296 € cena
    • 1 792 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1792 m2 na 3 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 14 404 € cena
    • 1 108 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1108 m2 na parterze, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 22 945 € cena
    • 1 765 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1765 m2 na 4 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 7 946 € cena
    • 548 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 548 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 7 758 € cena
    • 535 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 535 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 23 140 € cena
    • 1 780 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1780 m2 na 2 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 16 107 € cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 826 m2 na 24 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 21 723 € cena
    • 1 114 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1114 m2 na 7 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 16 205 € cena
    • 831 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 831 m2 na9 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Działka Dziekanów Polski ul. Rolnicza

    Dziekanów Polski » ul. Rolnicza

    • 2 200 000 zł cena
    • 4 439 m2 powierzchnia
    • 496 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna z prawomocnym PnB | 9 segmentów | Dziekanów NowyCena: 2 200 000 PLNPowierzchnia: 4 439 m²Adres: ul. Rolnicza, Dziekanów Nowy, gm. ŁomiankiNr działki: 60/8 i 60...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Etiudy Rewolucyjnej

    Warszawa » Mokotów » ul. Etiudy Rewolucyjnej

    • 849 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 (osiedle Wyględów).Powierzchnia: 56,10 m²Piętro: 3/4 (budynek bez windy)Balkon: loggiaPiwnica: 3 m²Układ...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 5 148 € cena
    • 396 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 396 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Zwycięzców
    1 / 11
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska...

    Warszawa

    • 2 700 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 10 506 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy 257 m² | Galeria Saska Kępa | witryny | antresola | 4 miejsca postojowe Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 257 m², położony na antresoli...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 15
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 52 030 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa/Śródmieście , rejon ul. Towarowej , do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa. Dostępny moduł 898 mkw. netto, 970 brutto na piętrze pierwszym. Możliwa zmiana obecne...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Rakowiec, Grójecka
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Rakowiec, Grójecka

    Warszawa

    • 3 999 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Do wynajęcia bardzo jasne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m², zlokalizowane przy ul. Grójeckiej 186 na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie znajduje się na 10. pię...

  • Działka w otulinie Lasu Młochowskiego
    1 / 7
    Działka w otulinie Lasu Młochowskiego

    Żółwin

    • 580 000 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 612 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 948m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt prostokąta o wymiarach 28,55 x 33,02, dojazd drogą gminna utwardzoną media - prąd, woda, gaz w drodze przy...