• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 6 780 € cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.678 m2 na 9 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [em...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 2 500 € cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 250 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [e...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany

    Warszawa » Bielany

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Polecamy na wynajem mieszkanie o pow. 46,80 m 2 położone przy ulicy Rudnickiego na warszawskich Bielanach. Najbliższy przystanek autobusowy "Obrońców Tobruku" znajd...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 23 653 € cena
    • 1 213 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1213 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 41 671 € cena
    • 2 137 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2137 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 18 018 € cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.924 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Praga Płd./Kamionek - 36 m, 2 pok., umeblowane, ciche
    1 / 14
    Praga Płd./Kamionek - 36 m, 2 pok., umeblowane, ciche

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferujemy do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na terenie dzielnicy Praga Południe/Kamionek przy ul. Gocławskiej w apartamentowcu z 2013 r., na zamkniętym, s...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Rembertów Rembertów
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Rembertów Rembertów

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    DANE OGÓLNE: Do wynajęcia pokój z kuchnią 25,5 mkw. Z BALKONEM, w nowym budownictwie (2022), nowe osiedle. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W budynku jest winda, która zwiezie d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka

    Warszawa

    • 1 500 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży dwustronne i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 wraz z klimatyzacją i dwiema łazienkami + duży balkon, położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Wincentego Rzymowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Wincentego Rzymowskiego

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, doskonałe dla rodziny lub do wykorzystania jako biuro o pok. ok. 105 m2. Zlokalizowane na Mokotowie biznesowym. Lokal biurowo-usługowy usytuowan...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście, Marszałkowska
    1 / 8
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście, Marszałkowska

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na WYNAJEM kameralne oraz nowoczesne BIURO w lokalu po generalnym remoncie - wysoki standard. Pokój zamykany na klucz (zamek z wkładką patentową), klimatyzowany (indywidualne stero...

  • Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy NA WYNAJEM lokal w zrewitalizowanej kamiennicy, położony na warszawskiej Pradze-Północ. Powierzchnia 39 m2, parter zrewitalizowanej kamienicy, duże witryny ekspozycyjne....

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 16 762 € cena
    • 745 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.745 m2 na 34 piętrze biurowca klasy "A" niedaleko stacji metra Rondo ONZ, w Śródmieściu, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 15 975 € cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.710 m2 na 13 piętrze biurowca klasy "A" niedaleko stacji metra Rondo ONZ, w Śródmieściu, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 18 920 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 344 m2 na poziomie -1 w budynku biurowym, na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 79 640 zł cena
    • 1 448 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: budynek biurowy o pow. 1448 m2 na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ----------------Bez p...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 32 200 € cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 1400 m2 na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 19 965 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 363 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów., poleca Agencja Nieruchom...

• 29 440 € cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 1280 m2 na1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 18 535 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 337 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomo...