• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Izbica Kujawska +20 km
  • Warszawa
  • Ząbki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Biura w Nadarzynie, świetna lokalizacja!
    1 / 16
    Biura w Nadarzynie, świetna lokalizacja!

    Nadarzyn

    • 2 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa w Nadarzynie. Nowoczesne i komfortowe biura ze wszystkimi możliwymi udogodnieniami. Bardzo atrakcyjna cena najmu. Budynek klimatyzowany. Zabezpieczone wejśc...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Stacja Metra Rondo Onz
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Stacja Metra...

    Warszawa

    • 7 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biura na 10 i 12 piętrze w jednym z najbardziej prestiżowych biurowców w Warszawie! Cena 7600 zł/netto (biuro na 3/4 osoby) Niezrównana lokalizacja biznesowa - Ron...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska

    Warszawa

    • 10 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz nowocześnie umeblowanego biura w przepięknej kamienicy w centrum Warszawy?  To idealne miejsce dla firm ceniących prestiż, wygodę i doskonałą lokalizację w samym centrum...

  • ⭐⭐⭐⭐ LUX 154 m 4-POK. LOKAL W BIUROWCU ⭐⭐⭐⭐
    1 / 16
    ⭐⭐⭐⭐ LUX 154 m 4-POK. LOKAL W BIUROWCU ⭐⭐⭐⭐

    Warszawa

    • 9 406 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 154,2 m2 znajdujący się w nowoczesnym obiekcie oddanym do użytku w 2010 roku. W budynku znajduje się recepcja z ochron...

  • Lokal biurowy 75m2 open space możl. podziału LUX
    1 / 2
    Lokal biurowy 75m2 open space możl. podziału LUX

    Warszawa

    • 5 291 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia widny i ustawny lokal biurowy o powierzchni 75,19 m2. Lokal składa się z jednego pomieszczenia z możliwością podziału na mniejsze przestrzenie. Zaplecze socjalne i s...

  • Apartament dwa poziomy , 150 mk2, 2 kuchnie, 2 łazienki
    1 / 13
    Apartament dwa poziomy , 150 mk2, 2 kuchnie, 2 łazienki

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Mam do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 150 m2 na ostatnim 6 i 7 piętrze z pięknym widokiem na panorame Warszawy. Mieszkanie na pierwszym pozio...

  • Mieszkanie 3 pokojowe urządzone z balkonem I parkingami
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe urządzone z balkonem I parkingami

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem składające się z 3 zamykanych pokoi wraz z urządzoną kuchnią o powierzchni całkowitej 80 m² na 4 piętrze na zamkniętym monitorowan...

  • Mieszkanie 78,89m2, 3 pok., Ursus, Skoroszewska

    Warszawa » Ursus » ul. Skoroszewska

    • 1 090 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 13 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, na warszawskim...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Elegancki, duży lokal 278,5m2, MOKOTÓW ⭐⭐⭐⭐⭐

    Warszawa » Mokotów

    • 6 950 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 25 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego lokalu o powierzchni 278,41 m2. Lokal zajmuje część powieżchni użytkowej na parterze w nowoczesnym budynku wyposażonym w recepcję, monitoring, win...

  • ⭐⭐⭐⭐Znakomita działka usługowa przy S8⭐⭐⭐⭐

    Nadarzyn

    • 8 281 000 zł cena
    • 11 830 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z mediami (również kanalizacja) i planem zagospodarowania. Możliwość zabudowy 50%Znakomity dojazd, bardzo blisko węzła Nadarzyn.W okolicy wiele hal i firm. Nieopodal centru...

  • Działka w dobrej lokalizacji blisko lasu

    Nadarzyn

    • 590 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 468 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce wśród nowej zabudowy jednorodzinnej z bardzo dobrą komunikacją.Przystanek autobusu komunikacji Warszawskiej 200m od działki ok 2 km do WKD Nowa Wieś Warszawska.Nieopodal le...

  • 1 / 3
    Leśna z pr. zabud. pod zabud. rezydencjonalną MPZP

    Marynin

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 476 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka leśna pod zabudowę rezydencjonalną - MaryninLokalizacja:Działka zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej w miejscowości Marynin. Teren wyjątkowo malowniczy, zróżnicowany, por...

  • Działka w drugiej linii super lokalizacja

    Żółwin

    • 748 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania symbol 13MN.Możliwość budowy domu dwulokalowego lub bliźniaka.Bardzo dobry punkt - blisko do szkół, sklepów i komunikacji.Kolejka...

  • Działka linia WKD | Las | Media | Cisza i spokój |

    Otrębusy

    • 670 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 830 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w przepięknej lokalizacji, nieopodal rozległych terenów leśnych Lasu Młochowskiego.W sąsiedztwie dużo nowych domów.Media w drodze.Bardzo dobra komunikacja z Warszawą - kole...

  • Działka na linii WKD super lokalizacja

    Kanie

    • 820 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 820 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy, w spokojnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Spacer do WKD zajmie jedynie 5 minut.Teren równy i suchy idealny pod budowę domu. Prąd i gaz na działce...

  • Działka z pozwoleniem na budowę

    Książenice

    • 255 000 zł cena
    • 1 575 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do Sprzedania działka z pozwoleniem na budowę - dwa pokoje na parterze , dwa pokoje na poddaszu .Usytuowana przy drodze wewnętrznej z prawem przejazdu i przeprowadzenia mediów. Dl...

  • 1 / 2
    Top lokalizacja Nadarzyn blisko centrum

    Nadarzyn

    • 570 000 zł cena
    • 1 514 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona blisko centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Jednocześnie miejsce ustronne, zapewniające prywatność.Znakomita lokalizacja - autostrada, autobusy komunikacji warszawskie...

  • 1 / 2
    OKAZJA niedroga działka Urzut

    Urzut

    • 410 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w wyjątkowo malowniczej, spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltową - ostatnie metry utwardzoną.Teren objęty MPZP. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza.M...

  • Apartament dla wielbiciela niebanalnych miejsc!

    Pruszków » ul. Chopina

    • 1 250 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Unikalna oferta w najpiękniejszym zakątku Pruszkowa. Apartament w starej kamienicy po kapitalnym remoncie, przy zachowaniu klimatu tego niepowtarzalnego miejsca z długą historią.Mi...

  • 1 / 4
    Blisko Podkowy Leśnej - ŻÓŁWIN Łąkowa WKD 1.8km!

    Żółwin

    • 495 000 zł cena
    • 939 m2 powierzchnia
    • 528 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną działkę zlokalizowaną wśród nowoczesnych domów przy spokojnej ulicy Łąkowej. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i bliskość natury, a jednocześnie...